Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

08 kwiecień 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkanocne gotowanie z Galerią Piastów.

Piotr Cyrwus, znakomity aktor i rodowity góral, będzie gotował wraz z wytrawnymi kucharzami dla klientów Galerii Piastów. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć serialowego Rysia z „Klanu” w zupełnie nowej odsłonie.

08 kwiecień 2014, PCPR Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Człowiek  najlepsza inwestycja. Z myślą o najbardziej potrzebujących.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy w latach 2014-2015 kontynuuje realizację projektu systemowego pn. „Wsparcie dla aktywnej integracji grup ryzyka w powiecie legnickim”.

08 kwiecień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Podopieczni Marcina Rabandy "zaliczyli" świetny występ w ramach Game Cup Wrocław
W miniony weekend podopieczni Marcina Rabandy wzięli udział w bardzo prestiżowej imprezie sportowej Game Cup Wrocław. Motto przewodnie turnieju to: „Aby wygrać trzeba grać” – wszyscy młodzi adepci futbolu kierowali się właśnie nim podczas rozgrywek. Do rywalizacji przystąpiło aż 14 ekip piłkarskich z naszego województwa.
08 kwiecień 2014, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Program Dnia Otwartych Drzwi w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 10 kwietnia bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2014/2015 w godzinach od 9 do 14.

07 kwiecień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Ponad pięć i pół tony wycisnął zwycięzca konkursu w siłowni Hardcore Fitness (video+foto)
Świetna zabawa, dużo uśmiechu i krople potu – tak w skrócie można podsumować konkurs zorganizowany przez chojnowską siłownię Hardcore Fitness oraz portal chojnow.pl. Celem zabawy było osiągnięcie jak największej liczby wyciśnięć sztangi o wadzie 20kg. Dla pań przewidziano gryf, który liczył 10kg. Wśród płci pięknej wystartowała jedynie Małgorzata Gancarz, która pomimo braku konkurencji postanowiła pokazać siłaczom jak dobry wynik można osiągnąć.
07 kwiecień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Dwunasta odsłona "Rozśpiewanych Nutek" za nami (video + foto)

Zuzanna Jurkiewicz i Aleksandra Kinal, Natalia Sikorzyńska oraz Małgorzata Szklarz to laureatki XII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Rozśpiewane Nutki”. W sobotni poranek, 5 kwietnia, na scenie zaprezentowało się blisko 50 młodych i zdolnych wokalistów, którzy swoim śpiewem uwodzili publiczność, lecz przede wszystkich jurorów.

07 kwiecień 2014, Kabaretowy wieczór w PWSZ, Wszystkich komentarzy: 0
Kabaretowy wieczór w PWSZ

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy wzorem lat ubiegłych zaprasza na kolejny „Wieczór Kabaretowy”. 9 kwietnia bieżącego roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowe zamieni się w kabaretową estradę. Na miłośników dobrej zabawy czeka wieczór pełen dobrej zabawy i śmiechu.

07 kwiecień 2014, PZS Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Otwarcie wystawy „Gorzka chwała. Powstanie 1863 roku” w PZS.

Dnia 4 kwietnia 2014 roku w auli budynku PZS przy ulicy Poźniaków odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zatytułowanej „Gorzka chwała. Powstanie 1863 roku”. Jej autorami są Muzeum Niepodległości w Warszawie oraz Senat Rzeczypospolitej Polskiej. W uroczystości uczestniczyła pani senator Dorota Czudowska.

07 kwiecień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Grzegorz Kasdepke w Chojnowie

Czy lubicie się całować? Co by się zmieniło w waszym życiu gdybyście zamienili swoją płeć na przeciwną? Do czego w życiu „służą” kobiety, a do czego mężczyźni? Te i wiele innych pytań w trakcie piątkowego spotkania z dziećmi z chojnowskich szkół podstawowych zadał Grzegorz Kasdepke, pisarz książek dla dzieci i młodzieży. Od godziny 9.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej każdy mógł poczuć się jak Kuba i Buba i zapytać autora o dalsze losy Detektywa Pozytywki.

06 kwiecień 2014, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
Obiecujący debiut Dragana

Obiecująco wypadł pierwszy mecz Czarnych Rokitki pod wodzą nowego szkoleniowca. Po niezłym spotkaniu podopieczni Mirosława Dragana bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Iskrą Kochlice.

06 kwiecień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Juniorzy młodsi nie dali rady liderowi rozgrywek. Amico Lubin pokazało klasę.
Punktualnie o godzinie 11:00 sędzia główny zawodów – Bogdan Chudy rozpoczął mecz. Początkowo gra była wyrównana. Z minuty na minutę widać jednak było minimalną przewagę Amico. Nasi piłkarze kontratakowali, jednak defensywa Amico była nie do przejścia. Dodatkowo bramkarz rywali był w bardzo wysokiej dyspozycji.
Sklep Bigform