Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
Wybory 2014 Mrowka Promedica24 Smaczna Budka Restauracja pod Jeleniem
  • Polish
  • English


wybory 2014

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

28 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 33
Wybory samorządowe 2014 - poznaj kandydatów
Termin zgłaszania kandydatów na radnych upłynął 7 września, zatem znane są już osoby z naszych środowisk, które chcą nas reprezentować w samorządach. Portal chojnow.pl przygotował dla państwa specjalną stronę internetową dedykowaną wyborom samorządowym 2014.
30 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w Chojnowie i Gminie Chojnów

Znane są już składy Obwodowych Komisji Wyborczych, które 16 listopada będą czuwały nad przebiegiem glosowania. Poniżej zamieszczamy uchwały Miejskiej i Gminnej Komisji Wyborczej dotyczące składów komisji w poszczególnych okręgach.

30 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie autorskie z Janem Nowickim za nami

W środę, 27 października w Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie z Janem Nowickim- wybitnym aktorem teatralnym i filmowym, autorem kilku książek, laureatem licznych nagród i odznaczeń. Do naszego miasta przyjechał z najnowszą publikacją "Białe Walce". Spotkanie poprowadziła Krystyna Zajko- Minkiewicz, która na wstępie opowiedziała pokrótce o publikacjach Jana Nowickiego.

29 październik 2014, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Zakaz używania Herbu Gminy Chojnów na materiałach wyborczych

Informacja dla Komitetów Wyborczych, które zgłosiły kandydatów na radnych oraz wójta w wyborach samorządowych. Zabronione jest używanie Herbu Gminy Chojnów we wszelkich materiałach wyborczych kandydatów.

29 październik 2014, Partnerstwo ,
Wykorzystaj szał świątecznych zakupów do zwiększenia sprzedaży
Wprawdzie do świąt zostało jeszcze sporo czasu, ci bardziej przezorni powoli szykują się do zakupu prezentów dla najbliższych. Chcąc ominąć „korki” na korytarzach galerii handlowych z przyjemnością korzystają z ofert sklepów internetowych, stawiając na wygodne zakupy oraz bogactwo wyboru produktów. Według licznych badań, spora część osób już w październiku zaczęła poszukiwania podarków. Kulminacją jest listopad – pozwoli na unikniecie zakupowego szału, a wirtualne „półki” wciąż będą pełne produktów w starych, niższych, nieświątecznych cenach.
29 październik 2014, Arkadiusz Lewandowski , Wszystkich komentarzy: 49
Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu (VIDEO)
Nasz klub Champion Chojnów Powiat Legnicki, znany na arenie lokalnej, krajowej oraz międzynarodowej z sukcesów jakie osiągamy, trenuje obecnie w opłakanych warunkach. Na dzień dzisiejszy nie mamy wody, prądu oraz ogrzewania. Niedawno salkę przy ulicy Witosa przejęła Wspólnota Żydowska, która nadal pozwala nam tutaj trenować.
29 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uczennica Gimnazjum nr 2 laureatką Rejonowego Konkursu Plastycznego
27 października w MCK w Legnicy odbyło się uroczyste podsumowanie Rejonowego Konkursu Plastycznego „Sprzątanie to fajne zadanie”. Na konkurs wpłynęło 255 prac, z czego jury nagrodziło i wyróżniło 46 najpiękniejszych. Fundatorem nagród było Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.Wśród laureatów w kategorii gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne znalazła się Justyna Samaszko, uczennica Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Serdecznie gratulujemy sukcesu!
29 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Protest przeciwko wysypisku śmieci w centrum Chojnowa (video)

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Chojnowa o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia mogącego potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko „Przetwarzanie odpadów innych niż niebezpieczne” w Chojnowie, przy ul. Złotoryjskiej, spotkało się z falą protestów ze strony mieszkańców.


28 październik 2014, PWSZ, Wszystkich komentarzy: 1
Sprawdź swoją kondycję w Teście Coopera !

Już po raz czwarty Akademicki Związek Sportowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Witelona w Legnicy na boisku treningowym w Parku Miejskim zorganizuje Test Coopera, podczas którego mieszkańcy Legnicy będą mogli sprawdzić poziom swojej sprawności fizycznej. Test Coopera odbędzie się 29 października br. w godzinach od 9 do 15. Zapisy będą odbywać się w dniu Testu.

28 październik 2014, Ania, Wszystkich komentarzy: 2
Gmina Chojnów poszukiwała skarbów w Czaplach
W ostatnią niedzielę ponad 50 osób z gminy Chojnów uczyło się geocachingu w Czaplach - Wiosce Piasku i Kamienia. Piętnaście skrytek o różnej trudności pokazujących atrakcje i zakątki Czapli zostało znalezionych przez mieszkańców Osetnicy, Konradówki, Piotrowic, Rokitek, Niedźwiedzic, Budziwojowa oraz osoby z Chojnowa.