Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

21 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przystanek Chojnów na trasie Rajdu Koguta [ZDJĘCIA]
Chojnów był jednym z kilku przystanków na trasie trzeciej edycji Oławskiego Rajdu Koguta. Właściciele zabytkowych i starych pojazdów zatrzymali się na naszym Rynku by otrzymać pieczątkę potwierdzającą pobyt w Chojnowie.
21 czerwiec 2019, admin,
8. urodziny chojnow.pl: wygraj 100 złotych do wykorzystania w Globusie [WYNIKI KONKURSU]
Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach ósmych urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania jest bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepie motoryzacyjnym Globus.
21 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

20 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pola Rokus wśród finalistek konkursu Miss Polski Nastolatek
Na początku czerwca w podwarszawskich Markach poznaliśmy skład Finału Miss Polski Nastolatek 2019. Na eliminacje krajowe przybyło ponad sto nastolatek z najodleglejszych zakątków naszego kraju. Wśród dziewcząt, które zakwalifikowały się do finału konkursu i walczyć będą o tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce znalazła się chojnowianka Pola Rokus, która kilka tygodni temu uznana została najpiękniejszą nastolatką Dolnego Śląska 2019.
20 czerwiec 2019, admin,
8. urodziny chojnow.pl: Wakacyjny konkurs z Exclusive Car's [WYNIKI KONKURSU]
Dziś pierwszy dzień wakacji. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania mamy 100 złotych na dowolny cel. Żeby zdobyć szansę na główną nagrodę, wystarczy podzielić się z nami Waszymi wakacyjnymi planami.
20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu w A klasie

Rozgrywki o mistrzostwo klasy A w okręgu legnickim dobiegły końca. Pomimo problemów kadrowych przed startem rundy wiosennej, wszystkie drużyny dokończyły ligę.

20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie sezonu w B klasie

Sezon 2018/2019 w legnickiej B klasie dobiegł końca, lecz mało szczęśliwie dla zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

20 czerwiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Zespoły występujące w klasie A i B zakończyły już rozgrywki. W ten weekend na murawie pojawią się jedynie drużyny reprezentujące klasę okręgową. Prezentujemy harmonogram spotkań.

20 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rajd Koguta zawita do Chojnowa. Około 200 zabytkowych pojazdów na naszym Rynku
20 czerwca z Oławy wystartuje III Oławski Charytatywny Rajd Koguta Pojazdów Zabytkowych. Uczestnicy wydarzenia przejadą ponad 600 kilometrów i będą zbierać pieniądze na rzecz chorych i potrzebujących.
19 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Gimnazjum nr 2 dopłynęło do swojego portu. Zobacz zdjęcia z uroczystości zakończenia roku
W sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, które - podobnie jak "Jedynka" - po dwudziestu latach istnienia przechodzi do historii.
19 czerwiec 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bookcrossing w Chojnowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki wraz z wolontariuszami firmy CCC S.A realizuje wspólny projekt "Zaczytana szkoła". Koordynatorem projektu jest Edyta Szymczak, Chojnowianka, która jest pracownikiem firmy CCC S.A. W Szkole Podstawowej nr 3 za sprawne przeprowadzenie projektu odpowiada Ewa Wołoszyn.