Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

04 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Darmowa zbiórka opon w gminie Chojnów

Z dzisiejszym dniem w Gminie Chojnów rozpoczęła się darmowa zbiórka opon. Każdy kto ma niepotrzebne opony od aut osobowych, ciężarowych, dostawczych, pojazdów rolniczych i rowerów będzie mógł złożyć je w specjalnie przygotowanych do tego miejscach. Akcja potrwa do 15 listopada.

04 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja "Znicz 2013" - na drogach bezpieczniej niż w roku ubiegłym

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu podsumowała tegoroczną akcję „Znicz”. Z udostępnionych danych wynika, że odnotowano mniej wypadków niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Nie udało się jednak uniknąć wypadków, również śmiertelnych. W trakcie czterodniowych działań zatrzymano 102 nietrzeźwych kierowców.

04 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 12
Nowy parking dla mieszkańców ulicy Sikorskiego w Chojnowie

Z końcem października poznaliśmy zwycięzcę przetargu na budowę zespołu zatok parkingowych przy ul. Sikorskiego w Chojnowie. Mieszkańcy osiedla od początku przyszłego roku cieszyć się będą z nowych miejsc parkingowych, które zdecydowanie ułatwią funkcjonowanie.

02 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Wygrana w Kunicach. Chojnowianka objęła fotel lidera!

W dniu dzisiejszym o godz. 14.00 KS Chojnowianka rywalizowała w meczu wyjazdowym z Mewą Kunice. Mecz z pozoru wydawałby się łatwy, taki jednak nie był. Biało niebiescy mieli ciężką przeprawę z tamtejszą "Mewą".

02 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianie z pasją - Monika Chmielewska
„Chojnowianie z pasją” to cykl prezentacji mieszkańców naszego miasta i gminy szczególnie uzdolnionych, mających swoje pasje, poświęcających im całe swoje życie. Wyróżniają się na tle innych swoimi działaniami, poprzez różne formy aktywności niejako „odstają”. Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy. Najlepsze powroty gwarantuje mocne uderzenie i właśnie takim jest prezentacja dzieł Moniki Chmielewskiej. Zapraszamy!
01 listopad 2013, Kuba, Wszystkich komentarzy: 1
 Rozpędzona Chojnowianka jedzie do Kunic

Już jutro w ramach 13 kolejki ligi okręgowej Chojnowiance przyjdzie się mierzyć w Kunicach z miejscową Mewą. Nasi piłkarze w ostatnich 5 meczach zgromadzili 13 punktów i mają poważny apetyt aby objąć prowadzenie w ligowej tabeli.

31 październik 2013, Monika Łagoda, Wszystkich komentarzy: 0
Ale sztuka! Chojnów jakiego nie znamy. Odsłona nr 4. KONKURS!

Przed Państwem czwarta odsłona sztuki chojnowskiej. Dzisiaj zaprezentuję kamienicę nr 9 przy ul. Reja oraz kamienicę nr 14 przy ul. Wojska Polskiego. Dekoracji stiukowych i płaskorzeźb ciąg dalszy.

31 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stoi i sapie, dyszy i dmucha... Biblioteczna Akademia Malucha!

Któż nie marzył, by zgodnie ze słowami piosenki „wsiąść do pociągu byle jakiego”. Okazję by skorzystać z tej opcji w ostatnią środę października miały chojnowskie dzieci biorące udział w zajęciach w bibliotece.

31 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
III Turniej Szachowy w PZS o Puchar Polskiej Miedzi

16 listopada 2013 roku od godz. 9.45 odbędzie się III Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi. Będzie to jednodniowy turniej szachów szybkich, kategorii OPEN, grany systemem szwajcarskim – 9 rund, 15 min na zawodnika. Łączna pula nagród wynosi 5000 zł.

31 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O krok od rodzinnej tragedii – groził matce nożem

Wczoraj, tj. 30.10.2013 r. w godzinach wieczornych w jednym z chojnowskich mieszkań 29-latek groził własnej matce śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci zastali mężczyznę trzymającego w ręku sztylet. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

30 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
XLI sesja Rady Gminy Chojnów (video)

23 października 2013 r. o godz. 10.00 w pokoju nr 6 Urzędu Gminy Chojnów przy ul. Fabrycznej odbyła się XLI sesja Rady Gminy Chojnów. W dalszej części wpisu porządek obrad i video z sesji.