Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

26 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
„Mądrość zdobywamy baśnią” - wakacyjne zajęcia biblioteczne (aktualizacja)

Spotkaniem zatytułowanym „Calineczka” rozpoczęły się dziś zajęcia plastyczno-literackie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Najmłodsi czytelnicy spędzą ostatni tydzień wakacji między książkami czytając, malując i bawiąc się na zajęciach „Mądrość zdobywamy baśnią” przygotowanych przez panie bibliotekarki.

26 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 33
Przyjaźń polsko-grecka na Rynku w Chojnowie (VIDEO)

Efcharisto! - chciałoby się krzyknąć po koncercie, jaki dnia wczorajszego odbył się na chojnowskim rynku. Przed tłumnie zgromadzoną publicznością wystąpiła popularna artystka Eleni. Słoneczne, greckie rytmy rozgrzewały fanów wokalistki przez blisko dwie godziny. Ostatnia w tym miesiącu odsłona „Muzyki w Rynku” była zdecydowanie najlepszą.

24 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 13
Czarni Rokitki na kolanach w meczu "derbowym". Biało niebiescy górą!
Słaba pierwsza połowa, genialna druga odsłona w wykonaniu biało niebieskich tak można podsumować mecz „derbowy” z Czarnymi Rokitki. Chojnowianie spotkanie rozpoczęli dość ospale, rywale często atakowali, jednak brakowało im skuteczności w wykończeniu akcji. Biało niebiescy sporadycznie stwarzali sytuacje pod bramką Rokitek.
23 sierpień 2013, UKK Oriens MTB, Wszystkich komentarzy: 2
Podziękowanie dla pana Jana Kryszczuka
Zarząd i zawodnicy klubu kolarskiego UKK Oriens MTB pragną złożyć serdeczne podziękowania Janowi Kryszczukowi za nieodpłatne wykonanie czterech stojaków na rowery. Dzięki pomocy chojnowskiego biznesmena mamy możliwość dobrego przechowywania jednośladów podczas zawodów, transportu czy też treningów. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wykonanie i przekazanie nam w/w stojaków.
23 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Utrudnienia w ruchu na wiadukcie przy ul. Parkowej
Od tygodnia trwają prace na drodze krajowej 94 związane z remontem wiaduktu. Jadąc od strony Legnicy w stronę Bolesławca chojnowianie natrafią na utrudnienia w ruchu w postaci świateł drogowych. W rozmowie z wykonawcą dowiedzieliśmy się, że prace potrwają prawdopodobnie do końca roku. Naprawiany jest wiadukt, który stwarzał zagrożenie.
23 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 28
Zapowiedź meczu KS Chojnowianka - Czarni Rokitki.  Sobota, Stadion Miejski, godzina 17:00
Zapraszamy na kolejny mecz z udziałem KS Chojnowianka, który odbędzie się na Stadionie Miejskim już w sobotę o godzinie 17:00. Weekendowe popołudnie wzbudzi wiele emocji wśród fanów futbolu, gdyż rywalem będzie ekipa Czarnych Rokitki. W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi klubami padały same remisy. Czy jutro będzie inaczej? Czas pokaże.
22 sierpień 2013, _Remek_, Wszystkich komentarzy: 6
Nowa droga jest, chodniki nowe są, a podwórko rozkopane.
Od dłuższego czasu mieszkańcy budynku przy ulicy Legnickiej 67 borykają się z problemem rozkopanego podwórka. Podczas robót drogowych przy tej ulicy pracownicy CHZGKiM zajęli się sprawą odstojnika by podnieść standard mieszkańcom i przyłączyć ich do miejskiej sieci kanalizacyjnej.
22 sierpień 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 2
Wędrówki z panem Jurkiem. Legendy: Miała baba koguta + niespodzianka dla czytelników.
Miała baba koguta...Wsadziła go do … Pod pierzynę. Zanim wyjaśnię co wydarzyło się pod pierzyną, to drobna informacja, która należy się moim czytelnikom. Ta legenda jest dedykowana pewnej Pani, która napisała kilka miłych słów. Jakich? Ciekawscy.
21 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Ludzkie szczątki znalezione przy ul. Długosza w Chojnowie
W Chojnowie przy ul. Długosza znaleziono szczątki ludzkiego szkieletu. Około godziny 11:30 w ramach prac prowadzony przy budynku usługowo mieszkalnym pracownicy natrafili na ludzkie kości. Natychmiast po tym fakcie zawiadomiono policję, która zjawiła się na miejscu zdarzenia. Do chwili obecnej trwają oględziny terenu. Na chwilę obecną prace związane z budową zostały zatrzymane do chwili podjęcia decyzji przez Prokuratora.
21 sierpień 2013, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów sprzedaje kompleks pałacowo-parkowy w PiotrowicachWójt Gminy Chojnów wystawia na sprzedaż kompleks pałacowo-parkowy położony w Piotrowicach w gminie Chojnów. „Zespół dworski” położony jest na tle malowniczego krajobrazu parkowego. Na terenie kompleksu znajduje się zabytkowy park wpisany do rejestru zabytków, na którym znajduje się: pałac, dwie oficyny mieszkalno-gospodarcze, stajnia i obora. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
21 sierpień 2013, Jakub Grządkowiski, Wszystkich komentarzy: 34
Prezes Członka znowu zaskakuje vol. 2
Na wczorajszym zebraniu Zarządu KS Chojnowianka ponownie spotkała mnie niemiła niespodzianka. Po ostatnich przeprawach z płatnymi biletami pojawiła się kolejna kontrowersyjna kwestia. Otóż na początku spotkania prezes Małgorzata Członka wręczyła wszystkim członkom Zarządu klauzulę poufności do podpisania. Zostaliśmy poinformowani, że mecenas Maksymilian Krej przygotował w/w dokument dla nas.
Sklep Bigform