Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Play
  • Play

Aktualne wydarzenia

27 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

W sobotę w chojnowskim Kinie Kultura zaplanowany jest prawdziwy maraton unikalnych filmów, których nie będziecie mieli okazji zobaczyć sieciowych kinach w Polsce. Niszowe produkcje, które wyświetlane są tylko w mniejszych multipleksach, to dobra okazja do rozsmakowania się w klimatycznym kinie. Co będziemy mieli okazję zobaczyć w Kulturze?

27 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Błąkający się po lesie pies szuka właściciela
Urząd Gminy Chojnów informuje o odnalezieniu rudego psa, błąkającego się po lesie w okolicach Jaroszówki. Istnieje prawdopodobieństwo, że pies zaginął komuś podczas zbierania grzybów.
27 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wjechał w barierkę na A4. Nie miał prawa jazdy i był pod wpływem alkoholu

Nawet pięć lat pozbawienia wolności grozi kierowcy busa, który wczoraj w godzinach popołudniowych zderzył się z barierką ochronną na autostradzie A4 na wysokości Krzywej. Kierujący mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Jak informuje asp. sztab. Robert Lemański z legnickiej policji - po przebadaniu go okazało się, że ma około promila alkoholu w organizmie.

27 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami październikowa sesja Rady Gminy

28 października 2016, o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się XXVIII sesja Rady Gminy Chojnów. W jej ramach zaplanowano m.in. omówienie stanu realizacji inwestycji gminnych w 2015 i 2016 roku oraz analizę wykonania budżetu za III kwartały 2016 roku.

27 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Konkurs. Wygraj bilety na "Wołyń" (WYNIKI)

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (28 października) seanse filmu „Wołyń” w legnickim kinie Helios.

26 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Elki" pod lupą drogówki. Posypały się mandaty

Ucząc się jeździć wymaga się od przyszłych kierowców doskonałej znajomości przepisów prawa ruchu drogowego. A jak ze stosowaniem przepisów radzą sobie instruktorzy? Akcja legnickiej "drogówki", jaka miała miejsce w ostatnim czasie zakończyła się 12 mandatami - skontrolowano 32 pojazdy.

26 październik 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Uzdatnianie wody – wymagająca konieczność naszych czasów
Rozwój przemysłowy i technologiczny, a także wzrost zaludnienia, szczególnie terenów miejskich i wielkomiejskich, to podstawowe elementy sprawiające, że nas wszystkich i wszystkiego wokół jest wciąż więcej. Czego zatem może nam zabraknąć? Odpowiedź jest prosta, choć może nie do końca oczywista. Wody.
26 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Smacznie i hucznie na II Święcie Osetnicy

Miniona sobota w Osetnicy przebiegła pod znakiem drugiego święta tej miejscowości. Tym razem gospodarzem wydarzenia była wiejska świetlica. Impreza zorganizowana została w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Gościem specjalnym Święta Osetnicy był legniczanin Bartek Rzepka.

26 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert Charytatywny dla Laury Kopacz w Domu Kultury

Sześcioletnia Laura w czerwcu uległa niefortunnemu wypadkowi, który uszkodził fragment jej czaszki oraz zaburzył niektóre funkcje neurologiczne. Już w najbliższy piątek w chojnowskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny, w trakcie którego będzie prowadzona zbiórka pieniędzy przeznaczona na zakup implantu fragmentu czaszki.

25 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa coraz niżej w ligowej tabeli

Wczoraj pisaliśmy o problemach kadrowych w drużynie Czarnych II Rokitki. Z podobnymi trudnościami zmaga się zespół Sokoła Krzywa. Po 10. kolejce legnickiej A klasy zajmuje on 10. miejsce w tabeli, z dorobkiem 12 punktów. Dobra forma zawodników drużyny, jaką prezentowali w poprzednim sezonie, zniknęła. Wszystko z powodu braków personalnych w zespole Ł. Kurczaka.

25 październik 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
3 sposoby na skuteczną naukę języka angielskiego

„Uczę się, uczę, a wciąż nie mówię po angielsku. To frustrujące.” Znasz to skądś?