Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Play
  • Play

Aktualne wydarzenia

30 czerwiec 2016, Partnerstwo,
W GARDEROBIE od piątku 80% za 20% mniej!

Lato w pełni, za oknem piękna, słoneczna pogoda. Od piątku (1.07.) temperatury wzrastają również w GARDEROBIE! Startuje kolejna wielka wyprzedaż - ceny 80% asortymentu spadają o 20%! Wśród przecenionych rzeczy głównie letnie sukienki, spódnice, szorty, kombinezony, spodnie oraz bluzki i kurtki. Nie czekaj, odwiedź nas, wybieraj, przymierzaj i ciesz się wyjątkowymi ubraniami w niższej cenie jeszcze w tym sezonie! Panie XXL też znajdą u nas coś dla siebie.

30 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

30 czerwiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy
Prezentujemy aktualny repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lipca 2016 roku.
30 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tak lato przywitali uczestnicy Pracowni Wokalnych Agnieszki Justyny Szumiło

Wczorajszego popołudnia w sali widowiskowej Domu Kultury odbył się kolejny koncert uczestników Pracowni Wokalnych Agnieszki Justyny Szumiło. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia było rozpoczęcie lata.

30 czerwiec 2016, Partnerstwo,
Wyspa Skarbów ma już 2 lata!

Szukasz miejsca o niepowtarzalnym klimacie? Lubisz poszukiwać skarbów w sklepach z używanymi rzeczami? Obchodząca w tym roku drugie urodziny chojnowska Wyspa Skarbów to idealne miejsce dla Ciebie!

30 czerwiec 2016, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci w akcji. Ponad 300 porcji metamfetaminy, kradzione auto i zatrzymania

Funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca Legnicy, który jak się później okazało, świadomie zakupił kradziony pojazd. W wyniku przeszukań przy mężczyźnie, oraz w miejscu jego zamieszkania znaleziono ponad 300 porcji metamfetaminy, 20 porcji marihuany, tabletki ekstazy oraz przedmioty służące do dzielenia narkotyków na porcje. Policjanci udowodnili, że legniczanin handlował narkotykami.

30 czerwiec 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa rekrutacja na podyplomowe studia kwalifikacyjne oligofrenopedagogika!

W ofercie Centrum Kształcenia Ustawicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy dostępne są nowe studia podyplomowe - studia kwalifikacyjne oligofrenopedagogika!

29 czerwiec 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
„Świat pod Kyczerą” w Zamienicach

2 lipca o godz. 16.00 miłośnicy folkloru będą mogli rozkoszować się muzyką ludową w Zamienicach. W tym roku Gmina Chojnów po raz kolejny organizuje znany już niemal w całej Polsce festiwal pt. „Świat pod Kyczerą”. Jest to największa tego typu folklorystyczna impreza na Dolnym Śląsku i jeden z większych festiwali w Polsce.

29 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Radosne, miłe i pogodne... Czy takie będzie nowe osiedle za torami? Przyjęto nazwy nowych ulic

Pierwsze domy w tej części miasta stoją już od kilku lat, jednak dopiero teraz Rada Miejska podjęła uchwała o nadaniu nazw ulicom znajdującym się w tym rejonie. Mowa o drodze łączącej Jerzmanowice z ulicą Stanisława Wyspiańskiego oraz trzy nowe uliczki osiedlowe.

29 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Zmiany personalne w Urzędzie Miejskim. Skarbnik Bogumiła Truta odwołana przez Radę Miejską

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej podjęto uchwałę w sprawie odwołania z pełnionej funkcji skarbnika miasta Bogumiły Truty. Na straży miejskich finansów od 27 lipca stanie Anna Rybarczyk. Dotychczasowa skarbnik miasta z Urzędem Miejskim związana była od 1975 roku; najważniejszą funkcję w wydziale finansowo-budżetowym pełniła od 1998 roku.