Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X
Videofilmowanie

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Bank Spółdzielczy
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • PWSZ Legnica
  • PWSZ Legnica

Aktualne wydarzenia

02 wrzesień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sobota, godzina 19:00 - Tomasz "Góral" Adamek pojawi się w Chojnowie
Wszystkie szczegóły dotyczące wizyty Tomasza "Górala" Adamka w Chojnowie zostały dograne. Na zaproszenie klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki słynny polski pięściarz pojawi się w naszym mieście. Trener Lewandowski zapewnia, że nie obejdzie się bez spotkania z kibicami – W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 zjawimy się w rynku tuż obok naszej pizzeri. Kibice będą mieli możliwość rozmowy, uzyskania autografu, czy też zrobienia pamiątkowego zdjęcia – powiedział nasz szkoleniowiec.
02 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Co czeka Cię w nowym roku szkolnym? - kalendarz 2015/2016

Ważne uroczystości, sprawdziany, egzaminy a przede wszystkim dni wolne od zajęć lekcyjnych - bo to z pewnością najbardziej interesuje uczniów. Zobacz kalendarz na rozpoczęty wczoraj rok szkolny 2015/2016.

02 wrzesień 2015, Partnerstwo,
Sklep Komputerowy "REMAR" i Rzeczoznawca Majątkowy zapraszają do korzystania z usług

Firma Sklep Komputerowy „REMAR” powstała w 2002 roku. Już prawie trzynaście lat działamy z powodzeniem na lokalnym rynku. Początkowo nasz sklep mieścił się w lokalu przy ul. Rynek, a następnie został przeniesiony na ul. Kwiatową 6. Przedmiotem naszej działalności są szeroko rozumiane usługi komputerowe. Zebrane doświadczenia pozwalają nam zaoferować w pełni profesjonalną i kompletną, a zarazem konkurencyjną ofertę. Obsługujemy osoby fizyczne oraz firmy i instytucje.

02 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Gminy Chojnów z dnia 28 sierpnia 2015 (video)
Zapraszamy do obejrzenia zapisu video z sesji Rady Gminy Chojnów, która odbyła się 28 sierpnia 2015 roku o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Chojnowie.
02 wrzesień 2015, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
Witaj Szkoło! Jakie przekąski do plecaka, żeby było smacznie i zdrowo

Od września ze szkół znikną reklamy niezdrowej żywności, asortyment sklepików szkolnych zmieni się nie do poznania, a na stołówkach posiłki będą przygotowywane trochę inaczej niż dotychczas (mniej smażenia, mniejsze ilości soli). Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Wielu rodziców cieszą te zmiany bo to kolejny krok w kierunku zwiększania świadomości żywieniowej Młodego Pokolenia.

02 wrzesień 2015, Partnerstwo,
Sprzedam gospodarstwo rolne - doskonałe miejsce na agroturystykę o powierzchni 9 ha

Duży dom jednopiętrowy usytuowany wśród pól i lasów, spokojna okolica idealnie nadająca się na agroturystykę z zielono zagospodarowanym dużym ogrodem idealnym dla rodziny. Dom po częściowym remoncie, posiada 5 pokoi, garderobę, łazienkę i kuchnię, Zabudowę uzupełniają stodoła i zabudowania gospodarcze wyposażone w sprzęt rolniczy.

01 wrzesień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Zbigniew Grzybowski nowym trenerem Czarnych Rokitki!
Odejście Mirosława Dragana z Rokitek bardzo szybko zmotywowało Władze Klubu do poszukiwań nowego szkoleniowca. Prezes Bogdan Styrkowiec już na drugi dzień po rezygnacji wykonywał pierwsze telefony do trenerów, którzy mogliby objąć ekipę Czarnych. Pojawiło się kilka nazwisk, jednak pozyskanie szkoleniowca na tym etapie nie jest łatwe. Większość osób posiada już wakaty i prowadzi inne drużyny.
01 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Strażacy ponownie na interwencji w Gołaczowie

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o pożarze ścierniska w Gołaczowie. Dzisiaj, po godzinie 17:00 strażacy z Chojnowa dostali wezwanie do pożaru dokładnie w tym samym miejscu. Na miejscu oprócz dwóch zastępów z JRG Chojnów, pojawili się również strażacy z OSP Krzywa. Tym razem obszar objęty działaniami gaśniczymi był mniejszy, ratownicy szybko uporali się się z zagrożeniem - wpływ na to miał również brak wiatru, który mógłby szybko rozprzestrzeniać ogień.

01 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nocne burze z gradem nad Dolnym Śląskiem

Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed burzami z gradem, jakie mogą przejść najbliższej nocy nad zachodnią Polską, w tym nad województwem dolnośląskim.

01 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znaleziony jamnik oczekuje na właściciela
W sąsiedztwie ulic Tadeusza Kościuszki i Kolejowej znaleziono młodego psa rasy jamnik. Posiada ciemnobrązowe umaszczenie, jest sympatyczny i tęskni za właścicielem.