Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

09 marzec 2020, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne szkolenia w ramach realizacji projektu pn. E-aktywni mieszkańcy Gminy Chojnów
Z myślą o wspieraniu mieszkańców gminy proponujemy działania szkoleniowe celem rozwoju kompetencji cyfrowych. Pozwoli to uczestnikowi w szerszym stopniu korzystać z infrastruktury i usług internetowych, ale też w pełny i świadomy sposób uczestniczyć w życiu społecznym, zawodowym, kulturalnym i obywatelskim. To z kolei pozytywnie wpłynie na rozwój społeczności lokalnej i jej otoczenia.
09 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wystawa i akademia na Dzień Kobiet w Powiatowym Zespole Szkół [ZDJĘCIA]
W auli przy ulicy Witosa odbył się uroczysty apel z okazji obchodzonego w niedzielę Międzynarodowego Dnia Kobiet. Wydarzenie stanowiło inaugurację wystawy upamiętniającej kobiety które na przestrzeni wieków stały się symbolem zdeterminowania, siły mądrości i piękna.
08 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Antykwiariat niczym mechanizm zegarowy. Premiera Dobranocek dla dorosłych II [ZDJĘCIA]
W sali widowiskowej Domu Kultury odbyła się premiera spektaklu "Dobranocki dla dorosłych II", przygotowanego przez działającą przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji grupę teatralną Antykwariat.
07 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Za zdrowie Pań w wigilię ich święta [ZDJĘCIA]
W przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet, panie z gminy Chojnów spotkały się w sali wiejskiej w Krzywej, by wspólnie celebrować swoje święto. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
07 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Julia Domańska i Kinga Bogacka najpopularniejszymi sportowcami ziemi chojnowskiej [ZDJĘCIA]
Za nami gala finałowa Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera, organizowanego przez redakcję portalu lca.pl. W hotelu Milenium poznaliśmy m.in. triumfatorki plebiscytu w naszych gminach. Statuetki odebrały Julia Domańska i Kinga Bogacka.
06 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ogród barw Wiesława Wojciechowskiego
Gościliśmy dzisiaj w Muzeum Regionalnym, gdzie odbył się wernisaż wystawy malarskiej Wiesława Wojciechowskiego. Artysta, mimo że od wielu lat związany z Legnicą i Lubinem, pochodzi z naszego miasta - stąd nie dziwią tłumy jakie zebrały się w niewielkiej sali wystaw czasowych chojnowskiego zamku.
06 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weekend pełen atrakcji
Powoli rozpoczynamy weekend. Zobacz na jakie wydarzenia warto zwrócić uwagę.
06 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nocna akcja strażaków w Niedźwiedzicach
Kilkanaście minut po północy strażacy z Chojnowa, gminy Chojnów oraz gminy Miłkowice zostali zadysponowani do pożaru trzciny w Niedźwiedzicach.
06 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kaskadowy pomiar prędkości na lokalnych drogach
Przez cały dzień policjanci na lokalnych drogach prowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.
06 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa w bolesławieckim szpitalu
Bolesławiec. W miejscowym szpitalu hospitalizowane są trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa. Wszystkim wykonano testy - szpital czeka na wyniki.
05 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Aida – opera Verdiego transmitowana w chojnowskim Kinie Kultura

W nadchodzący weekend w chojnowskim Kinie Kultura transmitowany będzie spektakl Aida. Jest to opera autorstwa Giuseppe Verdiego, która opowiada historię tragicznej miłości z czasów faraonów. Skomplikowany miłosny trójkąt tworzą etiopska niewolnica Aida, egipski wódz Radames oraz zakochana w nim księżniczka Amneris.