Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
Domy z keramzytu Mrowka Restauracja pod Jeleniem Kurczak Grill przy Mrówce
 • Polish
 • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

  Pobierz odtwarzacz Adobe FlashOstatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

25 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awanse i odznaczenia dla stróży prawa
Dziś o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej hotelu Qubus odbyło się tegoroczne Święto Policji, podczas którego przyznano awanse na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia dla osób zasłużonych dla policji. Uroczystości dowodził podinsp. Przemysław Kozioł. Awanse funkcjonariusze otrzymali z rąk Zastępcy Komenda Wojewódzkiego policji insp. Zygmunta Skwierawskiego oraz Komendanta Legnickiej policji insp. Sławomira Bąka. Gośćmi uroczystości byli m.in. samorządowcy z regionu, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz Biskup Zbigniew Kiernikowski.
25 lipiec 2014, Beata Grynienko, Wszystkich komentarzy: 0
WIELKA URODZINOWA PROMOCJA!

To już rok od kiedy otworzyliśmy Salon optyczny w CH Intermarche przy ul. Jana Kilińskiego 42 w Chojnowie. Był to dla nas czas pełen pracy jak i rozwoju osobistego, gdzie z przyjemnością mogliśmy służyć Państwu naszym doradztwem w doborze okularów.

To dzięki Państwa obecności był to dla nas udany rok i mile spędzony czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebą naszych klientów chcemy nadal służyć usługi na najwyższym poziomie i dlatego pragniemy zaprosić naszych obecnych jak i przyszłych klientów do wzięcia udziału w urodzinowej akcji promocyjnej, gdzie ceny okularów obniżamy do minimum.

24 lipiec 2014, kuba, Wszystkich komentarzy: 8
IV liga jednak w Chojnowie!
Niedawno informowaliśmy o tym, że Chojnowianka Chojnów wszystkie mecze w IV lidze w rundzie jesiennej rozegra na wyjazdach. Sytuacja odwróciła się o 180 stopni, bowiem w tym tygodniu Stadion Miejski odwiedzili przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, którzy oficjalnie orzekli, że treningowe boisko spełnia wymogi licencyjne i można rozgrywać na nim mecze na szczeblu IV-ligowym.
24 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Wybieramy najsmaczniejszego tosta ziemi chojnowskiej!
Wakacje w pełni, kto może ten odpoczywa, ale nawet ten, kto ciężko pracuje czasami musi coś zjeść. Wiemy, że wśród chojnowian jest wielu smakoszy tostów, dlatego przygotowaliśmy dla Was plebiscyt na najlepszego tosta ziemi chojnowskiej. Wśród głosujących wylosujemy jedną osobę, która będzie mogła wybrać się z towarzyszem na tosta do lokalu, który wygra plebiscyt swoim smacznym tostem.
25 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne badania dentystyczne na Dolnym Śląsku

Od 16 czerwca br. trwa akcja bezpłatnych przeglądów dentystycznych Instytutu blend-a-med Oral B. Mobilne Centra Dentystyczne odwiedzają ponad 380 miejscowości na terenie całego kraju, aby zbadać stan polskich zębów i dziąseł. 3 sierpnia Mobilne Centrum Dentystyczne zbadają stan zdrowia jamy ustnej mieszkańców Chojnowa.

24 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdarzenie drogowe na trasie Chojnów-Legnica

Około godziny 15.00 na trasie Chojnów-Legnica na wysokości miejscowości Dobroszów doszło do kolizji drogowej, w której uczestniczyły trzy samochody. Prawdopodobnie przyczyną wypadku było niedostosowanie się do niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dokładne przyczyny wypadku nie są nam jeszcze znane.

24 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Kolizja przy skrzyżowaniu Legnickiej i Kilińskiego
Dzisiaj około godziny 13.30 przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Kilińskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przyczyną zdarzenia najprawdopodobniej było niezachowanie należytej odległości między pojazdami oraz śliska nawierzchnia.
24 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów przeprowadza inwentaryzację azbestu!
Od poniedziałku 28 lipca do soboty 9 sierpnia n terenie Gminy przeprowadzana będzie inwentaryzacja azbestu za zasadzie pomiaru i ankietyzacji. Właściciele nieruchomości proszeni są o udostępnienie posesji do wykonania zleconych prac oraz przygotowanie numerów działek ewidencyjnych swoich nieruchomości.
23 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 62
Zapraszamy na kolejną odsłonę Muzyki w Rynku

W najbliższą niedzielę, tj. 27 lipca zapraszamy na kolejną odsłonę Muzyki w Rynku. O godz. 12:00 w Kościele św. Piotra i Pawła odbędzie się msza Św. w intencji wszystkich kierowców, a tuż po niej poświęcenie pojazdów. Zapraszamy wszystkich, nie tylko motocyklistów. Od godziny 16.00 rozpocznie się część artystyczna. Na scenie wystąpią ROK STARSI i NIEWINNI. Spotkać się będzie można też z członkami klubu motocyklowego PREDATORS CHOJNÓW, którzy zaprezentują "szalejące rumaki" podczas parady motocyklowej i opowiedzą o idei tworzącego się klubu. Dla uczestników znajdzie się także catering, dla dzieci zjeżdżalnie i basen z kulami.

23 lipiec 2014, DCP Marcin Zatwarnicki, Wszystkich komentarzy: 0
 „§ Masz Prawo”„ Pożyczyłem przyjacielowi pieniądze. Jak mam je teraz odzyskać?”

W naszym codziennym życiu często spotykane są sytuacje, w której ktoś z naszej rodziny lub przyjaciół potrzebuje pomocy finansowej i przychodzi z tym do nas. Zdarzają się również sytuacje, że pomimo zapewnień, że „oddam Ci te pieniądze za miesiąc” lub „zwrócę Ci pieniądze jak tylko dostanę wypłatę”, tak na prawdę nie jesteśmy w stanie odzyskać naszych pieniędzy przez kolejne miesiące, a nawet lata. Co zrobić w takiej sytuacji?