Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

04 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami derby ziemi chojnowskiej (foto)

Wtorkowy mecz pomiędzy Chojnowianką Chojnów a drużyną Czarnych Rokitki był rozgrywany w ramach 23. kolejki legnickiej klasy okręgowej. Był to mecz derbowy, który od sezonów przyciągał sporą liczbę klubowych sympatyków.

04 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Trzeciomajowe spotkanie pod obeliskiem

W mało którym państwie święto uchwalenia pierwszej konstytucji uznawane jest za święto narodowe i dzień wolny od pracy - na Litwie oraz zwłaszcza w Polsce dzień ten obchodzony jest w wyjątkowy sposób. Chojnowskie uroczystości ku czci twórców pierwszej ustawy zasadniczej w Europie tradycyjnie odbyły się przy obelisku na ulicy Chmielnej.

04 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wygraj bilety na #WszystkoGra!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (6 maja) seanse filmu „#WszystkoGra” w legnickim kinie Helios.

04 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Potyczki Kulinarne Gigantów w Gimnazjum nr 2

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w miniony piątek zmierzyli się w pierwszej edycji Potyczek Kulinarnych Gigantów. W rywalizacji podzielonej na część teoretyczną i praktyczną udział wzięły drużyny, składające się z czterech osób. Konkurs zakończył się zwycięstwem klas pierwszych.

04 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Barokowa sobota na Zamku Piastów Legnicko-Brzeskich

Majowy weekend rozpoczął się od wyjątkowego koncertu w sali wystawowej Muzeum Regionalnego. Chojnowskiej publiczności zaprezentowali się uczestnicy pracowni wokalnej Agnieszki Justyny Szumiłow nieco innym niż zazwyczaj repertuarze...

04 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Matura 2016 – pierwszy dzień egzaminu dojrzałości

Tegoroczni maturzyści o godz. 9.00 przystąpili do egzaminu dojrzałości. Na pierwszy ogień pójdzie obowiązkowy pisemny egzamin z języka polskiego. O godz. 14.00 uczniowie będą mogli zmierzyć się z poziomem rozszerzonym z tego przedmiotu.

04 maj 2016, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia zmienia się na lato!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich bywalców Bistra u Sabcia - lokal poszerza swoją działalność, powiększając kartę dań oraz otwierając letni ogródek. Na gości czekać będą jeszcze większe porcje dań w równie dogodnych cenach!

04 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki wtorkowych rozgrywek piłkarskich
Długi majowy weekend już za nami. Kibice lokalnej ligi piłkarskiej nie mogli wczoraj narzekać na brak sportowych emocji. Stadion Chojnowianki przyciągnął na trybuny sporą rzeszę fanów. O godz. 17.00 rozpoczął się derbowy mecz ziemi chojnowskiej, naprzeciw siebie stanęły drużyny Czarnych Rokitki i Chojnowianki Chojnów.
02 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Plan wtorkowych rozgrywek piłkarskich
Weekend majowy w pełni, a przed nami kolejna dawka emocji w regionalnej lidze piłki nożnej. W klasie okręgowej dojdzie do derbowego pojedynku na ziemi chojnowskiej. Chojnowianka Chojnów na własnym boisku zmierzy się z zespołem Czarnych Rokitki.
02 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów straciła kolejne punkty

W sobotnie popołudnie w Paszowicach odbył się typowy mecz o 6 punktów. Na murawie spotkały się zespoły tamtejszego Rataja i Burzy Gołaczów.