Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

21 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Już jutro Wędkarski Dzień Dziecka!

Miasto Chojnów na tegoroczny Dzień Dziecka zaplanowało nie lada gratkę dla fanów wędkarstwa. Wydarzenie organizowane jest przez Polski Związek Wędkarski w ramach imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Chojnowa.

27 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Doskonały występ Burzy Gołaczów

We wczorajsze popołudnie zespół Burzy Gołaczów zafundował swoim kibicom nie lada niespodziankę. Pokonał na własnym boisku drużynę Olimii Olszanica. Gołaczowianie urządzili sobie istny festiwal strzelecki i pokonali gości z bardzo dużą przewagą bramkową.

27 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowianka pokonała zespół Rodła Granowice

27. kolejkę legnickiej klasy okręgowej doskonałym zwycięstwem zakończył zespół Chojnowianki Chojnów, który na własnej murawie gościł Rodło Granowice.

27 maj 2016, Partnerstwo,
Pożyczki nawet dla 18nastolatka? Na co oni biorą?

Osoby, które ukończyły 18 lat najczęściej mają głowę pełną pomysłów. Aby jednak je zrealizować, najczęściej potrzebują pieniędzy. Na co młodzi ludzie najczęściej pożyczają pieniądze?

27 maj 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Spływy kajakowe „Jedynki”

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy podczas tegorocznych spływów kajakowych. Oferujemy mnóstwo pozytywnych wrażeń, wspaniałą atmosferę i doskonałe towarzystwo! Obiecujemy, że nie będzie łatwo, szybko, ale jak przyjemnie na mecie.

26 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki dzisiejszych rozgrywek piłkarskich

Zakończyła się kolejka piłkarskich zmagań w niższych ligach. W klasie okręgowej komplet punktów zdobyła Chojnowianka, pokonując na własnym boisku Rodło Granowice aż 4:0, zaś Czarni Rokitki w wyjazdowym spotkaniu pokonali 3:0 Zamet Przemków, który ma aspiracje do awansu.

26 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Teatr Modrzejewskiej zawita do Chojnowa

„Skarb wdowy Schadenfreude” to jeden ze spektakli prezentowanych przez legnicki Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. Sztukę wyreżyserował Robert Urbański.

26 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!
Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Równi goście” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.
26 maj 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zabierz mamę na uroczysty obiad! Weź udział w naszym konkursie [WYNIKI]

Obchodzimy dzisiaj Dzień Matki. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Tym razem do wygrania jest uroczysty obiad + deser w cenie do 80 złotych dla 2 osób w chojnowskim Bistro u Sabcia.

25 maj 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Do wygrania bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (27 maja) seanse filmu „Równie Goście” w legnickim kinie Helios.