Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Podsumowanie rozgrywek młodzieżowych w chojnowiance

Komentarze

Cieszy fakt, że ktoś chce pracować z młodzieżą i są jakieś wyniki. Widzę, że autor nic nie wspominał o pierwszej drużynie - no może i dobrze bo nie ma o czym. Trzeba stawiać na młodzież!!!Podobnie z bokserami, którzy zmieniają nazwę i odwracają się od miasta, które ma ich w szerokim poważaniu...
zgłoś komentarz
Za to właśnie nienawidzę piłki nożnej. Zero efektów, sami partacze a pieniądze na nich idą. Czy to reprezentacja miasta czy kraju. Inne dyscypliny maja do zaoferowania coś konkretnego lecz nie ma pieniędzy. A dzieciaki niech trenują. Może za parę lat oni będą dobrą inwestycją.
zgłoś komentarz
Racja w Chojnowie też masa kasy idzie na pierwszą druzynę, możnaby to lepiej spożytkować. Mało turniejów dla młodzieży itp. Seniorzy to jakieś nieporozumienie, szkoda gadać.
zgłoś komentarz
Niestety pieniądze idą na popularne sporty. W Chojnowie był/jest duży potencjał jeśli chodziło o piłkę ręczną. Np mieliśmy doskonałe drużyny i osiągnięcia jako młodzicy(np. chłopcy rocznik 86 i dziewczyny praktycznie co drugi rocznik od wielu wielu lat. Kiedyś (w czasach podstawówki i gimnazjum słyszałem od trenerów z Legnicy/Wrocławia że mamy bardzo dobry materiał na zawodników w lekkoatletyce. NIestety znowu się z tym nic nie robiło.. Zamiast inwestować w dyscypliny w których zdobywamy czołowe miejsca pieniądze idą na Chojnowiankę której takich tytułów nie ma i rzadko kiedy zdobywała.
zgłoś komentarz
Swojego czasu Chojnów osiągnął wicemistrzostwo Polski młodziczek w piłce ręcznej, to były czasy. Byłem wtedy mały, ale na zawodach często bywałem:) jako maleńki kibic. Oj działo się wtedy działo... Turnieje krajowe, międzynarodowe, zgrupowania. Byli odpowiedni trenerzy, którzy doprowadzali do znacznych sukcesów. Niestety to minęło bezpowrotnie
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.