Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
Mrowka America Chicken Restauracja pod Jeleniem
  • Polish
  • English

  • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

    Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  • Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

    Pobierz odtwarzacz Adobe FlashOstatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

02 wrzesień 2014, poligrafia, Wszystkich komentarzy: 0
Tablice reklamowe do wynajęcia!
W centrum Legnicy przy placu Słowiańskim znajduje się miejsce, które prawie każdy z nas kojarzy. Przejście podziemne w tej lokalizacji jest często uczęszczanym przez mieszkańców miejscem. Łączy ono właśnie plac Słowiański z jedną najbardziej ruchliwych ulic Legnicy – ulicą Fryderyka Skarbka, gdzie w pobliżu swój przystanek ma także komunikacja miejska. Dlatego właśnie oferujemy Państwu umieszczenie reklamy na jednej z naszych tablic reklamowych, które znajdują się w owym przejściu.
02 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Klub kolarski Sigo Gim 1 - prezentacja zawodników
Sigo Gim 1 do niedawna mało kto w naszym mieście wiedział co oznacza ten skrót. Otóż od listopada ubiegłego roku na chojnowskiej arenie sportowej pojawił się nowy klub sportowy związany z kolarstwem. Jego założycielem jest Eugeniusz Bobiowski, związany z lokalnym kolarstwem, oraz Dyrekcja Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Sama nazwa klubu jest dwuczłonowa, pierwsza jej część pochodzi od nazwy głównego sponsora firmy Sigo, druga część jest dopełnieniem nazwy klubu, który powstał przy Gimnazjum nr 1.
02 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
LI.2014 Sesja Rady Gminy Chojnów (video)W dniu 29 sierpnia 2014 r. o godzinie 10.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się sesja Rady Gminy Chojnów. W dalszej części zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.
02 wrzesień 2014, Ania, Wszystkich komentarzy: 0
Będą Skarby w gminie Chojnów
W ostatnim czasie na terenie Wrzosowej Krainy ogłoszony był konkurs grantowy „Działaj Lokalnie”, którego celem jest aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego. W ramach programu wspierane są projekty inicjujące współpracę mieszkańców z małych miejscowości wspierając zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej społeczności.
02 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Ruszył remont Stadionu Miejskiego (foto)
Na początku tego tygodnia ruszył planowany od dawna remont Stadionu Miejskiego. Prace, które podjęto na początku dotyczą bieżni, która zostanie wykonana w takiej samej technologii, jak obiekt przy ul. Wojska Polskiego. Na chwilę obecną stara nawierzchnia została zerwana, zlikwidowano krawężniki oraz nacięto murawę pod nowy materiał.
01 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nowy rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty (foto+video)
Dwa miesiące wakacji upłynęły w zadziwiająco szybkim tempie. I choć pogoda nie do końca dopisała to mamy nadzieję, że wszystkim uczniom udało się wyszaleć i nabrać sił na kolejne szkolne zmagania. To właśnie dziś rozpoczął się nowy rok szkolny, który potrwa aż do 26 czerwca 2015 r. Wszystkie chojnowskie szkoły obchodziły ten dzień uroczystym apelem. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam drodzy uczniowie pomyślności w nowym roku szkolnym oraz samych piątek w nadchodzącym semestrze.
01 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Włamanie do chojnowskiego spożywczaka
W niedzielę rano policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymali informację o włamaniu do sklepu spożywczego na terenie Chojnowa. Sprawca po wyłamaniu blokady w oknie wystawowym dostał się do środka a następnie ukradł artykuły spożywcze i pieniądze, których straty oszacowano na ok 1400 zł.
01 wrzesień 2014, Maks, Wszystkich komentarzy: 0
Słońce nad "Niebieskim Parasolem"
29 lipca w parku na tyłach budynku Niebieskiego Parasola wzniesiona została scena, oraz stoliki z ławkami. Cała struktura skupiała się wokół rozstawionego drewnianego parkietu. Tego słonecznego dnia podopieczni Niebieskiego Parasola mieli opuścić mury budynku i wyjść chojnowianom naprzeciw. Pokazali siebie ze znakomitej strony, z uśmiechami na pogodnych twarzach, pełni ochoty do zabawy i śmiechu, udowadniając dystans do samych siebie. Zaczynał się coroczny Turniej śpiewu i tańca.
01 wrzesień 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 2
Havira - pewna jakość w Chojnowie
Koniec lata zbliża się wielkimi krokami. Warto wykorzystać ten okres na spotkania w wybornym gronie przyjaciół w przyjemnym miejscu, gdzie nie dość, że czeka na nas szeroki wachlarz piw regionalnych i czeskich to i zjeść można do syta za małe pieniądze.
01 wrzesień 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 2
Mrówka budująca pomysły
Już od ponad roku w naszym mieście funkcjonuje popularna wśród chojnowian –"Mrówka". Owy market jest członkiem Grupy Polskich Składów Budowlanych, która działa na rynku od 14 lat i jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 330 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 415 składach budowlanych, w 175 marketach PSB-Mrówka oraz w 30 centrach handlowych PSB-Profi. Jedną z takich firm jest "Cieśla Market".