Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
Wybory 2014 Mrowka Promedica24 Smaczna Budka Restauracja pod Jeleniem
  • Polish
  • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


  • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

    Pobierz odtwarzacz Adobe FlashOstatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

25 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oficjalne ważenie zawodników przed meczem Polska-Ukraina
Już jutro wielki dzień dla naszych chojnowskich bokserów - Kamila Mroczkowskiego oraz Łukasza Niemczyka. Zawodnicy, którzy na co dzień w Chojnowie trenują pod czujnym okiem Arkadiusza Lewandowskiego będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w meczu bokserskim Polska-Ukraina.Dziś w patio Galerii Piastów odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed galą.
25 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Cofamy zegarki- zmiana czasu na zimowy Z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy. Nad ranem, 26 października, cofniemy zegarki z godziny 3:00 na 2:00, dzięki czemu będziemy mogli pospać o godzinę dłużej. Czas letni zacznie ponownie obowiązywać od 29 marca 2015 roku.
25 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Premier Tanzanii z wizytą w Chojnowie

W odpowiedzi na zaproszenie Witolda Karczewskiego- Wiceprezesa Krajowej Izby Gospodarczej, z wizytą do Polski przybyła delegacja rządowa Zjednoczonej Republiki Tanzanii pod przewodnictwem premiera Mizengo P. Pinda. W piątek, 24 października delegacja odwiedziła Chojnów. Premier Tanzanii zwiedził fabrykę Feerum SA i spotkał się z właścicielem, w celu podjęcia rozmów dotyczących współpracy fabryki z krajem afrykańskim.

25 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka z pierwszym kompletem punktów. Ograliśmy czołową drużynę IV ligi.
Chojnowianka, po serii słabych spotkań, dziś w końcu się przełamała osiągając pierwsze zwycięstwo w IV lidze. Ku uciesze wszystkich kibiców trzy oczka zdobyliśmy nie ze słabą ekipą, lecz z drużyną z tzw. "czuba" tabeli.
24 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Międzynarodowy Turniej Bokserski Polska - Ukraina z udziałem chojnowian już w niedzielę!
Najbliższa niedziela 26 października bezwzględnie należeć będzie do bokserów. Wszystko to za sprawą Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Polska – Ukraina. Cała gala odbędzie się w Legnicy w Hali Sportowej przy ul. Lotniczej 52.
23 październik 2014, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 0
Oferta pracy dla TOKARZY CNC w Chojnowie
Firma Molndals Industriprodukter Polska Sp. Z o.o poszukuje pracownika na stanowisko „Operator maszyn CNC” tokarz-frezer.
24 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Organizacja debaty kandydatów na Burmistrza Chojnowa i Wójta Gminy Chojnów
Portal chojnow.pl wyszedł z inicjatywą organizacji debaty kandydatów na Burmistrza Miasta Chojnowa oraz kandydatów na Wójta Gminy Chojnów.Część kandydatów wyraziła już chęć udziału w debacie.O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce.

24 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Międzynarodowy Turniej Bokserski Polska- Ukraina- podsumowanie konferencji prasowej Najbliższa niedziela 26 października bezwzględnie należeć będzie do bokserów. Wszystko to za sprawą Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Polska – Ukraina. Cała gala odbędzie się w Legnicy w Hali Sportowej przy ul. Lotniczej 52.

24 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pies rasy spaniel szuka właściciela!
Wczoraj, tj. 23.10.2014 r. otrzymano zgłoszenie o błąkającym się już od kilku dni piesku rasy spaniel w miejscowości Goliszów. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest to śliczny, rasowy samiec w młodym wieku o rudej sierści. Najprawdopodobniej zagubił się swojemu właścicielowi, ponieważ jest dobrze odżywiony i bardzo zadbany.

24 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka jutro powalczy z Olimpią Kowary - zapowiedź meczu!
Już jutro KS Chojnowianka walczyć będzie o kolejne punkty ligowe. Łatwo na pewno nie będzie. Podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego wybierają się na spotkanie wyjazdowe do Kowar. Lokalna Olimpia zajmuje trzecią lokatę w IV lidze dolnośląskiej i bardzo dobrze radzi sobie w każdym spotkaniu. Nasi jutrzejsi rywale uzbierali do tej pory 21 punktów, z czego zwyciężali siedmiokrotnie i czterokrotnie przegrywali.