Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
Lego Star Wars
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

10 July 2013, Tomasz Płachta, All comments: 107
Kierownik KS Chojnowianka minął się nieco z prawdą!
W związku z tym, że zostałem wywołany do tablicy przez mojego byłego kierownika chciałbym wyjaśnić nieścisłości, jakie pojawiły się w opublikowanym wywiadzie. W Chojnowiance spędziłem najpiękniejsze lata swojej przygody z piłką. Grałem w drużynach młodzieżowych, potem zaliczyłem epizod w seniorach. Niemalże przez cały ten okres moim kierownikiem był pan Waldek.
10 July 2013, admin, All comments: 0
Baza Firm na Portalu CHOJNOW.PL

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Portal CHOJNOW.PL stworzył „Bazę Firm” tzn. spis firm i instytucji miasta i gminy Chojnów. Listę zgromadzonych obiektów połączyliśmy z interaktywną mapą, na której zaznaczyliśmy ich lokalizację oraz dane wizytówkowe tzn. nazwę, adres, numer telefonu, adres e-mail, adres strony internetowej, dni i godziny otwarcia firmy/instytucji.

10 July 2013, admin, All comments: 1
Niedzielna "Muzyka w Rynku"

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić niedzielne popołudnie z propozycją wspólnej zabawy wychodzi Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zapraszając na imprezę muzyczną - „Muzyka w Rynku”.

10 July 2013, Piotr Misikiewicz, All comments: 1
Zapraszamy do Bolkowa!

W dniach 11-14 lipca 2013 w Bolkowie odbędzie się jubileuszowa XX edycja festiwalu Castle Party 2013.Kto by się spodziewał, że od małej imprezy, jaka miała miejsce na zamku w maleńkim Grodźcu w 1993 roku rozrośnie się aż tak, że obecnie jest znana od Chojnowa po Alaskę.

09 July 2013, admin, All comments: 0
Oferta inwestycyjna Urzędu Gminy w Chojnowie
Urząd Gminy Chojnów zaprasza inwestorów do zainteresowania się ofertą Terenów Aktywizacji Gospodarczej Gminy Chojnów, położonych w miejscowościach Krzywa i Okmiany. Oferta inwestycyjna dotyczy również budynku wolnostojącego po byłej szkole podstawowej w Białej, nieruchomości o charakterze letniskowym w Rokitkach oraz kompleksu Pałacowo-Parkowego w Piotrowicach.
09 July 2013, kuba, All comments: 171
"Kocham klub i kocham tych chłopaków" - rozmowa z Waldemarem Michowskim.
O klubie, konflikcie w zarządzie, nadchodzących wyborach, nowym trenerze i sprawach osobistych - rozmawiamy z wieloletnim działaczem Klubu Sportowego Chojnowianka, Waldemarem Michowskim. Zapraszamy do lektury.
09 July 2013, Maciek, All comments: 3
Czarni Rokitki w wielkiej formie przed meczem ze Stalową Wolą!!!
Czarni Rokitki znowu zachwycają. Tak można podsumować X turniej piłki nożnej, który odbył się w Olszanicy. Ekipa z naszej gminy pojechała na zawody jako jeden z faworytów. W turnieju wystąpiło 6 drużyn m.in.: Sparta Miejska Górka, Orzeł Zagrodno, Olimpia Olszanica, GKS Raciborowice, Płomień Nowa Wieś Grodziska.
09 July 2013, Adam, All comments: 0
Siatkarski weekend w Gminie Chojnów

Miniony tydzień obfitował w siatkarskie emocje. Prócz transmisji meczów polskiej reprezentacji walczącej o wyjście z grupy w MŚ, miłośnicy tej dyscypliny mieli aż dwie okazje, by przyjrzeć się zmaganiom naszych lokalnych drużyn.

08 July 2013, admin, All comments: 0
Pożar pola przy drodze do Krzywej

Dziś, tj. 8 lipca 2013 r. w okolicach godz. 14 w wyniku zaprószenia zapaliło się zboże na polu przy drodze prowadzącej do Krzywej, tuż przy skręcie do Jerzmanowic. Według wstępnych ustaleń straty oszacowano na 3 tys. złotych.

08 July 2013, admin, All comments: 0
Wakacyjne spotkania w bibliotece - foto (aktualizacja, 12.07.2013)

Dzisiejszego dnia rozpoczęły się wakacyjne zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Do najbliższego piątku codziennie panie bibliotekarki prowadzić będą zajęcia czytelniczo-plastyczne i edukacyjne. Podsumowaniem lipcowych spotkań w bibliotece będzie piknik „Zielona łąka”. Zapraszamy do oglądania zdjęć z wakacyjnych spotkań w bibliotece.

08 July 2013, Maciek, All comments: 18
Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka już 15 lipca!!!
Już 15 lipca odbędzie się Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków klubu do obecności podczas spotkania, gdyż każdy, kto uiści opłatę w wysokości 13zł oraz wypełni deklarację będzie miał możliwość decydowania o losach nowego zarządu. W Domu Schrama o godzinie 18:00 rozpocznie się Walne Zgromadzenie na którym zapadnie wiele ważnych decyzji dotyczących klubu.