Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

08 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynający się dziś weekend bardzo ciekawie zapowiada się w chojnowskim Kinie Kultura. W repertuarze znajdziemy m.in. ciekawy dokument, najnowszą polską komedię oraz tradycyjnie propozycję dla najmłodszych miłośników kina. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miłość, czyli motor napędowy do życia. Wieczór z romansami w Domu Kultury [ZDJĘCIA]

Chojnowianie lubią zatracić się w rosyjskich romansach - do takiego wniosku można dojść widząc po raz kolejny wypełnioną w całości salę widowiskową Domu Kultury. Gród nad Skorą gościł jeden z koncertów w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Festiwalu Romansu Polsko-Rosyjskiego im. Lidii Nowikowej - festiwalu, którego inspiracją była historia tragicznej miłości, jaką kilka lat temu przypomniał nam film "Mała Moskwa".

07 wrzesień 2017, Partnerstwo,
Szukasz pracy na stałe lub chciałabyś dorobić?

Spróbuj swoich sił jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub w Anglii i zarabiaj! Zapraszamy do współpracy z Promedica24. Firma posiada największą na rynku bazę ofert pracy i dzięki temu jest liderem w swojej branży. Już ponad 27 tys. Opiekunów skorzystało z oferty Promedica24 i zostało opiekunami seniorów za granicą.

07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W piątek wzmożone działania policji na drogach powiatu legnickiego
Jutro na drogach powiatu legnickiego możemy spodziewać się wzmożonej aktywności policji. Celem prowadzonych działań ma być poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa akcja malowania pasów na drogach. Spore utrudnienia na skrzyżowaniach

Od kilku dni trwają prace przy odtwarzaniu oznakowania poziomego na chojnowskich ulicach.

07 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Stadion Chojnowianki wzbogacił się o nowe lampy [ZDJĘCIA]
Kolejna inwestycja w obrębie Stadionu Miejskiego zakończona. Teren wokół stadionu i sama bieżnia lekkoatletyczna wzbogaciła się o oświetlenie.
07 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (8 września) seanse filmu „Na układy nie ma rady” w legnickim kinie Helios.

06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Groźny wypadek w pobliżu Kolonii Biała. Trzy osoby w szpitalu. Droga zablokowana [ZDJĘCIA]
Do groźnego w skutkach wypadku doszło dzisiejszego popołudnia na drodze wojewódzkiej nr 335, między zjazdem na Kolonię Biała a Kolonią Kołłątaja.
06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ferrari wśród Skód w drodze do Noja
To już trzecia ekipa biorąca udział w tegorocznym rajdzie do Kraju Basków, jaką mamy okazję opisywać na łamach naszego portalu. "Skodillac", którego w sierpniu mieliśmy okazję oglądać podczas Zlotu Pojazdów Zabytkowych na chojnowskim Rynku dzisiaj przemierza drogi nad Oceanem Atlantyckim.
06 wrzesień 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Akademia Wiedzy o Partycypacji

Zapraszamy Sołtysów, Rady Sołeckie, liderów i działaczy wiejskich z gminy Chojnów na spotkanie warsztatowe pt „PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI PUBLICZNEJ NA WSI”, które odbędzie się w dniu 11 września (poniedziałek) w godz. 16.30 – 20.30 w świetlicy wiejskiej w Niedźwiedzicach. Spotkanie poprowadzi magister inżynier architekt krajobrazu Jowita Pyszczek.

06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Hala sportowa im. Adama Wójcika? Ruch Miejski 59-225 Chojnów wychodzi z inicjatywą
Ruch Miejski 59-225 Chojnów wystąpił do władz powiatu legnickiego z inicjatywą nazwania chojnowskiej hali sportowej imieniem Adama Wójcika - zmarłego przed kilkoma tygodniami wybitnego dolnośląskiego koszykarza, wielokrotnego reprezentanta Polski oraz czterokrotnego uczestnika turniejów finałowych mistrzostw Europy. Adam Wójcik swoim nazwiskiem promował charytatywne turnieje organizowane w hali na Matejki - czy teraz stanie się jej patronem?