Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

15 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacyjna korekta rozkładu jazdy
Od 14 czerwca obowiązuje korekta kolejowego rozkładu jazdy. Aktualizacja obejmuje połączenia zarówno PKP jak i Kolei Dolnośląskich. Szczegółowy i aktualny rozkład jazdy publikujemy na łamach naszego portalu.
15 czerwiec 2020, Alina Kozubska, Wszystkich komentarzy: 0
Nagroda II stopnia w konkursie z okazji 85-lecia SKO dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie!

Nadal funkcjonujemy w trudnym dla nas wszystkim czasie, ale są miłe chwile, którymi warto się podzielić. Otóż Szkoła Podstawowa nr 4, która już od kilku, a nawet kilkunastu lat promuje oszczędzanie zdobyła nagrodę II stopnia w konkursie zorganizowanym przez bank PKO BP z okazji 85-lecia Szkolnych Kas Oszczędności!

13 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zatrzymani sprawcy zuchwałej kradzieży w Chojnowie
Chojnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież rozbójniczą, do której doszło na terenie jednej z posesji w Chojnowie. 
12 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IMGW ostrzega: Burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem.
12 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
#GaszynChallenge: Pracownicy Starostwa odpowiadają na wyzwanie Urzędu Gminy Chojnów
Pracownicy Starostwa Powiatowego przyjęli wyzwanie Urzędu Gminy Chojnów oraz OSP Raczkowa. #GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste. Osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic.
12 czerwiec 2020, Partnerstwo,
Wielkie otwarcie nowego salonu łazienek „Płytki Rokitki”

Od 15 do 20 czerwca zapraszamy wszystkich na wielkie otwarcie nowego salonu łazienek "Płytki Rokitki". Czekają na Państwa atrakcyjne rabaty na wybrany asortyment, wyjątkowe promocje, loteria z nagrodami, słodki poczęstunek.

11 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Zmiana w basenowym cenniku
Basen Miejski w Chojnowie informuje o zmianie cen biletów wstępu na basen. Obiekt od 15 czerwca wznawia funkcjonowanie po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią.
11 czerwiec 2020, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia - Orły Gastronomi 2020
Wielu osobom Plebiscyt Orły Gastronomii jest już znany- to zestawienie najlepszych firm z branży gastronomicznej w danej okolicy i w skali całego kraju.
10 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wiosenna lustracja dróg w naszym powiecie
W powiecie legnickim rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
10 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Rzecznik Konsumentów wznawia dyżury w Chojnowie
Powiatowy Rzecznik Konsumentów Tomasz Strojek informuje o wznowieniu dyżurów zewnętrznych na terenie powiatu legnickiego. Konsultacje odbywać będą się przy zachowaniu najwyższych  standardów bezpieczeństwa.
10 czerwiec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
#GaszynChallenge: Lokalni strażacy oraz pracownicy Urzędu Gminy pompują dla Wojtka
Najpierw strażacy - potem pracownicy urzędu. Gmina Chojnów włączyła się w akcję #GaszynChallenge, która łączy dbanie o kondycję fizyczną z pomocą dla Wojtka - ciężko chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.
Sklep Bigform