Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

  • Adimoto
    • Adimoto

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

20 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jasełka w Powiatowym Zespole Szkół
Okres przedświąteczny to czas szczególny dla wszystkich uczniów. Z przyjemnością angażują się w nadanie budynkom szkoły świątecznego charakteru, ubieranie choinki, wykonywanie stroików i dekoracji bożonarodzeniowych. Każdego roku organizowane są również jasełka opowiadające historię Bożej Rodziny. Nie inaczej było w Powiatowym Zespole Szkół. Uczniowie wszystkich trzech szkół zaangażowali się w przygotowanie widowisk dla grona pedagogicznego oraz swoich kolegów i koleżanek.
20 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Karambol na A4. Zderzyło się 7 aut, 3 osoby trafiły do szpitala (Aktualizacja 15:00)
Na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Krzywa doszło do zderzenia siedmiu pojazdów. Chodzi o sześć samochodów osobowych i bus, którym podróżowało 7 pasażerów i kierowca. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby - ustaliło radio TOK FM.
19 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gdzie kupować najtaniej przed świętami. Porównanie cen w chojnowskich marketach
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W mieście widać już wiele akcentów związanych właśnie z tym okresem. Również witryny sklepowe wyglądają inaczej, bardziej kolorowo. Nie ma co ukrywać - wszyscy szykują się do nadchodzącego Bożego Narodzenia.
20 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dotacja dla Bielskiego Stowarzyszenia Promocji Kultury w ramach projektu "Tu mieszkam, tu zmieniam"
Bielskie Stowarzyszenie Promocji Kultury jest jedną z organizacji, którym Bank Zachodni WBK przyznał dotację w projekcie "Tu mieszkam, tu zmieniam". Do jutra (21 grudnia) trwa głosowanie internautów na projekty, które ich zdaniem powinny dostać dodatkowe fundusze na realizację dowolnego celu.
20 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga silny wiatr!
Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej ostrzega! Dziś od godziny 12:00 w województwie dolnośląski przewiduje się wystąpienie silnego wiatru!
20 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 1
Uczniowie gotowi do świąt - Jasełka w Szkole Podstawowej nr 4
Zgodnie z tradycją, w przedświąteczny czas, wszystkie dzieci w swoich szkołach przygotowują się do jasełek. To nie tylko okazja do tego by sprawdzić swój talent aktorski, ale przede wszystkim aby przybliżyć wszystkim historię świąt Bożego Narodzenia. Tygodniami opracowywany plan, przygotowywana sceneria, a zwłaszcza nauka swojej roli tak, aby wszystko wypadło jak najlepiej przed widzami. W piątkowy poranek, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wyszli na scenę by złożyć sobie życzenia i po raz ostatni zobaczyć się we wspólnym gronie przed świętami.
20 grudzień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Nietypowe jasełka w wykonaniu gimnazjalistów z "jedynki"
Wczorajszy dzień, we wszystkich chojnowskich szkołach, nie był typowym piątkiem. Nasze dzieci i młodzież szykują się do świątecznej przerwy, która potrwa aż do siódmego stycznia. Zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie przyczyniło się do wspaniałej, świątecznej atmosfery. Piątkowy dzień wśród uczniów był dniem refleksji, skupienia i odpowiedniego przygotowania do narodzin Chrystusa.
19 grudzień 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 1
"Błyskotliwe" Gimnazjum nr 1 (video)
Okres zimowy, to czas kiedy szybciej zapada zmrok i stajemy się niewidoczni na drodze. Mało kto pamięta o tym, że istnieją proste sposoby by uchronić się przed nieszczęściem. W tym roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zadbało, aby każdy z uczniów pamiętał, że jeden odblask może uratować życie. Konkurs "Błyskotliwi" skierowany do dzieci i młodzieży ma na celu uświadomić społeczeństwo, które w większości nie ma pojęcia jakie to ważne. W projekt postanowiło zaangażować się Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.
19 grudzień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs kolęd i stroików w Gimnazjum nr 2
Wspólne śpiewanie kolęd to jedna z najważniejszych bożonarodzeniowych tradycji. Większość z nas rozpoczyna ich śpiewanie w gronie rodzinnym, przy wigilijnym stole. Jak bardzo kolędy wprowadzają nas w świąteczny nastrój- o tym mogli przekonać się uczniowie i nauczyciele, którzy wczoraj o godz. 13.00 zgromadzili się w auli Gimnazjum nr 2, aby wziąć udział w szkolnym konkursie kolęd.
19 grudzień 2014, CHZGKiM, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody 19.12.2014
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej przy ul. Reja nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach:Reja, Poźniaków, Szpitalna, Grodzka, Krótka, Długosza i Kwiatowa.