Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

02 August 2019, admin, All comments: 0
W okolicach Michowa zaginął kocurek. Prośba o pomoc
27 lipca w okolicach Michowa zaginął kocurek bez ogonka. Osoby, które go widziały proszone są o kontakt.
02 August 2019, OSP Rokitki, All comments: 0
OSP Rokitki zaprasza na spotkania z sokolnikiem i pszczelarzem
Jak wygląda sekretne życie pszczół i co je łączy z maratończykami? Czy można wytresować sokoła i pójść z nim na łowy? Na te oraz inne pytania odpowiedzą eksperci podczas spotkań organizowanych przez OSP Rokitki w ramach ekologicznego projektu pn. „Rokitki to MY. Dbam o to, co mam.”
01 August 2019, Kasia_, All comments: 0
Za kraj, za honor – wieczór z poezją powstańczą

Po zakończeniu części oficjalnej obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego chojnowianie udali się do parku przy Liceum Ogólnokształcącym, gdzie odbył się wieczór pod hasłem „Za kraj, za honor”, poświęcony poezji powstańczej, urozmaicony licznymi pieśniami patriotycznymi.

01 August 2019, Kasia_, All comments: 0
Chojnowianie oddali milczący hołd Powstańcom Warszawskim

Dziś o godz. 17.00 pod Obeliskiem przy ul. Chmielnej odbyła się krótka uroczystość upamiętniająca 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

01 August 2019, Chojnowska Drużyna Strzelecka, All comments: 1
Wolontariusze z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej na Ukrainie zadbali o groby naszych przodków
8 lipca już po raz dziesiąty wyruszyła z Wrocławia na Ukrainę na dziesięć dni kawalkada busów i autobusów. Ponad tysiąc Polaków, głównie z Dolnego Śląska, w ramach wolontariatu pojechało sprzątać i odnawiać polskie cmentarze w 150 lokalizacjach. Wśród nich była grupa wolontariuszy z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej, która udała się w rejony bardzo bliskie mieszkańcom Chojnowa. Strzelcy porządkowali cmentarz w małej miejscowości Kowalówka niedaleko Monasterzysk. A odwiedzili miejscowości: Baworów, Buszcza, Brzeżany, Kamieniec Podolski, Kowalówka, Lwów, Monasterzyska, Tarnopol...
01 August 2019, admin, All comments: 1
Policjanci z Chojnowa zatrzymali handlarza narkotyków
Działania funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Chojnowie doprowadziły do zatrzymania 22-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz udzielenie ich innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Funkcjonariusze w mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczyli blisko 50 porcji marihuany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
01 August 2019, admin, All comments: 0
Wpadł w ręce policji, bo przechodził w miejscu niedozwolonym. Spędzi 50 dni w więzieniu
Legnicka drogówka zatrzymała 42-letniego chojnowiana, który przechodził na ulicy Chojnowskiej w Legnicy w miejscu niedozwolonym. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności za uchylanie się od zapłacenia grzywny.
01 August 2019, admin, All comments: 0
Niecodzienny koncert z wieży kościelnej
Członek zarządu powiatu legnickiego Grzegorz Gapski oraz Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła zapraszają na niecodzienny koncert z wieży chojnowskiego kościoła farnego.
31 July 2019, Kasia_, All comments: 9
Chojnów odda hołd bohaterom Powstania Warszawskiego

Burmistrz Miasta Chojnowa oraz Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie zapraszają na uroczystości związane z obchodami 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

31 July 2019, admin, All comments: 0
Awaria sieci wodociągowej. Przerwa w dostawie wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
31 July 2019, admin, All comments: 0
Ranking "Bogactwo samorządów". Zobacz na którym miejscu znalazły się Chojnów i gmina Chojnów
Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” opublikowało najnowszy ranking dotyczący najbogatszych samorządów w Polsce. Zobacz jak wypadły w nim Chojnów oraz gmina wiejska Chojnów.