Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
Domy z keramzytu Mrowka Restauracja pod Jeleniem Kurczak Grill przy Mrówce
 • Polish
 • English

 • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

  Pobierz odtwarzacz Adobe FlashOstatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

29 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar naczepy na autostradzie
Na autostradzie pomiędzy węzłem Chojnów/Złotoryja oraz Lubiatów/Łukaszów w kierunku Zgorzelca doszło do zapalenia się opony w naczepie samochodu ciężarowego. Kierowca zareagował błyskawicznie zjeżdżając na parking i odczepiając ciągnik siodłowy. Spaleniu uległa cała naczepa. W tej chwili strażacy dogaszają ogień.
28 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Rozpoczynamy głosowanie!

Zgodnie z zapowiedzią, rozpoczynamy internetowy plebiscyt na najsmaczniejszy tost ziemi chojnowskiej. Od ostatniego artykułu, czytelnicy portalu mogli wysyłać do redakcji swoje ulubione typy. Rezultatem tego jest poniższa sonda, w której każdy może oddać głos więcej niż raz. Niech głosowanie wytypuje zasłużonego, złotego tosta!

28 lipiec 2014, Maks Chlebosz, Wszystkich komentarzy: 2
"Muzyka w rynku" po raz kolejny (FOTO + VIDEO)

Po dwóch upalnych dniach, w niedzielę 27 lipca dla chojnowian nadeszło upragnione popołudnie odpoczynku od pracy i skwaru. Krótka ulewa, która odwiedziła nasze miasteczko ochładzając je, była pierwszym powodem wytchnienia, przy czym przygotowała nas do konfrontacji z drugim, jakim była kolejna edycja „Muzyki w Rynku”, która już drugi rok odbywa się pod taką nazwą. Początkowo wszyscy obawiali się, iż nagła zmiana aury pokrzyżuje plany, jednak pogoda szybko wróciła do normy i festyn obdarował mieszkańców wszystkim, co miał do zaoferowania. A miał on asa w rękawie!


25 lipiec 2014, Beata Grynienko, Wszystkich komentarzy: 0
WIELKA URODZINOWA PROMOCJA!

To już rok od kiedy otworzyliśmy Salon optyczny w CH Intermarche przy ul. Jana Kilińskiego 42 w Chojnowie. Był to dla nas czas pełen pracy jak i rozwoju osobistego, gdzie z przyjemnością mogliśmy służyć Państwu naszym doradztwem w doborze okularów.

To dzięki Państwa obecności był to dla nas udany rok i mile spędzony czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebą naszych klientów chcemy nadal służyć usługi na najwyższym poziomie i dlatego pragniemy zaprosić naszych obecnych jak i przyszłych klientów do wzięcia udziału w urodzinowej akcji promocyjnej, gdzie ceny okularów obniżamy do minimum.

29 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trening systemu ostrzegania na terenie gminy
W piątek, 1 sierpnia o godzinie 17.00 na terenie Gminy Chojnów zostanie przeprowadzony trening systemu ostrzegania i alarmowania z wykorzystaniem akustycznego systemu alarmowania mieszkańców (syren alarmowych OSP) . Ma to na celu zapobieganie i reagowanie w sytuacjach nadzwyczajnych i kryzysowych oraz najszybszy możliwie przepływ informacji pomiędzy Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego, a mieszkańcami gminy.
26 lipiec 2014, kuba, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka wygrywa pierwszy sparing
Obiecująco wypadł pierwszy test Chojnowianki przed zbliżającą się rundą jesienną. Podopieczni Arkadiusza Palucha w sobotnie popołudnie zmierzyli się przy ul. Grabskiego z Konfeksem. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla biało-niebieskich. Zwycięską bramkę strzelił w pierwszej połowie świeży nabytek z Pogoni Świerzawa - Szymon Szeliga.
25 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Awanse i odznaczenia dla stróży prawa
Dziś o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej hotelu Qubus odbyło się tegoroczne Święto Policji, podczas którego przyznano awanse na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia dla osób zasłużonych dla policji. Uroczystości dowodził podinsp. Przemysław Kozioł. Awanse funkcjonariusze otrzymali z rąk Zastępcy Komenda Wojewódzkiego policji insp. Zygmunta Skwierawskiego oraz Komendanta Legnickiej policji insp. Sławomira Bąka. Gośćmi uroczystości byli m.in. samorządowcy z regionu, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz Biskup Zbigniew Kiernikowski.
25 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne badania dentystyczne w Chojnowie

Od 16 czerwca br. trwa akcja bezpłatnych przeglądów dentystycznych Instytutu blend-a-med Oral B. Mobilne Centra Dentystyczne odwiedzają ponad 380 miejscowości na terenie całego kraju, aby zbadać stan polskich zębów i dziąseł. 3 sierpnia Mobilne Centrum Dentystyczne zbadają stan zdrowia jamy ustnej mieszkańców Chojnowa.

24 lipiec 2014, kuba, Wszystkich komentarzy: 11
IV liga jednak w Chojnowie!
Niedawno informowaliśmy o tym, że Chojnowianka Chojnów wszystkie mecze w IV lidze w rundzie jesiennej rozegra na wyjazdach. Sytuacja odwróciła się o 180 stopni, bowiem w tym tygodniu Stadion Miejski odwiedzili przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, którzy oficjalnie orzekli, że treningowe boisko spełnia wymogi licencyjne i można rozgrywać na nim mecze na szczeblu IV-ligowym.
24 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdarzenie drogowe na trasie Chojnów-Legnica

Około godziny 15.00 na trasie Chojnów-Legnica na wysokości miejscowości Dobroszów doszło do kolizji drogowej, w której uczestniczyły trzy samochody. Prawdopodobnie przyczyną wypadku było niedostosowanie się do niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dokładne przyczyny wypadku nie są nam jeszcze znane.