Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

19 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza do udziału w konkursie plastycznym #zostanwdomuwChojnowie
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza podopiecznych chojnowskich placówek edukacyjnych do udziału w konkursie plastycznym #zostanwdomuwChojnowie.
19 marzec 2020, PWSZ im. Witelona, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ im. Witelona w Legnicy przekazała kombinezony ochronne pracownikom Pogotowia Ratunkowego
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, 19 marca 2020 roku, przekazała 180 kombinezonów ochronnych dla zespołów ratowniczych legnickiego Pogotowia Ratunkowego.
19 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Aktualny rozkład jazdy pociagów na chojnow.plNa łamach naszego portalu udostępniamy dla Was kolejowy rozkład jazdy ze stacji: Chojnów, Rokitki, Okmiany oraz przystanku osobowego Osetnica, obowiązujący od marca 2020 roku.
19 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lekcje online w Powiatowym Zespole Szkół
Powiatowy Zespół Szkół pracuje zdalnie - informuje Starostwo Powiatowe w Legnicy. Czas wolny od szkoły nie oznacza czasu wolnego od nauki.
18 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 11
16 chojnowian objętych kwarantanną

Jak informuje Urząd Miejski, na dzień dzisiejszy w Chojnowie nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. Zwiększyła się natomiast liczba osób objętych kwarantanną.

18 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja: Wspieramy służby sanitarne w utrzymaniu kwarantanny na terenie powiatu legnickiego
Dzielnicowi sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną znajdują się pod wskazanymi adresami. Sprawdzenie takie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, głównie telefonicznie za pomocą służbowego telefonu komórkowego, z odległości umożliwiającej potwierdzenie pobytu osoby w wyznaczonym miejscu - bez bezpośredniego kontaktu. Policjanci sprawdzają również, czy osoby objęte kwarantanną nie potrzebują pomocy.
18 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nasila się problem wypalania traw. Policja przypomina - to zabronione
Wiosenna aura sprzyja pracy na polach czy działkach. Mimo zaleceń pozostania w domu, wielu z nas decyduje się na wiosenne porządki; niestety - zdarzają się osoby, które decydują się również na wypalanie traw. Policjanci przypominają - konsekwencje w postaci grzywny to najłagodniejsza kara, jaka może spotkać osoby dopuszczające się wypalania traw i nieużytków rolnych.
18 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Pogotowie Ratunkowe prosi o pomoc
Pogotowie Ratunkowe w Legnicy (pod które podlega również chojnowski zespół specjalistyczny) prosi firmy oraz przedsiębiorców o pomoc w zakupie masek dla lekarzy pracujących w Pogotowiu.
18 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianie również szyją maseczki dla szpitala
W poniedziałek do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy trafiły pierwsze maseczki, które są efektem akcji "Legnica szyje maseczki dla szpitala". W projekt aktywnie włączają się także mieszkańcy naszego miasta i okolicy.
17 marzec 2020, admin2,
Nowe rozporządzenie biskupa legnickiego w związku z koronawirusem

Biskup legnicki, Zbigniew Kiernikowski, wydał nowe zarządzenia dotyczące zasad funkcjonowania parafii, udzielania sakramentów oraz sprawowania pogrzebów, które mają obowiązywać w czasie trwania stanu zagrożenia epidemiologicznego. Mają one na celu zwiększenie bezpieczeństwa kapłanów i wiernych z terenu diecezji legnickiej.

17 marzec 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 2
Pierwsza osoba objęta kwarantanną w Chojnowie

Jak informuje Urząd Miejski, w Chojnowie mamy pierwszą osobę, która została objęta kwarantanną. Informacja jest potwierdzona przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy.