Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X
Webmaster Chojnw

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Bank Spółdzielczy

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • PWSZ Legnica
    • PWSZ Legnica

Aktualne wydarzenia

03 sierpień 2015, Partnerstwo ,
Firma GB Sp. z.o.o. poszukuje pracowników

Firma GB Sp. z.o.o. , z siedzibą przy ul. Kilińskiego 37 w Chojnowie, poszukuje pracowników na stanowiska:

- monter stolarki okiennej i drzwiowej

- serwisant - pomiarowiec

03 sierpień 2015, Partnerstwo ,
"Smaczna Budka" wkrótce w nowej odsłonie!
"Smaczna Budka" wkrótce w nowej odsłonie! W miesiącu sierpniu lokal będzie nieczynny, lecz już od września wznowi działalność w nowym miejscu i pod inną nazwą, która póki co pozostaje tajemnicą. Już dziś zapraszam wszystkich dotychczasowych oraz nowych Klientów do skorzystania z oferty. O dokładnej dacie otwarcia poinformuję w kolejnym ogłoszeniu. Liczę na to, że do nowego lokalu Klienci będą przybywać tak licznie jak do "Smacznej Budki"!
03 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kup, sprzedaj, zatrudnij pracownika- zamieść bezpłatne ogłoszenia na naszym portalu!
Chcesz kupić lub sprzedać mieszkanie? Poszukujesz pracownika lub zatrudnienia?Może masz w domu coś, co nie jest Ci już potrzebne i chętnie oddasz lub sprzedasz? Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń na łamach naszego portalu. W sierpniu, ogłoszenia we wszystkich kategoriach są BEZPŁATNE.
03 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie meteorologiczne- przed nami upalny tydzień
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega- nadchodzi fala upałów.W dniach od 03.08 do 06.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 29°C do 33°C, temperaturę minimalną od 16°C do 20°C. W dniach 07.08 i 08.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 33°C do 37°C, temperaturę minimalną od 18°C do 22°C.
03 sierpień 2015, Miejska Biblioteka Publiczna , Wszystkich komentarzy: 0
Nie-Zwykły Plakat! Kultura jest Na Widoku! WSZĘDZIE! Plakat pojemny jak biblioteka!
Filmy, muzyka, książki, gry i archiwalia – ponad 900 utworów w cyfrowej wersji można znaleźć i pobrać do 11 października w ramach projektu Kultura Na Widoku. Na specjalnie przygotowanych plakatach umieszczonych w bibliotekach, szkołach, domach i centrach kultury w całej Polsce czekają propozycje z legalnych źródeł dla dzieci, młodzieży i dorosłych. MBP w Chojnowie uczestniczy w projekcie Kultura Na Widoku - z plakatów można skorzystać w czytelni Działu dla Dorosłych.
01 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Trening systemu ostrzegania
Dziś o godz. 17.00 na terenie województwa dolnośląskiego, zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania, przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego.

01 sierpień 2015, Bartosz Łoś, Wszystkich komentarzy: 0
Ewa Farna ma swój zlot fanów!
Już 1 i 2 Sierpnia 2015 r. w Złotoryi odbędzie się „IV Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej". Bezprecedensowe wydarzenie w skali kraju z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów. Nie inaczej będzie i podczas tegorocznej edycji, na którą zapowiedziała się rekordowa liczba wielbicieli z Polski, Czech i Słowacji. Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej jest pierwszą tego typu inicjatywą na polskiej scenie muzycznej. Żadna inna polska gwiazda nie może pochwalić się tego typu przedsięwzięciem, organizowanym na tak dużą skalę. Początkowo zlot miał być jednorazową imprezą, jednak sukces pierwszej edycji sprawił, że postanowiono zrobić z tego wydarzenie cykliczne.
31 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Zebranie Zarządu KS Chojnowianka
W poniedziałek tj. 3 sierpnia o godz. 18.00 w Domu Schrama, odbędzie się zebranie Zarządu KS Chojnowianka dotyczące pierwszego zespołu seniorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków klubu.
31 lipiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XV edycja konkursu stypendialnego Programu "zDolny Śląsk"- trwa nabór wniosków

Do 4 września 2015 r.potrwa nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach XV edycji konkursu stypendialnego Programu "zDolny Śląsk". Roczne stypendia w kwocie od 2500 do 3500 zł zostaną przyznane w czterech kategoriach: naukowej, artystycznej, sportowej i społecznej. O stypendia mogą starać się uczniowie oraz tegoroczni absolwenci szkół podstawowych (klasy IV- VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa.

31 lipiec 2015, PWSZ Legnica , Wszystkich komentarzy: 0
Rekrutacja na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy jeszcze tylko przez kilka dni !

Jeszcze tylko przez kilka dni, do 3 sierpnia kandydaci na studia na rok akademicki 2015/2016 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy mogą rejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji. W ofercie edukacyjnej przyszli studenci mają do wybory kierunki studiów licencjackich, inżynierskich oraz studia magisterskie.