Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
My Center
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

16 czerwiec 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 5
Operacja "AWANS" zakończona powodzeniem!

Punktualnie o godzinie 14 w Rokitkach odbył się ostatni mecz Chojnowianki w walce o awans do klasy okręgowej. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4:1 dla chojnowskiej drużyny. Tym samym nasz lokalny zespół przypieczętowała awans do wyższej ligi. Po zwycięstwie oficjalnie można już było otworzyć szampany.

15 czerwiec 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
Pożegnanie z A-klasą. Zapowiedź meczu Czarni II Rokitki - Chojnowianka

W najbliższą niedzielę w Rokitkach Chojnowianka zagra ostatni mecz w sezonie 2012/2013. Przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Andrzeja Słowakiewicza będą rezerwy Czarnych Rokitki.

14 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bilety na "Kochanków z Werony" rozdane!

Wymienić tytuły dwóch dzieł Williama Szekspira? Pestka. Nasi Czytelnicy biorący udział w konkursie, w którym do wygrania mieliśmy trzy bilety na niedzielny spektakl „Kochankowie z Werony” wysyłali nam zdecydowanie więcej tytułów. Losowanie przeprowadziliśmy w samo południe. W dalszej części tekstu prezentujemy zwycięzców!

14 czerwiec 2013, Rada Rodziców PM3, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowania od Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie

Rada Rodziców z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie pragnie wyrazić gorące podziękowania dla wszystkich sponsorów za bezcenne wsparcie oraz dla rodziców, którzy pomagali w organizacji Rodzinnego Turnieju Sportowego.

14 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
XXXIII DODR, XVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz Maszyn Rolniczych

W trakcie przyszłego weekendu – 22 – 23 czerwca – mieszkańcy Chojnowa i okolic na pewno nie będą mogli narzekać na brak rozrywki. W tych dniach odbędą się obchody święta naszego miasta, ale również lubiane przez wszystkich Dni Otwarte Doradztwa Rolniczego połączone z Wystawą Zwierząt Hodowlanych i Wystawą Maszyn Rolniczych. Piotrowice zapraszają!

14 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znaczki i kartki pocztowe na rozstrzygnięciu konkursu "Chojnów na przestrzeni wieków"

Filatelistyka to piękne hobby. Nie każdy wie, że w Chojnowie działa oddział Polskiego Związku Filatelistów. Właśnie to Koło wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną, Muzeum Regionalnym i Urzędem Miejskim w Chojnowie zorganizowało konkurs plastyczny „Chojnów na przestrzeni wieków”. W dniu wczorajszym (13 czerwca 2013 r.) odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie certyfikatów i upominków.

13 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Karnety do chojnowskiej siłowni rozdane. Rozwiązanie konkursu!

Minął tydzień odkąd wspólnie z klubem Hardcore Fitness z Chojnowa zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mieliśmy wejściówki na siłownie. Zainteresowanie Czytelników portalu przerosło nasze oczekiwania, dzięki czemu udało nam się wywalczyć dodatkowe, jednodniowe bilety, których łącznie mamy 5 sztuk. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

13 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Doskonały start naszych kolarzy w Głogowie! Podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Kolarskiej

Niedzielnym wyścigiem w Głogowie zakończyła się wiosenna edycja Dolnośląskiej Ligi Kolarskiej. Przez pięć tygodni młodzi kolarze ze szkół podstawowych i gimnazjów walczyli o punkty dla swoich szkół. Jak można było wcześniej przeczytać na naszym portalu w zawodach uczestniczyli również uczniowie ze szkół z Chojnowa i Budziwojowa. Nie obeszło się bez sukcesów!

13 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdobądź tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Chojnowskiej!

„Pięćdziesięciotrzyipółletni pan Jerzy, entuzjasta futbolu sensu stricte, przybywa do Wrocławia na Euro 2012 – rendez – vous z piłką nożną” – tymi słowami w zeszłym roku rozpoczęło się Chojnowskie Dyktando dla dorosłych. Jaki tekst przygotują organizatorzy w tym roku? Odpowiedź poznamy już niebawem. Jubileuszowa, X edycja Chojnowskiego Dyktanda odbędzie się 17 czerwca.

12 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 34
Dni Chojnowa 2013 - program imprezy!

Wielu pytało, wszyscy czekali – w końcu jest. Poznaliśmy szczegółowy program tegorocznego święta naszego miasta – Dni Chojnowa. Poza znaną od jakiegoś czasu gwiazdą nr 1 – zespołem Happysad usłyszymy Orkiestrę Dętą, znaną z występów w Jubilatce grupę Niewinni, chojnowską Reputację, Grupę Juranda, grecki Dimitris Zorbas czy grający disco-polo zespół Andre – dla każdego coś miłego. Nie można również zapomnieć o licznych imprezach towarzyszących.

12 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
III Regionalny Festiwal Karaoke dla Osób Niepełnosprawnych

Nieskrywana radość, mnóstwo emocji, przeboje z polskich list przebojów i pełne zaangażowanie występujących – tak w kilku słowach można streścić wtorkowe zmagania podczas III edycji Festiwalu Karaoke dla Osób Niepełnosprawnych. Salę Widowiskową wypełnili uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej oraz domów samopomocy z Chojnowa, Legnicy, Jawora, Złotoryi i Bolesławca.