Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

10 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dwanaście drużyn przystąpi do turnieju 6-tek piłkarskich - początek już w sobotę!
Dobiegły końca zapisy do turnieju 6-tek piłkarskich, który odbędzie się na chojnowskim Orliku. Już w najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze meczu. Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji przystąpiło aż 12 ekip piłkarskich. Ze względu na duże zainteresowanie uczestników zawody zostały podzielone na dwa dni.
10 październik 2013, MB (lca.pl) , Wszystkich komentarzy: 2
Nowa książka kontrowersyjnego blogera

Piotr Wielgucki, kontrowersyjny bloger znany pod pseudonimem Matka Kurka, wydał nową książkę pt. „Berek”. Według recenzenta, to historia pokazująca proces zbiorowego myślenia.

09 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bloger z Biskupina ponownie na ławie oskarżonych

26 listopada rozpocznie się proces skierowany przeciwko blogerowi z pobliskiego Biskupina znanemu jako MatkaKurka. Poszło o artykuł zamieszczony na blogu kontrowersje.net, w którym „oberwało” się Jerzemu Owsiakowi.

09 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zwierzęta cierpią na Twoich oczach!

W okresie jesienno-zimowym spotykamy się z częstymi przypadkami przetrzymywania zwierząt bez jakichkolwiek zabezpieczeń przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Niestety zwierzęta takie są często również pozbawione dostępu do jedzenia oraz wody.

09 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert Kresowy

12 października o godz. 17.00 w MOKSiR w Chojnowie odbędzie się Koncert Kresowy. Będzie to jeden z 12 koncertów zaplanowanych w ramach tegorocznych Legnickich Dni Kultury Kresowej, które wspólnie z lokalnymi samorządami zorganizowało Stowarzyszenie Kulturalne "Krajobrazy" z Legnicy. Wystąpią m.in. zespoły z Białorusi i Ukrainy.

09 październik 2013, Anna Duda, Wszystkich komentarzy: 0
Wspólnie możemy więcej

Za nami już dwa etapy projektu "Wspólnie możemy więcej" w ramach Programu „Działaj Lokalnie VIII”. Projekt ten realizowany jest przez Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców Wsi Osetnica „Impuls” oraz Stowarzyszenie Jerzmanka.

08 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 11
Ziemniak upieczony w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie! (aktualizacja - VIDEO)

Przedszkole Miejskie nr 1 w Chojnowie znane jest z ogromnej aktywności Rady Rodziców, która wspólnie z władzami placówki oraz rodzicami dzieci uczęszczającymi do przedszkola organizuje imprezy dla chojnowian. Tym razem wszyscy goście świętowali z pieczonym ziemniakiem!

08 październik 2013, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 1
Działaj Lokalnie! Zapraszamy na warsztaty tematyczne!

Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice serdecznie zaprasza na organizowane w ramach programu Działaj Lokalnie warsztaty tematyczne!

08 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 3
1,6 promila alkoholu i dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych

Ubiegłej nocy policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Po zbadaniu kierowcy alkomatem okazało się, że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

08 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ile kosztuje mieszkanie w Chojnowie?

160,000 zł – tyle średnio trzeba zapłacić za mieszkanie w Chojnowie. To przeciętnie ponad 30,000 zł mniej niż za lokal w Legnicy. Tam bowiem średnia cena mieszkania wynosi 192,000 zł.

08 październik 2013, Gimnazjum nr 1 , Wszystkich komentarzy: 0
Aleksandra Najda - stypendystką Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego.
Aleksandra Najda, uczennica klasy 3c Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie - stypendystką Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego.
Sklep Bigform