Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Play
  • Play

Aktualne wydarzenia

24 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja poszukiwawcza zakończona sukcesem

Wczorajszego wieczoru o godz. 21.40 zostało zgłoszone zaginięcie 46-letniej ciężarnej kobiety, mieszkającej w Starym Łomie. Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się natychmiast. W poszukiwaniach wzięła udział policja oraz 2 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzywej.

24 sierpień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Kredkolandia czyli kolorowy powrót do szkoły w Cuprum Arena

Ostatni weekend sierpnia to doskonały moment na ostatnie przygotowania do powrotu do szkoły, dlatego zarówno uczniów i przedszkolaki, jak i ich rodziców Cuprum Arena zaprasza 27 i 28 sierpnia do krainy Kredkolandii.

23 sierpień 2016, UKKS „ORIENS”, Wszystkich komentarzy: 0
Sukcesy UKKS „ORIENS” w Szklarskiej Porębie

W dniu 20.08.2016 w Szklarskiej Porębie odbyły się szosowe zawody kolarskie z cyklu Czasówek Karkonoskich III Edycja Izerska. Jazda indywidualna na czas ostro pod górę, ze startem z ulicy Turystycznej a metą na Zakręcie Śmierci. UKKS „ORIENS” (Gimnazjum nr 2) reprezentowały dwie kolarki i dwóch kolarzy.

23 sierpień 2016, Powiatowy Urząd Pracy, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Filia w Chojnowie zaprasza do składania wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Filia w Chojnowie zaprasza osoby bezrobotne zarejestrowane w tutejszym Urzędzie do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach realizowanych projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

23 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Skora Jadwisin sforsowała bramkę Burzy Gołaczów

A klasowe rozgrywki pozostały także w Gołaczowie, który w zeszłym sezonie występował w roli beniaminka. W pierwszej kolejce Burzy przyszło się zmierzyć ze Skorą Jadwisin na ich własnym terenie. W przerwie między rozgrywkami z Gołaczowem pożegnało się kilku zawodników, stanowiących o sile drużyny w ubiegłym sezonie.

23 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Doskonały debiut Czarnych II Rokitki w A klasie

W niedzielę o godzinie 13.00 drużynie Czarnych II Rokitki przyszło rozegrać inauguracyjną kolejkę w legnickiej A klasie. Beniaminek z Rokitek gościł na swoim boisku zespół Błękitnych Kościelec, który w przedsezonowych zapowiedziach mierzy w pierwszą piątkę w ligowej tabeli. 

23 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół wywalczył komplet punktów

Na spotkanie rozpoczynające sezon w legnickiej A klasie Sokół Krzywa udał się do Zagrodna na mecz z miejscowym Orłem. Spotkania pomiędzy zespołami zawsze należały do ciekawych, więc kibice tłumnie przybyli do Zagrodna byli pewni bramek.

23 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Niepomyślne rozpoczęcie sezonu przez Czarnych

W kolejnym sobotnim spotkaniu w klasie okręgowej, zespół Czarnych Rokitki zmierzył się na wyjeździe z Dębem Stowarzyszenie Siedliska. W bramce Czarnych debiutował Kacper Bosacki, będący jedynym wzmocnieniem zespołu z Rokitek, którego kadra zmniejszyła się o podstawowych zawodników z ubiegłego sezonu.

23 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Chojnowianka uległa Kuźni Jawor

Mecz rozpoczynający sezon 2016/2017 w klasie okręgowej odbył się w sobotnie południe, gdzie miejscowa Chojnowianka podejmowała Kuźnię Jawor. W ostatnim spotkaniu tych drużyn górą byli chojnowianie. Nowy sezon miał być jednak zupełnie inny – nowa Chojnowianka i nowa Kuźnia. Miejscowi podziękowali trenerowi Gadowskiemu za ubiegły sezon, zaś w obecnym trenerem został Bartosz Szymczyk, znany w trenerskiej regionalnej piłce.

23 sierpień 2016, Partnerstwo,
Dlaczego firmy powinny inwestować w systemy kontroli?

Nie od dziś wiadomo, że małe, rodzinne firmy, średnie biznesy oraz duże, międzynarodowe przedsiębiorstwa powinny dbać o bezpieczeństwo prowadzonych interesów. Dotyczy to nie tylko systemów informatycznych, poufnych treści dostępnych w archiwach, ale również otoczenia budynku, przestrzeni wokół obiektu oraz pomieszczeń biurowych lub służbowych. Okazuje się jednak, że o ile poważne korporacje dbają o ochronę swoich dóbr, o tyle mniejsze nie rozumieją poziomu zagrożenia i ignorują rosnące z roku na rok ryzyko. Dlaczego warto inwestować w zabezpieczenia? Co rynek oferuje działalnościom gospodarczym?