Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

17 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Roztopy. Meteorolodzy ostrzegają
Wrocławski wydział Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu. W drugiej połowie tygodnia czeka nas stopniowy wzrost temperatury i opady powodujące szybsze topnienie pokrywy śnieżnej.
17 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oszuści podają się za pracowników spółdzielni
Policjanci ostrzegają mieszkańców powiatu legnickiego przed kradzieżami pieniędzy metodą na tzw. pracownika spółdzielni. Jedną z ofiar tego typu oszustów okazała się seniorka, która straciła ponad 2 tys. złotych.
17 luty 2021, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Sto lat, sto lat… 35-te urodziny SP4!

35 lat minęło jak jeden dzień… Dokładnie trzy i pół dekady temu, 17 lutego 1986r. o godzinie 8.00, w murach SP4 wybrzmiał pierwszy dzwonek! I tak zaczęła się historia- długa, pełna szkolnych przygód, niesamowitych emocji, która stanowi cząstkę życia wielu mieszkańców naszego miasta. Historia, która mamy nadzieję, zapisze się w pamięci jeszcze wielu pokoleń. Choć stare zdjęcia i wspomnienia przywołują uśmiech, nie mniejszy pojawia się na naszych twarzach, gdy dziś spoglądamy na Czwórkę- szkołę z klasą!

16 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
37 projektów zgłoszonych w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego
W piątek minął termin składania wniosków do Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jak poinformował Urząd Gminy, w tym roku zgłoszono 37 projektów. Wszystkie zgłoszone formularze zostaną zarejestrowane i będą podlegały weryfikacji.
16 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Strażacka pomoc dla ratowników medycznych
Jaroszówka: Karetka Zespołu Ratownictwa Medycznego ugrzęzła w śniegu. Z zimowego potrzasku ratowników wydostali strażacy.
16 luty 2021, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Gminy Chojnów
Wójt Gminy Chojnów ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. promocji i komunikacji społecznej w Urzędzie Gminy Chojnów.
16 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodziej biżuterii zatrzymany przez chojnowskich policjantów
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 40-letniego pracownika jednej z firm na terenie powiatu legnickiego, w której dochodziło do kradzieży. Skradzione mienie o wartości niemal 2 tys. złotych odzyskano w całości.
16 luty 2021, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Czym jest nearshoring i kiedy firmy korzystają z tej usługi?
Nearshoring to rozwiązanie dedykowane firmom, które nie chcą tracić czasu na tworzenie od podstaw czy rozbudowę swoich zespołów IT. Przeniesienie procesów biznesowych do kraju bliskiego pod względem kulturowym i geograficznym oferuje szereg korzyści, w tym przede wszystkim możliwość obniżenia kosztów.
16 luty 2021, admin,
Brak wody do 15:00
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o awarii sieci wodociągowej.
15 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gwałtowne roztopy stwarzają zagrożenie powodziowe. Przegląd gotowości w straży pożarnej
Od wtorku, począwszy od zachodu kraju, zacznie się ocieplać. Połączenie występowania zjawisk lodowych, opadów deszczu i gwałtownych roztopów stwarza poważnie zagrożenie powodziowe - ostrzega IMGW.
15 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwają badania pracowników przedszoli i żłobków w kierunku SARS-CoV-2
Do 19 lutego trwać będzie akcja badań w kierunku SARS-CoV-2 dla pracowników żłobków oraz nauczycieli i pomocy nauczycieli w przedszkolach. Badania dla pracowników chojnowskich placówek odbędą się w dwóch punktach w Legnicy.