Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
  • Adimoto
    • Adimoto

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

27 listopad 2014, admin,
"Jako gmina musimy dać wiele od siebie" - rozmowa z Andrzejem Pyrzem

W związku ze zbliżającą się drugą turą wyborów w naszej gminie postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wyborców i przeprowadzić krótkie rozmowy z kandydatami na wójta. Z dwójki, która rywalizować będzie w najbliższą niedzielę o zwycięstwo Andrzej Pyrz wyraził chęć rozmowy. Serdecznie zapraszamy do lektury.

27 listopad 2014, FEERUM S.A., Wszystkich komentarzy: 0
FEERUM SA WYRÓŻNIONA PRZEZ FESE I KOMISJĘ EUROPEJSKĄ
Firma Feerum S.A., jeden z największych w Polsce producentów kompleksowych elewatorów zbożowych, służących do suszenia i magazynowania produktów roślinnych, takich jak m.in. zboża, rośliny strączkowe i oleiste, kukurydza i inne, zdobyła nagrodę główną podczas gali „European Small and Mid-Cap Awards” w kategorii „Most Innovative Newcommer”, czyli „najbardziej innowacyjny debiutant giełdowy”.
27 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdarzenie drogowe na ul. Dąbrowskiego

Dziś około godziny 10.00 na ul. Dąbrowskiego doszło do kolizji drogowej. Śmieciarka cofając, uderzyła w stojącego za nią Passata. Ze względu na brak ofiar i zablokowanie przejazdu, kierowcy od razu usunęli pojazdy z jezdni.

27 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna chojnowska inwestycja zakończona. Sala w SP 4 nie do poznania.
Kolejna inwestycja została zakończona, jeszcze nie oddano obiektu w SP4 do użytku, ale wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Sala zmieniła się nie do poznania. Nowa nawierzchnia, która posiada warstwę amortyzującą na pewno spełni oczekiwania wielu uczniów. Dodatkowo przebudowane zostały szatnie, w których pojawiły się prysznice. Nowy kompleks szatniowo sanitarny wygląda bardzo dobrze.
27 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szczeniak szuka domu!

Dziś w nocy, na podwórko jednego z domów w Budziwojowie podrzucono szczeniaka. Piesek jest spokojny, bardzo posłuszny, samodzielnie je, a także reaguje, gdy się go woła.Obecnie piesek przebywa u jednej z rodzin w Budziwojowie. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla szczeniaka!

27 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
I Miejsko - Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół PodstawowychGimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Gminne Zrzeszenie LZS oraz Klub Tenisa Stołowego LZS Jerzmanka Jerzmanowice organizują I Miejsko – Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.
27 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pies szuka właściciela!

We wtorek został znaleziony pies,błąkający się obok stacji PKP. Pies prawdopodobnie zgubił właściciela.Ma obrożę, jest bardzo zadbany, zdrowy (oglądał go weterynarz), posłuszny, łagodny i skory do zabawy.

27 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Samorządowy Informator SMS Samorządowy Informator SMS to system umożliwiający łatwe i szybkie przekazywanie informacji drogą sms-ową między mieszkańcami Gmin i Miast w Polsce. Przypominamy, że taki sposób przekazu informacji, wiosną zeszłego roku, został również udostępniony dla miasta Chojnów.
26 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W chojnowskich przedszkolach i Bibliotece Miejskiej świętowano Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia, który obchodzimy 25 listopada ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki- w 2002 roku. Z tej okazji w chojnowskich przedszkolach i Bibliotece Miejskiej przygotowano dla najmłodszych moc atrakcji.

26 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 2
Oczyszczalnia ścieków w Goliszowie własnością Chojnowa Wykup gruntów pod oczyszczalnie ścieków w Goliszowie rozpoczął się już w 1990 roku kiedy miasto i gmina Chojnów stanowiły jeszcze jeden organ. Kiedy między miastem a gminą doszło do rozłamu, nie od razu podzielono grunty. Oczyszczalnia ścieków stanęła pod znakiem zapytania. Pierwsze uregulowania stanu prawnego miały miejsce w lipcu tego roku. 14 listopada br. doszło do zniesienia współwłasności na podstawie aktu notarialnego i oczyszczalnia oficjalnie stała się własnością Chojnowa.