Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

25 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
 Mistrzostwa Powiatu w szachach

24 zawodników wzięło udział w kolejnych Mistrzostwach Powiatu Legnickiego w szachach, które odbyły się w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w Goliszowie. Naprzeciw siebie zasiedli zawodnicy z Gminy Legnickie Pole, Gminy i Miasta Chojnów, Gminy Ruja i Gminy Kunice.

25 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biblioteczna Akademia Malucha zaprasza!

Tradycyjnie, w ostatnią środę miesiąca, pomysłowe panie bibliotekarki zapraszają najmłodszych czytelników na zajęcia pełne dobrej zabawy, rozwijające sprawność ruchową i intelektualną – Biblioteczną Akademię Malucha. Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Bajka o żółtej kredce”.

24 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Moda w stylu EKO w Gimnazjum nr 2

O czym marzy wiele młodych kobiet, a coraz częściej również panów? By ich nazwiska wymieniać jednym tchem wspólnie z takimi osobami jak Baczyńska, Arkadius, Paprocki & Brzozowski czy Woliński, by stać się sławnymi projektantami mody. Jak to zrobić? Jak realizować swoje pomysły i tworzyć własne stroje? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznali uczniowie Gimnazjum nr 2 w Chojnowie biorąc udział w warsztatach krawieckich, które prowadziła młoda projektantka mody – Jagoda Kawicka. W piątkowy poranek odbył się finał akcji – wiosenny pokaz mody ekologicznej.

24 marzec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Juniorzy młodsi ograli seniorów Premium Budziwojów
W niedzielne popołudnie na dawnym „zielonym boisku” zameldowali się chojnowscy juniorzy młodsi, którzy pod okiem Bogdana Kozłowskiego przygotowują się do pierwszego spotkania ligowego. W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek rywalem była drużyna seniorów Premium Budziwojów.
24 marzec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Rokitki zaskoczyły Konfeks. Punkt wywieziony z Legnicy!
W sobotnie popołudnie ekipa Czarnych Rokitki zameldowała się w Legnicy, by tam rozegrać kolejne ligowe spotkanie z miejscowym Konfeksem. Mecz rozpoczął się niezbyt dobrze dla naszych, gdyż legniczanie przeważali w grze. Obu drużynom brakowało jednak skuteczności. Konfeks, który rozpoczął sezon porażką w Chobieni za wszelką cenę dążył do zrehabilitowania się za tamto spotkanie.
24 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Sukces „I Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego Football Academy Chojnów”

Być może następcy Lewandowskiego, Błaszczykowskiego czy Szczęsnego w polskiej kadrze narodowej wyszli na parkiet w sobotni poranek rozgrywając mecze w ramach „I Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego Football Academy Chojnów”. Nie brakowało piłkarskich emocji, przepięknych goli, widowiskowych parad bramkarskich, lecz przede wszystkim dobrej zabawy i pięknej, sportowej atmosfery. Okrzyki kibiców, którzy szczególnie w trakcie meczów rozgrywanych przez najmłodszych miłośników futbolu skandowali nazwy ulubionych drużyn, pokazały, że piłka nożna może być i jest sportem pełnym przyjacielskich zachowań.

24 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pracowity weekend KS Jerzmanka Jerzmanowice

W ostatnią sobotę, 22 marca 2014 r., w Krotoszycach odbyły się VI Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Tenisie Stołowym. W turnieju wziął udział oczywiście Klub Sportowy Jerzmanka Jerzmanowice wystawiając liczną ekipę do boju o jak najlepsze wyniki. Cel został osiągnięty. Zaś następnego dnia pierwsza drużyna z Jerzmanowic rozegrała trudny mecz o trzecie miejsce w grupie legnickiejV ligi tenisa stołowego.

22 marzec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Bramka w ostaniej minucie gry z rzutu karnego, mamy trzy punkty!
W dniu dzisiejszym Klub Sportowy Chojnowianka rozegrał drugie spotkanie ligowe w rundzie wiosennej. Po sromotnej porażce w Przemkowie nasi piłkarze za wszelką cenę chcieli zrehabilitować się za tamten mecz. Na Stadionie Miejskim zameldowała się drużyna Odry Chobienia, której szkoleniowcem jest Andrzej Słowakiewicz były trener biało niebieskich. Na boisku nie było łatwo bowiem rywale dokładnie wiedzieli czego mogą się spodziewać po ekipie z Chojnowa.
22 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 11
Powstaje kładka na Skorze (foto + video) - AKTUALIZACJA 17.04.2014

Ruszyły prace nad zapowiadaną przez nas kilka miesięcy temu kładką na Skorze. Przejście łączyć będzie ulice Racławicką i Brzozową. Dziś na miejsce wjechał sprzęt ciężki, działania idą pełną parą. Termin zakończenia prac planuje się na koniec kwietnia.

21 marzec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - eliminacje na szczeblu powiatowym w Chojnowie
W minionym tygodniu po raz kolejny w Chojnowie zagościł turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Wszystko to za sprawą Stefana Stala, który po raz kolejny pokazał, że jest wielkim pasjonatem futbolu. – Uważam, że tego typu imprezy sportowe są potrzebne w naszym mieście, dzięki nim dzieci mają możliwość współzawodnictwa oraz rozwoju swoich umiejętności - powiedział Stefan Stal.
21 marzec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podwójne zaproszenie do teatru otrzymuje... Rozstrzygnięcie konkursu.

Na początku tygodnia ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie do legnickiego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy na spektakl „Matka Joanna od Aniołów”. Dziś wyłoniliśmy zwycięzcę zabawy.

Sklep Bigform