Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
X

Zawarto?? tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Bank Spółdzielczy
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

Wiosna w ogrodzie

Aktualne wydarzenia

28 kwiecień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Stadion Miejski pełny zieleni. System odwodnienia spisuje się w 100%.
Stadion Miejski nareszcie nabrał kolorów. Pojawiła się trawa, która w przeciągu kilku dni na pewno pokryje całą płytę boiska. Bieżnia od dłuższego czasu jest w ciągłym użytkowaniu. Wielu lekkoatletów biega i korzysta z nowej inwestycji. Wszystko wydaje się być jak należy. Wokół stadionu prowadzone są prace wykończeniowe, mające na celu dodanie uroku inwestycji. Tuż przed trybunami nasadzono drobnej zieleni, która będzie się komponowała z korą drzew.
28 kwiecień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Ruszyła budowa chojnowskiego Street Workout Park`u
Stosunkowo niedawno informowaliśmy Państwa o tym, że w naszym mieście powstanie Street Wokout Park. Inwestycja ta ma zostać zrealizowana w przeciągu najbliższych tygodni. W dniu wczorajszym ruszyły pierwsze prace związane z przygotowaniem grundu. Jest to pierwszy etap, gdyż odpowiednie i mocne podłoże jest podstawą przy instalowaniu urządzeń do ćwiczeń siłowych. Pozostało nam poczekać kilka dni, aby podłoże wyschło, dopiero po tym będzie można przystąpić do pierwszych instalacji.
28 kwiecień 2015, Starostwo Powiatowe , Wszystkich komentarzy: 0
Otwarcie systemu kolejkowego w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Legnicy

Od wczoraj, tj. 27 kwietnia, w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Legnicy załatwianie spraw odbywa się przy pomocy tzw. „ biletowego systemu kolejkowego”. Czas oczekiwania osób zainteresowanych załatwianiem spraw związanych z wydawaniem prawa jazdy, rejestracją bądź wyrejestrowaniem pojazdu reguluje bardziej płynny system biletowy.

28 kwiecień 2015, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Kreatywni gimnazjaliści z "jedynki" jadą do Warszawy. Bombowe video!
Ekipa z Gimnazjum nr 1 w Chojnowie - "Rosswijający TeamGim 1", znalazła się wśród laureatów konkursu "Rossmanna". Wyjeżdżają na wakacje z "Rossmannem" 27.07. Będą w Warszawie do 5.08. Mamy nadzieję, że podzielą się z nami wrażeniami z pobytu w stolicy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w głosowanie na naszych gimnazjalistów. Bez Waszych głosów nie byliby finalistami!!!
28 kwiecień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Informacja o sesji Rady Miejskiej Chojnowa - 30 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy na sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się 30 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

27 kwiecień 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
OGÓLNOPOLSKIE LAURY DLA  AKTYWNEGO – KOLOROWEGO- WSPÓLNOTOWEGO  GIMNAZJUM NR 2

Wielotorowe i długofalowe działania edukacyjno – wychowawcze promujące idee zdrowego stylu życia, zainicjowane przez Uczniów klasy II b i ich wychowawcę – panią Małgorzatę Graban – adresowane do całej społeczności szkoły i przeprowadzone dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich Uczniów, Wychowawców, Nauczycieli, Rodziców i Sympatyków Szkoły zostały docenione przez Jury ogólnopolskiego Programu Marki Winiary pn. „Żyj smacznie i zdrowo”!!! 20 kwietnia br. otrzymaliśmy informację, że spośród 700. zgłoszeń z całego kraju nasza szkoła znalazła się w gronie 30. tych, które nagrodzono tablicą interaktywną oraz wizytą tancerza z You Can Dance, kucharza i dietetyka!!!

27 kwiecień 2015, Basen Miejski w Chojnowie , Wszystkich komentarzy: 0
Godziny otwarcia basenu podczas "majówki"
Informacja: W dniu 1 maja (piątek) basen będzie czynny od 14:00 do 20:00. W dniach 2-3 maja (sobota-niedziela) basen będzie czynny od 14:00 do 22:00. Serdecznie zapraszamy.
27 kwiecień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Uroczyste zakończenie roku w Powiatowym Zespole Szkół.

W piątkowe popołudnie, kilka minut po godzinie 14, Dom Schrama zapełnił się po brzegi. Wszystko to za sprawą uroczystego zakończenia roku Powiatowego Zespołu Szkół. Podczas uroczystości pojawili się zaproszeni goście: Starosta Legnicki – Janina Mazur, Członek Zarządu Powiatu Legnickiego - Kazimierz Burtny, Przewodniczący Rady Powiatu – Krzysztof Sowiński, Burmistrz Miasta Chojnowa – Jan Serkies oraz Rada Rodziców.

27 kwiecień 2015, Partnerstwo ,
Sprzedam Gospodarstwo rolne - doskonałe miejsce na agroturystykę o powierzchni 9 ha
Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 9h. Obiekt jest duży i zadbany. Podwórko jest ogrodzone płotem betonowym w tym dwie bramy kute. Większość pól znajduje się koło zabudowy. Do gospodarstwa prowadzi droga asfaltowa.
27 kwiecień 2015, Biblioteka Miejska w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 0
Kwietniowa Biblioteczna Akademia Malucha
Zapraszamy naszych najmłodszych czytelników i ich opiekunów na bezpłatne zajęcia w Akademii Malucha.Tym razem spotkamy się z sympatycznym Krecikiem i jego przyjaciółmi. Czekamy na dzieci w środę 29 kwietnia o godz:11.00