Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Ponowna wizyta Magdy Gessler w Chojnowie

Komentarze

Ciekawa jestem jaka jest opinia Pani Magdy na temat restauracji po tym minionym miesiącu od jej wizyty. Ale jeszcze bardziej interesuje mnie fakt czy zmiana wizualizacji oraz drobna zmiana menu zwiększy obroty dla restauracji. Myślę, że to jest najważniejsze dla właścicielki a nie fakt pojawienia się w telewizji. Zwłaszcza, że opinia pani Gessler może być różna.
zgłoś komentarz
Byłbym mega zdziwiony, gdyby opinia Gesslerowej była negatywna. Restauracja z tego co widziałem rozwija się w proponowanym przez "gwiazdę" tvn kierunku, więc musiałaby być hipokrytką gdyby to zganiła. Ale niezbadane są wyroki gwiazdorskie. Poza tym jak to ktoś ostatnio mi powiedział - "telewizja kłamie".
zgłoś komentarz
No szkoda że nikt nie wiedział o jej przybyciu do Chojnowa.Sam chciałem zrobić fotke z p.Magdą:(:(:(
zgłoś komentarz
Byłem tam wczoraj z kolegami widziałem p.Gessler, w tv nie będzie mnie ponieważ jeden z kolegów nie wyraził zgody na filmowanie swojego wizerunku i musieliśmy zmienić lokal szkoda.
zgłoś komentarz
Swoją drogą piwo za 6 zł to chyba trochę przesada dla porównania w "centralnej" 4,50
zgłoś komentarz
Powiem tak byłem 2x w tej restouracji.Pierwszy raz bardzo dawno i drugi w niedzielę zaraz po walentynkach bo 14 już nie bylo wolnych stolików.
A tak wogóle to wygrałem ten konkurs na profilu i otrzymałem zaproszenie dlatego do woli mogłem wszystkiego nowego popróbować a właściwie najeść się bo było tego i dużo i smacznie.Wszystko świeże,elegancko podane. Gulasz z jelenia jest bardzo smaczy i szpecle -super.Na zakończenie kisiel z owocami-polecam.A siedzieliśmy na górze gdzie aż takich dużych zmian nie było ale było wygodnie bo stoliki i wygodne krzesła.Na dole wszystko nowe sama dekoracja i ławy z ławkami tam to faktycznie tylko na piwko czy kawkę na szybko bo dłużej nie wysiedziało by sie na nich. .Pewnie że piwo mogło być troche tańsze ale każdy ma wybór.
Co Pani Gessler zastała po powtórnej wizycie ?-myślę że będzie wszystko dobrze.
zgłoś komentarz
Oj coś nie umię pisać bo co poprawiałem błędy to sie wyświetliło Hi,hi cały czas człowiek się uczy-pozdrawiam wszystkich
zgłoś komentarz
@zyga1125 - już poprawione. :)
Cieszymy się, że nagroda w konkursie smakowała. Zapraszamy do śledzenia Portalu - niebawem kolejne konkursy.

Również pozdrawiamy!
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.