Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Play
  • Play

Aktualne wydarzenia

26 lipiec 2016, PCZK Legnica , Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie przed burzami
Miejscami prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 25 mm, lokalnie do 40 mm, oraz porywami wiatru do 60 km/h. Możliwy grad.
26 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu wakacyjnego

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs wakacyjny, w którym do wygrania były otwarte zaproszenia do kina Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.

26 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs dla debiutujących poetów

Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Różewicza. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Różewicz Open Festiwal Radomsko 2016, poświęconego twórczości braci Różewiczów: Janusza, Stanisława i Tadeusza.

25 lipiec 2016, NTT Group ,
Praca – tokarz/frezer CNC

NTT Group to firma oferująca części do napędów mechanicznych. Do naszego oddziału w Chojnowie zajmującego się produkcją elementów napędowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: TOKARZ CNC/FREZER CNC.

25 lipiec 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie o Finansach i zarządzaniu w przedsiębiorstwie!

Dwuletnie studia magisterskie na kierunku Finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie przygotowują do pełnienia funkcji menedżersko-specjalistycznych z zakresu finansów oraz zarządzania.

25 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Dziś podsumowanie działań MoKaPP-u

Jak na bieżąco informowaliśmy, w dniach 11-26 lipca w naszym mieście gościł pawilon MoKaPP. Rozstawiony był w Parku Śródmiejskim. Mobilny Katalizator Przestrzeni Publicznej to pawilon, w którym mieszkańcy miasta mogli spędzić czas, korzystając z różnorodnych atrakcji.

23 lipiec 2016, Partnerstwo,
Nowa siedziba Restauracji „Pod Jeleniem” (zdjęcia nowego lokalu)

W sobotę o godz. 18.00 nastąpi uroczyste otwarcie nowego lokalu w Rynku. Dobrze wszystkim znana Restauracja „Pod Jeleniem” zmieniła zarówno swoją lokalizację, jak i wystrój. Z tej okazji właściciele restauracji przygotowali liczne niespodzianki dla swoich klientów. Przez cały tydzień będzie trwał cykl bezpłatnych degustacji nowego menu, a goście przybyli do lokalu będą mieli niepowtarzalną okazję zwiedzenia zaplecza. To jednak nie koniec atrakcji, jakie zostały zaplanowane na pierwszy tydzień pracy w nowej siedzibie!

23 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Pokaż nam, jak spędzasz wakacje i wygraj bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Organizujemy dla Was wakacyjny konkurs! Do wygrania są podwójne otwarte wejściówki do kina Helios w Legnicy i Lubinie, które zrealizować można do końca sierpnia 2016 roku, wybierając dowolny seans filmowy!

23 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Policja ostrzega przed oszustami

W ostatnim czasie miało miejsce kilka niepokojących zdarzeń. Policja ostrzega przed oszustami, którzy odwiedzają starsze osoby i podają się za pracowników zakładu energetycznego.

22 lipiec 2016, MoKaPP, Wszystkich komentarzy: 0
Kino plenerowe w MoKaPPie i spotkanie z Grekami mieszkającymi w Chojnowie już dziś!
Dziś o 21.00 pokażemy film "Wszyscy albo nikt", francuski komediodramat o rodzinie, która zmuszona do emigracji próbuje zacząć życie od nowa w obcym kraju.