Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

Bank Spółdzielczy
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

08 luty 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Studenci PWSZ zapraszają do zabawy!

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza do udziału w wydarzeniach.

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Gminy Chojnów wicemistrzem bezpieczeństwa informacji Rzeczypospolitej Polskiej za rok 2015

Urząd Gminy Chojnów oraz podległe mu jednostki mają powód do dumy. W rankingu bezpieczeństwa informacji za rok 2015 prowadzonym przez fundację Polkom Audit Consulting Group, UG Chojnów zajął 2. miejsce w Polsce. Podczas styczniowej sesji Rady Gminy Chojnów doszło do uroczystego wręczenia certyfikatów. Gościem specjalnym sesji był Lech Ryszewski, prezes fundacji.

08 luty 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Lutowe Walentynki można świętować na wiele sposobów…

Chojnowskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika zaprasza do udziału w V edycji ogólnopolskich „EkoWalentynek” – czyli akcji „Kochamy recykling”, której pomysłodawcą jest ekolog, podróżnik – Dominik Dobrowolski. W ramach przedsięwzięcia polegającego na zbiórce baterii i drobnych elektroodpadów możemy podzielić się swoją miłością do Ziemi. Powinniśmy dbać o nią każdego dnia, np. poprzez takie drobne codzienne działania, jak zbiórka selektywna odpadów.

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne bezpłatne badanie mammograficzne w naszym mieście

Mieszkanki naszego miasta i jego okolic po raz kolejny będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania mammograficznego. Badanie odbędzie się 24 lutego br. Mammobus będzie stał na parkingu sklepu...

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sportowcy z miasta i gminy Chojnów nominowani w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca

Już po raz ósmy portal lca.pl organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w gminach powiatu legnickiego. W chwili obecnej trwa głosowanie - już 19 lutego odbędzie się ogłoszenie wyników.

08 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

W ciągu najbliższej dobry w naszym regionie przewidywane są silne podmuchy wiatru. Ostrzeżenie wystosowało Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

07 luty 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Walentynkowy nocny maraton filmowy w kinie Helios
12 lutego w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce Maraton Walentynkowy. NOC MROCZNA I ROMANTYCZNA z premierowymi pokazem filmów „Jak to robią single i „Planeta singli”, a do tego dwa mroczne thrillery! Tym razem przygotowaliśmy zestaw filmów, który zadowoli nie tylko zakochanych. Będzie bardzo zabawnie i romantycznie, ale nie zabraknie też mrocznych klimatów i chwil prawdziwej grozy.
07 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów i okolice oczami mieszkańców - weź udział w konkursie filmowym

Interesujesz się kręceniem filmów? Chciałbyś w przynajmniej małym stopniu rozpromować swoją małą ojczyznę oraz własny talent? Zapraszamy do udziału w konkursie filmowym pt. "Chojnów i okolice oczami mieszkańców". Biorąc udział, możesz połączyć przyjemne z pożytecznym, dla najwyżej ocenionych filmów przewidziane są bowiem atrakcyjne nagrody.

06 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkaniec Chojnowa zatrzymany za 1000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 34-letniego mieszkańca naszego miasta, przewożącego samochodem ponad1000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyz. Paczki papierosów w opakowaniach znanej firmy tytoniowej zostały zabezpieczone przez policjantów.

05 luty 2016, Partnerstwo,
Remontujemy łazienkę – sprawnie i tanio

Remont łazienki zawsze obciążony jest dużymi kosztami, związanymi z koniecznością zakupu materiałów budowlanych oraz sanitariatów. Zazwyczaj oznacza również kilka tygodni niewygód i ogólnego bałaganu w mieszkaniu. Można jednak przeprowadzić go w sposób maksymalnie ekonomiczny i sprawny. Sprawdźmy zatem, jak tego dokonać.