Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Karnawał w Play City
 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

20 luty 2020, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Zabawa Karnawałowa w Play City

Zakończenie ferii wcale nie musi być smutne! Park Rozrywki Play City w Galerii Piastów zamieni ten dzień w kolorową zabawę karnawałową!

19 luty 2020, Partnerstwo,
[KONKURS] Filmowe hity w kinach Helios! + repertuar

Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje „Bad Boy” - najnowsza produkcja Patryka Vegi. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć film o królu disco polo, pierwszy polski erotyk oraz animację dla całej rodziny. Jedno jest pewne – w repertuarze kin Helios każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie!

19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolizja trzech samochodów na DK94. Jedna osoba w szpitalu
Do kolizji trzech samochodów osobowych doszło około godziny 12:00 na drodze krajowej nr 94 w Michowie. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.
19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wystawa seniorów w Domu Kultury
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na wystawę "Wyraź siebie". Składają się na nią prace legnickich seniorów.
19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nowe wyposażenie dla stacji kolejowych w Chojnowie i Okmianach oraz przystanku w Osetnicy
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. za 181 milionów złotych wyposażą 133 stacje i przystanki w pełną informację pasażerską. Na liście tej znalazły się stacje na linii E 30 Zgorzelec-Wrocław, w tym Okmiany, Chojnów i przystanek w Osetnicy. W planach montaż wyświetlaczy oraz infokiosków z informacją o rozkładzie jazdy na peronach i w przejściach oraz nowe nagłośnienie i monitoring. Celem projektu współfinansowanego ze środków unijnych POliŚ jest ułatwienie codziennych i okazjonalnych podróży koleją.
18 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina wiejska doczeka się żłobka?

Z inicjatywy Karoliny Struskiej na ręce wójta gminy Chojnów Andrzeja Pyrza trafiła petycja z prośbą o utworzenie gminnego żłobka, pod którą podpisało się 153 młode matki z terenu gminy.

18 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Inwentaryzacja i prace porządkowe w bibliotece. Dział dorosłych tymczasowo nieczynny
Z powodu prac inwentaryzacyjnych i porządkowych, dział dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie będzie nieczynny. Co robić, gdy mamy do oddania książkę?
18 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowskie i podchojnowskie obiekty na liście Regionalnej Odznaki Krajoznawczej
Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Legnicy uchwalił regulamin odznaki "Znam Ziemię Legnicką". Jej celem jest popularyzacja walorów krajoznawczych związanych powiatem legnickim oraz miastem Legnicą. Wśród obiektów, których odwiedzenie jest niezbędne do zdobycia odznaki, znalazły się zabytki, pomniki, muzea oraz ścieżki położone w granicach miasta i gminy Chojnów.
18 luty 2020, Partnerstwo,
PWSZ im. Witelona w Legnicy z certyfikatem Dobra Uczelnia - Dobra Praca 2020/2021
Akademickie Centrum Informacyjne przyznało Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy certyfikat „Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2020/2021”.
18 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria. Od 11:00 wystąpią problemy z wodą
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
17 luty 2020, Partnerstwo,
Tłusty czwartek z Piekarnią Kupczyk [WYNIKI KONKURSU]
Już wkrótce tłusty czwartek - dzień w którym tradycyjnie objadać będziemy się pączkami i faworkami. Mieszkańcy Chojnowa uwielbiają słodkości, dlatego też zapraszamy Was do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy wraz Piekarnią Kupczyk. Do wygrania pakiet z 10 pączkami.