Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

06 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wesele na chojnowskim Rynku

- Na scenie zrobiło Wesele wrażenie silne, przygniatające, jak zmora, z której widzowie nie mogli się otrząsnąć. Czuli, że przemówił do nich poeta tak, jak dotąd nikt nie przemawiał, poeta zapamiętale ciskający w twarz oskarżenia całemu pokoleniu, poeta z duszą obrzękłą od bólu, szalejącą z powodu poczucia zbiorowego wstydu i goryczy - tak w 1908 roku dramat autorstwa Stanisława Wyspiańskiego opisywał Józef Kotarbiński.

05 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Psie odchody to nie tylko problem estetyczny. To także zagrożenie dla naszego zdrowia i życia
Wkrótce nasze miasto wzbogaci się o nowe pojemniki z workami i koszami na psie odchody - wynika z zapowiedzi Urzędu Miejskiego. Czy zyskają użytkowników? Miejmy nadzieję; póki co chojnowianie w większości ciągle mają problem z posprzątaniem po swoim pupilu. Psie odchody to nie tylko problem estetyczny - to także zagrożenie dla naszego zdrowia i życia.
05 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nietypowi mechaniczni goście na rozpoczęciu roku w "Trójce"
Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! W Szkole Podstawowej nr 3 inaugurację swoją obecnością zaszczyciło blisko 400 uczniów, prawie 50 nauczycieli, pracownicy szkoły, rodzice oraz kilku nietypowych gości, którzy zamieszkają w szkole i pomogą dzieciom w nauce robotyki.
05 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja zadba o bezpieczeństwo przy szkołach
Wraz z zakończeniem wakacji należy spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu przy chojnowskich szkołach. W najbliższym czasie policjanci będą prowadzić działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.
04 wrzesień 2017, Gmina Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Ekipa rajdowa w barwach Gminy Chojnów na trasie największego rajdu charytatywnego w Europie
Luiza Podkańska, Jakub Szymański, Artur Prokop i Tomasz Charytanowicz z Gminy Chojnów nie mają łatwego zadania. Ich celem jest dotarcie do historycznego regionu Hiszpanii — Kraju Basków.
04 wrzesień 2017, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Niedźwiedzice: "Z Fundacją PZU po Lekcjach"Fundacja PZU dofinansowała wniosek Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice w tego rocznej edycji konkursu "Z Fundacją PZU po Lekcjach". Już od września uczniowie Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach będą mogli skorzystać z 10 miesięcznej oferty zajęć pozalekcyjnych.Projekt pn.
04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszali na Wesele. Niecodzienny happening na Rynku [ZDJĘCIA]

- Co tutaj się dzieje? - Zapraszają na Wesele. - Czyje? - Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną. - To chyba nie z Chojnowa bo ja tu wszystkich znam.

04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
By milej rozpocząć rok szkolny. Konkurs dla czytelników chojnow.pl [WYNIKI]
Już w poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Widząc Wasze mieszane nastroje przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy do rozdania podwójną wejściówkę na wybrany film w legnickim lub lubińskim kinie Helios!
04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Żukietta zmierza do Kraju Basków. Śledź na bieżąco chojnowską ekspedycję
Z Chojnowa, przez Egelsbach i Commentry do Kraju Basków - wyruszyła charytatywna ekspedycja klubu Oldtimer Chojnów. Uczestnicy zapraszają do śledzenia ich podróży.
04 wrzesień 2017, Kasia_ & admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! Zobacz zdjęcia ze wszystkich chojnowskich szkół

Punktualnie o godzinie 9:00 we wszystkich chojnowskich szkołach - poczynając od podstawowych, poprzez gimnazja po Powiatowy Zespół Szkół, oficjalnie zainaugurowano nowy rok szkolny.

Zobacz zdjęcia.

03 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań zespołów rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.