Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

28 July 2020, admin2, All comments: 0
„Podążając za marzeniami” – wystawa fotografii Tadeusza Rybczyńskiego

Tadeusz Rybczyński jest miłośnikiem zwierząt, przyrody i lasu, a także wielbicielem samotnych górskich wędrówek z elementami bushcraftu.

28 July 2020, Chojnowska Drużyna Strzelecka, All comments: 0
Wakacyjny Obóz Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej

W dniach 24-26.07.2020 z zachowaniem reżimu sanitarnego i przestrzeganiem wymogów zawartych w przepisach prawa odbył się pierwszy tegoroczny wakacyjny obóz Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej. Rozlokowanie obozu było na prywatnej posesji w Chojnowie, a wszelkie zajęcia odbyły się w obrębie Chojnowa. Z uwagi na zagrożenie covid-19 zostały ograniczone wszelkie kontakty z innymi postronnymi ludźmi.

28 July 2020, admin2, All comments: 0
Oszustwa na „bon turystyczny” – Policja ostrzega!

Były już oszustwa na wnuczka i policjanta, a w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej doniesień o oszustwach metodą na bon turystyczny.

27 July 2020, admin, All comments: 0
Dr Michał Kocot i Silver Brass zainaugurowali V edycję Letnich Koncertów Organowych
Letnie Koncerty Organowe mają już pięć lat. W niedzielę w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła zainaugurowana została tegoroczna edycja wydarzenia. W pierwszym z koncertów wystąpił mistrz gry organowej - dr Michał Kocot, któremu towarzyszył kwintet instrumentów dętych Silver Brass.
27 July 2020, admin2, All comments: 0
Przerwa w dostawie wody na terenie gminyGminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował, że dziś od godz. 10.30 do godz. 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.
27 July 2020, PWSZ im. Witelona w Legnicy,
Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych zaprasza na studia!
Kandydaci na studia na Wydziale Nauk Technicznych i Ekonomicznych mają możliwość kształcenia się na dwóch kierunkach studiów licencjackich (studia pierwszego stopnia) – Finanse, rachunkowość i podatki oraz Zarządzanie; czterech kierunkach inżynierskich – Energetyka, Informatyka, Logistyka i transport oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz jednym kierunku studiów magisterskich (studia drugiego stopnia) – Finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie.
26 July 2020, admin2, All comments: 0
Zapisz się na bezpłatną mammografię

LUX MED. wznawia wykonywanie bezpłatnych badań mammograficznych w punktach mobilnych, które będą finansowane z NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.

24 July 2020, admin2, All comments: 0
Targ Rolny w ten weekend w Chojnowie

Przed nami cykliczne wydarzenie plenerowe organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu.

24 July 2020, admin2, All comments: 0
5 nowych przypadków zachorowania na Covid-19 Dziś legnicki Sanepid potwierdził 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców Chojnowa i gminy Chojnów.
24 July 2020, PWSZ im. Witelona w Legnicy,
Trwa rekrutacja na PWSZ – złóż dokumenty i rozpocznij studia

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy do 31 sierpnia 2020 roku trwa rekrutacja kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021. Komplet wymaganych dokumentów należy złożyć do 2 września 2020 roku.

23 July 2020, admin2, All comments: 0
Policyjny pościg ulicami Chojnowa

Wczoraj późnym wieczorem mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zauważyli Opla Zafirę poruszającego się całą szerokością jezdni na skrzyżowaniu ulic Lubińskiej i Legnickiej.

Sklep Bigform