Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

12 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Nowa kładka dostępna dopiero po odbiorach
Niezbyt długo mieszkańcy Chojnowa cieszyć mogli się z możliwości przechodzenia przez nową kładkę nad Skorą. Obiekt, wciąż czkający na odbiory, został zamknięty dla pieszych. Na ponowne otwarcie będziemy musieli poczekać.
12 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Wigilię starostwo nieczynne
Chcesz coś załatwić w starostwie 24 grudnia? Zmień plany - inaczej pocałujesz klamkę.
12 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Krzyk wobec świata i jego niegodziwości

11 grudnia w chojnowskim Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy plakatów autorstwa Teresy Bancewicz - znanej w regionie artystki, podróżniczki oraz autorki popularnego bloga pn. "Chwytanie chwil zachwytu", prowadzonego pod egidą Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bolesławcu.

12 grudzień 2018, Redakcja, Wszystkich komentarzy: 1
Młodzi piłkarze walczyli o puchar Roberta Sadowskiego
Klub Sportowy Chojnowianka wraz z Radnym Powiatu Legnickiego Andrzejem Traczem zorganizowali Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla najmłodszych adeptów futbolu. Zawody rozgrywane były o Puchar Roberta Sadowskiego.
12 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mikołajkowa uczta muzyczna w Domu Kultury [ZDJĘCIA]
11 grudnia chojnowski Dom Kultury gościł mikołajkowy koncert kolęd i znanych piosenek świątecznych w jazzowej aranżacji. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentował się zespół w składzie: Paulina Gołębiowska, Dorota Piotrowska, Kamil Pełka oraz Tomasz Jędrzejewski.
11 grudzień 2018, Partnerstwo,
Bilety po 12 złotych podczas Święta Kina w Heliosie!

Już w najbliższy weekend będziecie mieli okazję uczestniczyć Święcie Kina – wyjątkowym wydarzeniu dla każdego kinomana. Z tej okazji kina Helios w całej Polsce obniżą ceny biletów do 12 złotych.

11 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XIX Maraton Pisania Listów w Gimnazjum nr 2
W miniony weekend w wielu miejscach Polski odbywał się Maraton Pisania Listów. Akcja organizowana przez Amnesty International polega na wysyłaniu apeli do władz oraz listów solidarności do osób, których prawa są łamane. W Chojnowie po raz kolejny w akcję włączyli się uczniowie Gimnazjum nr 2.
11 grudzień 2018, admin,
Proboszcz z Okmian w ciężkim stanie w szpitalu. Biskup prosi o modlitwę
Ks. Adam Terlecki, proboszcz parafii Matki Boskiej Różańcowej w Okmianach, przebywa w ciężkim stanie w legnickim szpitalu. Biskup legnicki prosi o modlitwę.
11 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Promowali służbę wojskową w Powiatowym Zespole Szkół
11 grudnia w auli Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Witosa odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Głogowie, w ramach którego omówione zostały różne formy służby wojskowej, do których obecnie prowadzony jest nabór.
11 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mikołajkowy Koncert w Domu Kultury
11 grudnia sala widowiskowa chojnowskiego Domu Kultury gościć będzie Koncert Mikołajkowy w którym wystąpią młodzi, jazzujący muzycy- informuje MOKSiR. Na wydarzenie zaprasza radny Grzegorz Gapski.
10 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bez prawa jazdy i na podwójnym gazie... Nieodpowiedzialny chojnowianin zatrzymany przez policję
Piłeś? Nie jedź! Okazuje się, że ta prosta zasada wciąż nie jest zrozumiała dla wszystkich kierowców - w tym 66-letniego chojnowianina, który został zatrzymany w minioną sobotę.