Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • GRAWOL - Humus, ziemia, otoczaki
  • GRAWOL - Humus, ziemia, otoczaki
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

04 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyprawa do Japonii po raz drugi. MBP zaprasza!

Podróż do Japonii wymaga wiele czasu. Zdecydowanie więcej chwil potrzeba by w ostatnim dniu wyprawy móc powiedzieć „poznałem Japonię”. Czy Państwo Teresa i Feliks Depta poznali Kraj Kwitnącej Wiśni? Przekonamy się o tym w najbliższy piątek, 6 września podczas drugiej części spotkania „Japonia z daleka i bliska”.

04 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
„Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie!”

Nieco ponad garstka chojnowian zdecydowała się zasiąść na widowni Sali Widowiskowej MOKSiR by wspólnie z artystami z Ukrainy bawić się przy muzyce, do której każdy z przyjemnością tupał nóżką. Lwowskie klimaty jak doskonale wiemy nie są obce mieszkańcom naszego miasta, dziwi zatem skromna frekwencja na sali. Pewnym jest, że ci, którzy zdecydowali się spędzić wtorkowe popołudnie w MOKSiR nie żałowali poświęconego czasu i opuszczali szykujący się do remontu dom kultury z uśmiechem.

03 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trener Lewandowski w narożniku Tyberiusza Kowalczyka
W miniony weekend swój pierwszy pojedynek na ringach MMA stoczył legnicki strongman – Tyberiusz Kowalczyk. W jego narożniku mogliśmy obserwować Arkadiusza Lewandowskiego – trenera naszych bokserów. Chojnowski szkoleniowiec w charakterze doradcy pomagał Tyberiuszowi podczas przygotowań oraz samego pojedynku.
03 wrzesień 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 4
11 września rusza szkółka pływacka Sail Swim!

Szkółka pływacka Sail Swim – Jakub Jakubowski po wakacyjnej przerwie wznawia działalność na Basenie Miejskim w Chojnowie. Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania!

03 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rusza jesienny cykl "Wędrówek z Panem Jurkiem"

Skończyło się lato, dobiegł końca cykl wakacyjnych legend prowadzony przez Jerzego Kucharskiego. Sądząc po statystykach, parafrazując słowa piosenki zespołu Dom o Zielonych Progach „Kucharskiego nam mało…”. I dostaniemy więcej. W przyszłym tygodniu ruszy nowy, jesienny cykl wędrówek z Panem Jurkiem „A w górach nie ma już nikogo”.

03 wrzesień 2013, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Działaj Lokalnie !

Znamy już wyniki lokalnego konkursu grantowego „Działaj Lokalnie” , który w czerwcu tego roku ogłosiła Fundacja „Wrzosowa Kraina” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce .

03 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni bez formy na początku sezonu, Iskra lepsza o bramkę.
Po odejściu Łukasza Polańskiego oraz Chrystiana Serkiesa Czarni Rokitki nie mogą wstrzelić się w rozgrywki ligowe. Ostatnie mecze nie zwiastują niczego dobrego, pomimo dobrej dyspozycji i wygranej z Konfeksem 2:0 ekipa z naszej gminy w kolejnych spotkaniach uległa Chojnowiance, by w ostatnim meczu ligowym oddać 3 punkty Iskrze Kochlice.
02 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkie Serce na scenie w MOKSiR

Już jutro, tj. 3 września 2013 r. w sali widowiskowej MOKSiR odbędzie się szczególny koncert. O godz. 17.00 przed chojnowską publicznością zaprezentują się zespoły wokalne i taneczne działające przy Towarzystwie Pomocy Polakom Wielkie Serce na Ukrainie.

02 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Otwarcie obiektu sportowego przy "109-tce" połączone z rozpoczęciem roku szkolnego (video)

2 września 2013 r. - dzień powrotu do szkolnej ławy, jak co roku. Jednak wszystkim związanym z chojnowskim Powiatowym Zespołem Szkół ów dzień pozostanie w pamięci na dłużej. Tego dnia - poza rozpoczęciem roku szkolnego - dokonano otwarcia obiektu sportowego na miarę XXI wieku. Na tyłach popularnej „109” dumnie zaprezentowała się bieżnia lekkoatletyczna okalająca boisko wielofunkcyjne, która zbudzać będzie zazdrość u mieszkańców innych miast.

02 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Biało niebiescy nie zwalniają tempa, Pisarski nie do przejścia.
Niedziela przyniosła wiele radości fanom piłki nożnej. Chojnowski zespół w ostatnich meczach prezentuje wysoką dyspozycję, którą potwierdził w ostatnim meczu ligowym przeciwko Odrze Ścinawa. Biało niebiescy w 10 zwyciężyli 1:0. Punktualnie o 17 rozpoczęło się spotkanie, w którym udało się uzyskać trzy punkty.
02 wrzesień 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 1
Uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia. Non scholae, sed vitae discimus.

Dzieci są mądre, zdolne, otwarte na wiedzę i chętne do działania. Większość z nich ujawnia swoje zdolności zdobywając dobre oceny w szkole. Nie wszystkie jednak przechodzą przez proces edukacji gładko. Jedne godzinami siedzą przy biurku i odrabiają lekcje, inne w ogóle trudno zmobilizować do nauki. Dlaczego tak się dzieje? Co jest przyczyną? Jak zachęcić najmłodszych do zdobywania wiedzy?

Sklep Bigform