Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Rezerwy Górnika kolejnym rywalem. Debiut tablicy świetlnej

Comments

Na e-legnickie jest fotoreportaż z meczu, na portalach polkowickich wzmianki o meczu w Chojnowie. a u was kompletna cisza. nie rozumiem tego. kapitalny mecz, horror emocje, a na waszym portalu cisza. Zal dupkę ściska, ze wygrywamy? Potrafiliście tylko pisać jak w poprzednim sezonie przegrywaliśmy w Rokitkach czy Jadwisinie. Brawo Kryszczuk i chłopaki. Wygraliście z Polkowicami dla chojnowian ! Teraz inwazja na Zlotoryję i robimy 4 ligę. A wasz portal niech się zajmie graniem w kapsle. Może to kiedyś bedzie olimpijska konkurencja.
report comment
Brawo rondel!!! Najgorsze jest to, że portal uważał się za przyjaciela Chojnowianki i co teraz niema gratulacji a strzelone gole nie cieszą tak jak stracone. Wiem, że gorzej się to sprzedaje i szczerze żałuję że mam tutaj jakąś reklamę bo to nie jest portal który zasługuje na moje głupie 10 zł miesięcznie... Zauważyłem również że pomimo biletów kibiców jest sporo i że będąc na meczu w Chocianowie płaciłem za bilet i nikt nie miał problemu że niema na nim serii i numeru. Brawo dla drużyny i brawo za walkę zwłaszcza, że brak Światłonia ponoć był zaskoczeniem i Trener szybko musiał zmienić ustawienie. Widowisko lepsze niż w ekstraklasie bo emocje od pierwszej do ostatniej minuty.
report comment
Napiszą jutro,bo dzisiaj mają wolne od pracy.
report comment
Spokojnie maże sponsorzy tablicy świetlnej się ujawnią i pozostali co sponsorują drużynę chyba się nie wstydzą tak wspwnialej drużyny pozdrawiam sponsorów
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform