Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

15 luty 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 19
Motocykl wbił się w osobówkę - zdarzenie drogowe na Paderewskiego

Sezon motocyklowy może nie jest jeszcze w pełni, ale powoli się rozpoczyna. Dziś, tj. 15 lutego przed godziną 13 doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył samochód osobowy oraz motocykl. Kierujący autem marki Volkswagen wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy Chrobrego nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Paderewskiego, w wyniku czego motocyklista "wbił" się w lewą stronę "osobówki". Według świadków zdarzenia jadący motocyklem znacznie przekroczył dozwoloną na tym odcinku prędkość.

14 luty 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Basen Miejski w Chojnowie – godziny otwarcia w trakcie ferii zimowych

Przed nami ferie zimowe. Będzie to doskonały czas by zadbać o sylwetkę. Idealnym miejsce do tego jest basen. W dalszej części przedstawiamy godziny, w których Basen Miejski w Chojnowie będzie otwarty w trakcie zimowej przerwy.

14 luty 2014, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
Jutro zagramy z Iskrą

Jutro o godzinie 17 na sztucznym boisku przy ul. Grabskiego w Legnicy Chojnowianka rozegra kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Rafała Kryszczuka będzie A-klasowa Iskra Księginice.

14 luty 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Życzenia Walentynkowe - od zakochanych chojnowian

14 lutego czyli Walentynki, święto zakochanych. W ten dzień zakochani obdarowują się prezentami, składają sobie życzenia. Również tajemniczy adoratorzy postanawiają się ujawnić, zaprosić na kolację, do kina, wysłać kartkę z wyznaniem miłosnym. Właśnie życzenia pełne ciepła, miłości i szczęścia otrzymaliśmy od naszych Czytelników w konkursie, który zorganizowaliśmy kilka dni temu na łamach Portalu.

14 luty 2014, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 0
A w górach… - część 9 (ostatnia)

Otrzymałem bardzo niepokojącą informację, że Iga przymarzła do kamiennej ławki koło Słonecznika. Zatem biorę się do pisania i może nie będzie tak źle z Igą. Iga wytrzymaj.


14 luty 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Zimowy zawrót głowy" czyli ferie z Miejską Biblioteką Publiczną

Dziś ostatni dzień nauki przed oczekiwanymi przez wszystkich uczniów feriami zimowymi. W pierwszym tygodniu z propozycją wspólnych zajęć wyszedł Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji proponując chojnowianom przeróżne zabawy. Jeśli nie masz planów do drugi tydzień ferii weź udział w zajęciach - „Zimowy zawrót głowy” - biblioteka zaprasza!

13 luty 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Saperzy pod Chojnowem. Znaleziono niewybuchy w pobliskim lesie.

Na niewybuchy pochodzące z okresu II wojny światowej trafił w dniu wczorajszym tuż po godzinie 15 patrol straży leśnej objeżdżając teren między Piotrowicami i Osetnicą. Natychmiastowo zostały one zabezpieczone przez Ochotniczą Straż Pożarną z Witowa oraz policję. Dziś, tj. 13 lutego saperzy z Głogowa „zajęli” się pociskami.

13 luty 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Walentynki z Galerią Piastów!

Nie masz jeszcze planów na dzień zakochanych? Już teraz, razem z Galerią Piastów możesz zacząć walentynkową zabawę i wygrać jeden z trzech weekendów dla dwojga w jednym z hoteli należących do sieci INTERFERIE! Dodatkowo na wszystkich klientów, którzy odwiedzą Galerię Piastów w dniach 14 – 16 lutego, czeka weekend pełen romantycznych niespodzianek!

13 luty 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Groźny pożar w Gołocinie. Ponad 200 tys. złotych strat!

Kilka minut po północy dyżurny Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze, który zajął znaczną część prywatnego gospodarstwa w Gołocinie. Po przyjeździe na miejsce strażacy zajęli się przede wszystkim ratowaniem przed ogniem budynku, w którym przechowywane były wartościowe maszyny.

12 luty 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Nowe dresy dla Champion Chojnów Powiat Legnicki

11 lutego o godzinie 13.30 w Urzędzie Miejskim w Chojnowie nastąpiło oficjalne przekazanie dresów zawodnikom klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki. Z rąk Burmistrza Miasta Chojnowa młodzi bokserzy z naszego miasta odebrali biało-czerwone spodnie i bluzy, w których reprezentować będą nasze miasto.

12 luty 2014, artykuł sponsorowany,
Nowa kamienica przy ul. Kościuszki 7 - budynek bez barier architektonicznych.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o firmie „D.S Dariusz Sywak” stawiającej domy z keramzytu. Opisywaliśmy materiał, przedstawialiśmy etapy budowy.

Sklep Bigform