Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

28 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Wiosna bociania – czas start!

Astronomiczna wiosna rozpoczęła się tydzień temu, w momencie równonocy. Tego samego lub kolejnego dnia uczniowie szkół topili Marzanny, albo smutki po odejściu zimy, wiadomo w jaki sposób. Ten czas nazwano wiosną kalendarzową. Jednak nie wszyscy wiedzą, że mamy jeszcze trzecią wiosnę – wiosnę bocianią. W Jaroszówce i okolicy rozpoczęła się wczoraj, gdy na swoje gniazdo przyleciał bocian, zwiastun prawdziwej wiosny.

27 marzec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Mroczkowski sparował z Mariuszem Wachem w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata (foto)
Wczoraj w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych, które odbędą się w Bułgarskiej Sofii Kamil Mroczkowski odbył sparing z Mariuszem Wachem pretendentem tronu wszechwag (27-1-15KO). Było to ogromne wydarzenie w życiu Kamila, które coraz bardziej przybliża reprezentanta Champion Chojnów Powiat Legnicki do zbliżających się zawodów.
27 marzec 2014, SP3 Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Powitanie wiosny w SP3

Marzanno, Marzanno,

Ty zimowa Panno,

Do wody cię wrzucamy,

Bo Wiosnę witamy!

27 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Seniorzy odkrywali zakamarki Internetu w chojnowskiej bibliotece

Tegoroczna akcja „Tydzień z Internetem” obejmująca zasięgiem całą Europę odbywa się w dniach 24-30 marca. W tym czasie organizacje oferujące publiczny dostęp do globalnej sieci organizują spotkania pokazujące możliwości jakie oferuje Internet. Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie, w murach której możemy skorzystać z darmowego dostępu do sieci, już po raz trzeci zorganizowała spotkanie w ramach akcji. Tym razem nosiło ono tytuł „Pole do popisu”, a skierowane było głównie do seniorów.

26 marzec 2014, Monika Łagoda, Wszystkich komentarzy: 0
„Matka Joanna od Aniołów” – dobro i zło, zbawienie i upadek, anioły i demony.

W zeszłą sobotę (22 marca br.) mieliśmy okazję obejrzeć na deskach Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy spektakl „Matka Joanna od Aniołów” w adaptacji Piotra Tomaszuka i Rafała Gąsowskiego. Spektakl powstał na kanwie kontrowersyjnego opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza o tym samym tytule (ukończonego w 1942 roku – pisanego w czasie II wojny światowej).

26 marzec 2014, Marcin Zatwarnicki , Wszystkich komentarzy: 1
„§ Masz Prawo”. Kolizja... I co dalej? Uproszczona instrukcja obsługi szkody w pojeździe.

W dzisiejszych czasach kolizje to codzienność. Praktycznie każdego dnia słyszymy, że ktoś z naszych bliższych lub dalszych znajomych miał przysłowiową stłuczkę. Pojawia się wtedy pytanie „Co dalej?”.

26 marzec 2014, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Program Dnia Otwartych Drzwi w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 10 kwietnia bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2014/2015 w godzinach od 9 do 14.

25 marzec 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Targi Turystyki  w Galerii Piastów

Koniec marca. Słoneczne lato zbliża się wielkimi krokami. Szukasz pomysłu na wakacje? Przyjdź w najbliższy weekend do Galerii Piastów, by zapoznać się z najlepszymi ofertami urlopowymi i wygraj bon na wymarzone wakacje o wartości 1500 zł z Biura Podróży Itaka!

25 marzec 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 2
Z wizytą w gabinecie kosmetycznym COCODECU.  Uwaga! KONKURS!

Każdy z nas chce czuć się dobrze w swoim ciele. Staramy się zdrowo odżywiać, uprawiamy sport, spędzamy czas na świeżym powietrzu. Ale czy tylko? Dbamy także o włosy, skórę, paznokcie – drobne rzeczy, które wpływają na nasz wygląd i samopoczucie.

25 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzygodzinny maraton zumby w szczytnym celu. Zapisy trwają!

12 kwietnia organizatorzy niezwykle ciekawej akcji proponują chojnowianom połączenie przyjemnego z pożytecznym. O godzinie 15 w sali sportowej znajdującej się przy ul. Matejki 1 w Chojnowie odbędzie się Charytatywny Maraton Zumba dla Blanki. W trakcie trzy godzinnej akcji organizatorzy gwarantują setki spalonych kalorii, wspaniałą zabawę i co najważniejsze – niesienie pomocy potrzebującym!

25 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Włamanie do chojnowskiej Biedronki. Sprawcy próbowali ukraść bankomat.

W nocy z poniedziałku na wtorek, około godziny 3.15 nieznani sprawcy usiłowali włamać się do marketu „Biedronka” znajdującego się przy ulicy Kolejowej w Chojnowie. Przy pomocy samochodu próbowali wyciągnąć znajdujący się na terenie sklepu bankomat.

Sklep Bigform