Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

07 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Brawurową jazdę zakończył na drzewie - nie poddał się jednak i uciekał przez las

19-letniemu mieszkańcowi Chojnowa grozi 5 lat pozbawienia wolności - wszystko za sprawą brawurowej jazdy, którą zakończył na drzewie w Biskupinie. Pasażerowie pojazdu nie poddali się jednak - rozpoczęli ucieczkę przed policją przez las.

07 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

06 lipiec 2017, Policja, Wszystkich komentarzy: 0
Nie daj się nabrać oszustom – apel legnickich policjantów

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zwracają się z apelem do mieszkańców miasta i powiatu legnickiego o wzmożenie czujności w związku z pojawianiem się złodziei, podszywających się za pracowników wodociągów, panów z gazowni, czy nowych sąsiadów. 4 lipca br. do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zgłosiła się kobieta, która została okradziona we własnym domu.

06 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Jak się mają Wasze weekendowe plany? W tym tygodniu warto będzie wybrać się do kina. Chojnowska Kultura tym razem proponuje coś dla dzieci oraz wielbicieli kobiecych komedii. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

06 lipiec 2017, Partnerstwo,
Premium Park Chojnów - nowy pasaż handlowo-usługowy otwarty [ZDJĘCIA]

29 czerwca, punktualnie o godzinie 9:00 chojnowianie po raz pierwszy przekroczyli progi nowego pasażu handlowo-usługowego Premium Park. Nasze miasto wzbogaciło się o cztery nowe sieciowe sklepy. Zobacz zdjęcia z ceremonii otwarcia tego nowego obiektu handlowego w Chojnowie.

06 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wygraj bilet do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (7 lipca) seanse filmu „W starym dobrym stylu” w legnickim kinie Helios.

05 lipiec 2017, ŚDS nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Niepełnosprawni turyści znów wyruszyli w Polskę

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie i Warsztatów Terapii Zajęciowej im. Andrzeja Krakowskiego w Legnicy znów ruszyli w trasę, ku przygodzie i nowym wrażeniom. Organizatorem wycieczki było Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących „Dajmy szansę” w Chojnowie.

05 lipiec 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia!

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja na studia na rok akademicki 2017/2018. Kandydaci na studia mogą do 4 sierpnia rejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji dostępnej na stronie internetowej uczelni www.pwsz.legnica.edu.pl.

05 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wieloletnie zaniedbania i reakcje urzędu. Gmina podsumowuje stan urządzeń melioracyjnych
- Wieloletnie zaniedbania i niewykonywanie obowiązków przez zainteresowanych właścicieli gruntów doprowadziły do zniszczeń, degradacji a miejscami nawet do zaniku rowów i innych urządzeń melioracji szczegółowej - czytamy w raporcie stanu urządzeń melioracyjnych na terenie gminy Chojnów. Taki stan rzeczy może mieć bardzo negatywne skutki na przyległe użytki rolne.
05 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Żyję zdrowo na sportowo w Środowiskowym Domu Samopomocy nr 2 [ZDJĘCIA]
W dniu wczorajszym gościliśmy w Środowiskowym Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie, który organizował warsztaty "Żyję zdrowo na sportowo". Wizyta stanowiła okazję zarówno do zrelacjonowania Wam rywalizacji sportowej uczestników lokalnych placówek, zajmujących się wsparciem dla osób zmagających się z niepełnosprawnością, ale i również do pokazania Wam, jak bardzo w ostatnich latach zmienił się Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 - przedstawiciele ośrodka mają powody do dumy.
04 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę prac Juliana Pamuły
"Malarstwo" to tytuł wystawy prezentowanej w lipcu i sierpniu w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej.