Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.

Zawarto?? tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Ogłoszenie grafik DTP
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

26 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 7
AKADEMIA PZS POŚWIĘCONA PAMIĘCI OFIAR HOLOKAUSTU
W dniu wczorajszym, w Powiatowym Zespole Szkół, odbyła się uroczysta akademia poświęcona pamięci ofiar Holokaustu. Aulę przy ul. Poźniaków, po brzegi wypełnili uczniowie PZS oraz Gimnazjum nr 2. Niespełna godzinne, wzruszające widowisko, wpędziło w zadumę wszystkich obecnych. Uczniowie, wcielający się w rolę więźniów obozów koncentracyjnych, w ujmujący sposób opowiedzieli historie, odzwierciedlające ich losy.
26 luty 2015, Powiatowy Zespół Szkół , Wszystkich komentarzy: 0
III edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DENG DENG

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DENG DENG, skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Za organizację konkursu odpowiedzialny jest Powiatowy Zespół Szkół. Odbywa się on pod patronatem Starostwa Powiatowego w Legnicy.W dniu jutrzejszym upływa termin zgłoszeń!


26 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Międzyszkolny konkurs plastyczny i wiedzy "Chojnów moje miasto" rozstrzygnięty!
W dniu wczorajszym, odbył się konkurs plastyczny i wiedzy "Chojnów moje miasto", zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4. Został on zaadresowany do uczniów klas IV- wykonanie pracy plastycznej w formacie A3, dowolną techniką, pt. "Chojnów moje miasto" oraz uczniów klas V i VI- konkurs wiedzy o naszym mieście w formie ustnej. Głównym celem było zachęcenie do poznania historii Chojnowa, jego zabytków, tradycji i legend. W konkursie wzięli udział reprezentanci SP4 i SP3.
26 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym"Maska Teatralna"

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Maska Teatralna".

25 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne spotkanie w ramach Akademii Malucha za nami!
Dzisiejsze przedpołudnie, było dla najmłodszych kolejną okazją do wspólnej zabawy. Wszystkie spotkania, organizowane przez Bibliotekę Miejską w ramach Akademii Malucha, dostarczają dzieciom wiele radości i uśmiechu. Nic dziwnego, że dwugodzinne zajęcia upływają w mgnieniu oka i są powodem do zadowolenia. Dobrze bawią się nie tylko maluchy, ale również ich opiekunowie, którzy wspierają swoich podopiecznych w kolejnych wyzwaniach.
25 luty 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Robert Janowski w Galerii Piastów

Już 7 marca od godziny 11:00 zapraszamy wszystkie panie do Galerii Piastów. Z okazji dnia kobiet na wszystkie panie czekają atrakcje, a także specjalnie przygotowane miasteczko medyczne pod patronatem Miedziowego Centrum Zdrowia. Finałem wydarzenia będzie koncert Roberta Janowskiego, znanego z programu „Jaka to melodia?”.

25 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Strach przed sepsą w Chojnowie

W dniu wczorajszym (24 lutego), w jednej z chojnowskich przychodni, badano kobietę, u której później stwierdzono sepsę. Chora, w poczekalni miała kontakt z innymi pacjentami, wykonano jej również kolonoskopię. Tego dnia, po kobiecie diagnozowano jeszcze sześć innych osób.

25 luty 2015, Aniela Linkowska, Wszystkich komentarzy: 1
Czy kierowcą może być osoba niepełnosprawna?

Czy kierowcą może być osoba niepełnosprawna? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, jako, że zawód kierowcy jest pojęciem szerokim, jak również niepełnosprawność może być definiowania wielorako. Niepełnosprawność jest stanem, w którym ludzki organizm jest długotrwałe ograniczony w prawidłowym funkcjonowaniu. Zdefiniowanych zostało 12 kodów klasyfikacji przyczyn niepełnosprawności:

25 luty 2015, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 0
Pracownia Psychotechniczna Dominiki Aleksa

Pracownia Psychotechniczna Dominika Aleksa istnieje od 2013 roku. Badania przeprowadzane są na nowoczesnej aparaturze, szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Korzystamy z testów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, co pozwala na dokonanie rzetelnej diagnozy. Współpracujemy z Przychodnią Medycyny Pracy w Chojnowie, umożliwiamy przeprowadzenie kompleksowych badań w ciągu jednego dnia.

25 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa Dolnego Śląska zbliżają się wielkimi krokami - Gala w Chojnowie!
Po ostatnim, wielkim sukcesie, Kamila Mroczkowskiego i nokaucie Mistrza Olimpijskiego z Chin możemy spodziewać się nie lada emocji podczas Mistrzostw Dolnego Śląska. Ciężko będzie teraz znaleźć odpowiedniego rywala dla naszego fightera z Chojnowa. Dzięki ostatniej walce Kamil zdecydowanie zaistniał nie tylko na arenie krajowej, ale i międzynarodowej. Pokonanie bokserskiego numeru jeden w Europie nie jest łatwym wyzwaniem.