Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Z aparatem Pod Jeleniem – nowy wystrój i menu

Komentarze

Zdjęcia rzeczywiście piękne i w jakości i z tego co na nich widać. Wystrój się zmienił chyba na korzyść, piękne rogi, lampy, żyrandol, taki stary styl. Jak ktoś lubi na pewno mu się spodoba. Nazwy niemieckie jakoś przeboleję w końcu należymy do Unii Europejskiej i jak jakiś Niemiec zajrzy na pewno coś zamówi. Uważam, że dobry pomysł, tylko czy u nas nie ma ludzi z takimi pomysłami, osobiście znam takich co nie sa tak znani jak Pani Gesller, a urządziliby ten lokal podobnie, abo i lepiej.
zgłoś komentarz
Klimatycznie..tak lubie. Jesli gora restauracji zostanie takze odnowiona, a przede wszystkim przemalowana, bo kolor wola o pomste, to bedzie naprawde przyjemne miejsce.A menu..hmm ten jelen najbardziej tu intryguje, jesli jeszcze faktycznie pachnie lesnymi grzybami to trzeba sie koniecznie wybrac i sprobowac.
zgłoś komentarz
Nic się nie zmieniło. Ewa jak zwykle urocza.
Zdecydowanie najmocniejszy punkt tej restałracji.
zgłoś komentarz
Dół pozmieniany ale na górze nic jak było tak jest szkoda było czasu i szumu medialnego.
zgłoś komentarz
porażka i beznadzieja... i nie jestem typem co tylko narzeka. niby styl niemiecki ale to tylko niby brak dopracowania i dopieszczenia szczegółów. w pierwszej kolejności powinien zniknąć ten napis na budynku millenium. w środku też pozostawały niedomalowane elementy ścian (widać gdzie nie jest pomalowane bo jest brud i kurz). Mogli usunąć popiersie tej postaci rzymskiej - jak to się ma do tych poroży na około? w kąciku przy wieszaku wcześniej były klimaty morskie a teraz są rozgwiazdy i muszle w kolorze brązu. Totalne bezguście. A na tym oknie to powinien stać jeleń a nie żubr - wygląda to jak promocja piwa żubr. Fajna jest kaczka, świece i obrazy.
Uważam, że pani Gesller co do aranżacji miejsca to się nie popisała.

Ogólnie to tylko szum medialny.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform