Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

13 May 2020, Andrzej Kupczyk, All comments: 0
250 sztuk profesjonalnych przyłbic juz w Niebieskim ParasoluDzień dobry Państwu. Jak widać konkretne porządne przyłbice. Informuję, że dostarczyliśmy już do Niebieskiego Parasola .To nie mała darowizna. Opiszę to w podsumowaniu pomocy dla Niebieskiego Parasola.
13 May 2020, admin, All comments: 6
Rząd znosi kolejne ograniczenia
Zgodnie z zapowiedziami, rząd ogłosił trzeci, przedostatni etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Od poniedziałku 18 maja będziemy mogli skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do restauracji i kawiarni.
13 May 2020, admin, All comments: 0
MOPS informuje o wsparciu dla osób pozostających na kwarantannie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje o wsparciu dla osób objętych kwarantanną domową oraz pozostającym w izolacji domowej - zwłaszcza osobom samotnym, chorym i seniorom.
13 May 2020, admin, All comments: 0
Utylizacja azbestu w gminie Chojnów. Ostatnie dni na składanie wniosków

15 maja kończy się termin składania wniosków o dofinansowanie prac związanych z utylizacją azbestu. Finansowaniu podlegają koszty z zakresu usuwania, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest.

12 May 2020, admin2, All comments: 5
12 maja: raport w sprawie koronawirusa

Dziś 3 osoby z terenu powiatu legnickiego otrzymały status ozdrowieńców. Są to 3 kobiety w średnim wieku.

12 May 2020, Anna Petroczko, All comments: 0
Pomoc dla osób na kwarantannie
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że niektórzy z mieszkańców Chojnowa, zawodowo związani z Niebieskim Parasolem oraz ich rodziny, borykają się z problemami dnia codziennego, które są konsekwencją obowiązkowych kwarantann.
12 May 2020, admin, All comments: 0
Koleje Dolnośląskie przywróciły kolejne połączenia
11 maja powróciły kolejne połączenia Kolei Dolnośląskich. Korekta rozkładu uwzględnia również zmiany w kursowaniu kilku połączeń.
12 May 2020, admin, All comments: 2
12 praw jazdy zatrzymanych za nadmierną prędkość. Rekordzista złapany w Kolonii Kołłątaja
- Wysokie mandaty, 10 punktów karnych i przymusowe 3 miesięczne wakacje od kierowania pojazdami, to finał weekendowej jazdy 12 kierujących z prędkością, ponad 100 km/h na obszarze zabudowanym - podsumowuje lokalna policja. Rekordzista szalał na drogach gminy Chojnów.
11 May 2020, admin2, All comments: 0
11 maja: raport w sprawie koronawirusa

Legnicki Sanepid przekazał dziś przykre informacje o śmierci dwóch starszych pensjonariuszy Niebieskiego Parasola, którzy byli hospitalizowani.

11 May 2020, Partnerstwo,
Innowacja w świecie mebli medycznych - czym jest łóżko Wersa?
Rozwój innowacji można dostrzec w wielu branżach. Niewątpliwie do świata innowacji należy branża medyczna. Nowe, wprowadzane na rynek produkty nie tylko zaskakują, ale też wspomagają personel medyczny w pracy, pomagając pacjentom wrócić do zdrowia. Łóżko Wersa to doskonały przykład innowacji w świecie mebli medycznych. Co je wyróżnia?
11 May 2020, Andrzej Kupczyk, All comments: 0
Andrzej Kupczyk: 1000 sztuk półmasek z filtrem FPP3 za 11 000 zł już w Niebieskim Parasolu
Informuję, że środki ochrony bezpośredniej w postaci niezwykle poszukiwanych masek z filtrem FPP3 dotarły już do celu! Pani Prezes Niebieskiego Parasola odebrała przesyłkę.
Sklep Bigform