Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Play
  • Play

Aktualne wydarzenia

28 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
29 września odbędzie się XXVI sesja Rady Miejskiej Chojnowa

29 września 2016 roku o godzinie 13:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się wrześniowa sesja Rady Miejskiej. Zobacz planowany porządek obrad.

28 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przyjdź do chojnowskiego zamku i poznaj minerały Dolnego Śląska

Minerał – pierwiastek lub związek chemiczny będący normalnie ciałem krystalicznym, którego struktura ukształtowała się w toku procesów geologicznych - tyle powie nam niemal każda encyklopedia. Dla osób interesujących się tematem to jednak coś więcej niż po prostu pierwiastek lub związek chemiczny - to także nasze naturalne bogactwo i rzecz wyjątkowo piękna.

28 wrzesień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Wolne miejsca na studiach niestacjonarnych!

Do 14 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy można zarejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji kandydatów na studia na rok akademicki 2016/2017 w ramach rekrutacji uzupełniającej na I rok studiów niestacjonarnych.

27 wrzesień 2016, SP Krzywa, Wszystkich komentarzy: 1
SP Krzywa zaprasza na obchody 70-lecia istnienia szkoły

Dyrektor, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej serdecznie zapraszają na uroczystość Jubileuszu 70-lecia szkoły i 10. rocznicy nadania jej imienia,

27 wrzesień 2016, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 1
5 dowodów na to, że warto zostać wolontariuszem
Gdy Igor usłyszał pomysł swojej dziewczyny Kasi, myślał, że żartuje. On wolontariuszem? Przecież ma studia, wieczorami pracuje. No i w wolnym czasie uwielbia jeździć na desce. Jak niby miałby to ogarnąć?
27 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wspólna zabawa na Święcie Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu nr 1

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz Rada Rodziców po raz kolejny zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy na Święcie Pieczonego Ziemniaka. Mieszkańcy Chojnowa i okolic, którzy tego dnia odwiedzą przedszkole przy ulicy Wojska Polskiego mogą z pewnością liczyć na doskonałą zabawę i liczne atrakcje.

27 wrzesień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 1
Zostań modelem z Cuprum Arena!

Zawsze marzyłeś by poczuć się jak supermodele na wybiegach? Chcesz pokazać na co Cię stać i zaprezentować się na wybiegu? Cuprum Arena przygotowało dla Ciebie doskonałą propozycję.

27 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Znamy najlepszych warcabistów powiatu legnickiego. Wśród nich reprezentanci ziemi chojnowskiej

Za nami kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Legnickiego w Warcabach. Impreza organizowana rokrocznie w Goliszowie przyciągnęła do wiejskiej świetlicy miłośników tego rodzaju gry z czterech gmin powiatu legnickiego. Organizatorami wydarzenia oprócz lokalnych jednostek samorządowych były: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Legnicy, Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie oraz klub LZS Mewa Goliszów.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Kolejny komplet punktów na koncie zespołu Czarni II Rokitki

W niedzielę o godz. 16.00, świeżo po porażce odniesionej przez pierwszą drużynę, na murawę weszli zawodnicy rezerw Czarnych Rokitki. Beniaminek ligi nieźle radzi sobie w A klasie. Podczas 6. kolejki pokonał wymagającego rywala – Radziechowiankę Radziechów.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa uległ Parkowi Targoszyn

Podczas 6 kolejki rozgrywek szczęście nie sprzyjało także podopiecznym Łukasza Kurczaka.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Czarni Rokitki na ostatnim miejscu w ligowej tabeli

W słoneczne niedzielne popołudnie drużyna Czarnych Rokitki podejmowała na własnym boisku zawodników Górnika Złotoryja. Niestety, zła passa Czarnych w dalszym ciągu się utrzymuje.