Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

16 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
II Ogólnopolski Festiwal Chórów Młodzieży Szkolnej “Skora Song” w Chojnowie

19 października 2013 r. w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła melomani będą mieli możliwość spotkania z muzyką chóralną. Chojnowski Festiwal Chórów jest inicjatywą pionierską ze względu na adresata - młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Przegląd stwarza niecodzienną okazję do prezentacji dorobku artystycznego zespołów chóralnych, daje możliwość konfrontacji młodym artystom. Jest także atrakcyjną formą uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciach.

16 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
MISTRZOSTWA  POWIATU LEGNICKIEGO W WARCABACH
W Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie w dniu 12.10.2013 r. rozegrano Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach, z udziałem 27 zawodników(czek), 10 organizatorów, łącznie : 37 uczestników, z gmin: Chojnów, Legnickie Pole i miasta Chojnów.
15 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
„Razem w pełni sprawni” - projekt realizowany przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie

Gimnazjum nr 2 w Chojnowie przystąpiło do udziału w drugiej edycji projektu organizowanego przez Fundację Promyk Słońca - „Razem w pełni sprawni”. W trakcie warsztatów przeprowadzonych w ramach projektu wspólnymi siłami uczestnicy poznają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących integracji uczniów z klas ogólnodostępnych oraz klas specjalnych.

15 październik 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 3
Ile kosztuje życie.

Ile kosztuje życie? Prawdopodobnie jest bezcenne. A głupota? Jak nazwać jazdę rowerem bladym świtem w mglisty poranek? Jak? Rowerzysta rozróżnia asfalt od pobocza, a kierowca w sprzyjających warunkach widzi zaledwie trzy przerywane linie na jezdni.

15 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Piłeś? Nie jedź!

Wczoraj około godz. 17.30 policjanci z Chojnowa zatrzymali 63-letniego rowerzystę. Wykonano u niego badanie trzeźwości. Wynik wskazywał 3 promile.

15 październik 2013, Joanna Józefczuk, Wszystkich komentarzy: 1
Akcja "Podziel się posiłkiem" - podziękowania
Dwa tygodnie temu apelowaliśmy do Państwa o ofiarność z okazji organizowanej w sklepach Biedronka zbiórki żywności w ramach ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem”. Akcja ta miała za zadanie wsparcie potrzebujących dzieci i ich rodzin.
15 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
II Chojnowska Gala Kresowa (aktualizacja - VIDEO)

Chojnów Kresami stoi. Wystarczy wspomnieć niedawny koncert Towarzystwa Pomocy Polakom „Wielkie Serce” czy Wrześniowe Kresowiana, imprezę cieszącą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszych okolic, jak i całej Polski. Tym razem miasto i gmina Chojnów postanowiły połączyć siły zapraszając mieszkańców na II edycję Chojnowskiej Gali Kresowej. Na deskach sceny MOKSiR zaprezentowali się artyści m.in. z Białorusi i Ukrainy. Galę poprowadziła znana z Telewizji Polskiej dziennikarka Anna Popek.

14 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trampkarze zdeklasowali Prochowiczankę!
Kolejne mecze ligowe rozegrały drużyny młodzieżowe. Po dobrym występie juniorów młodszych przyszła pora na trampkarzy, którzy spisywali się wyśmienicie w ubiegłym sezonie – wtedy jeszcze w kategorii młodzik. W niedzielne popołudnie młodzi adepci futbolu z Chojnowa podejmowali przed własną publicznością Prochowiczankę Prochowice.
14 październik 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy sezon koncertów z cyklu Witelon Music Night

Od października bieżącego roku do Akademika naszej Uczelni wraca cykl koncertów Witelon Music Night.

14 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Ponad 100 osób wzięło udział w turnieju 6-tek piłkarskich na Orliku! (VIDEO)
Masa emocji, wielka rywalizacja i ponad 100 uczestników – tak można podsumować turniej 6-tek piłkarskich zorganizowany przez Piotra Seheniewicza i Stefana Stala. Już nie po raz pierwszy dwaj chojnowscy trenerzy organizują tego typu zawody, frekwencja dopisała podobnie jak w zeszłorocznym turnieju halowym. Chojnowski Orlik tętnił życiem podczas minionego weekendu, a wszystko to za sprawą młodych piłkarzy, którzy zacięcie walczyli i miano najlepszej drużyny.
14 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Edukacji Narodowej

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. 14 października to święto nauczycieli, pedagogów, wychowawców – wszystkich pracowników oświaty. Święto zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982, na mocy ustawy – Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

Sklep Bigform