Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nowa kładka nad Skorą. Zobacz jak będzie wyglądała

Komentarze

ciekawe czy wyciągnięto wnioski z budowy poprzedniej kładki której metalowe części rdzewieja bo ktoś zapomniał napisać w wymaganiach przetargi że metalowe elementy kladki powinny być nierdzewne no i sposób mocowania antywandalowy. Po prostu najtansza byłaby zwykła siatka z drutu ocynkowana koloru zielonego i tyle. Ludzie myślcie w tym urzedzie bo wyrzucacie piniądzep ubliczne w błoto . Co z monitoringiem chojnowksim ? Ma być fundusz obywatelsi to wydajcie je na monitoring którego brak. Oto przykładowo dobry i w miare tani system który można systematycznie rozbudowywać o nowe kamery co orku dokupujac jedną
https://www.qnap.com/event/station/pl/?page=surveillance-vms-w
zgłoś komentarz
Witam,
Pomysł ok, tylko należało by jeszcze zrobić chodnik i oświetlenie od strony ul. Matejki bo po zmroku nikt tamtędy nie będzie chodził. I po jakimś czasie wszyscy stwierdzą że pomysł był chybiony i kasa poszła w błoto.
zgłoś komentarz
Pomysl ok,ale co ze zrujnowanymi od lat mostami na ul Zlotoryjskiej i Legnickiej? Jeszcze troche a zostana nam tylko kladki dla pieszych a samochodem bedziemy musieli jezdzic np przez Konradòwke??
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.