Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

28 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż wystawy „Raz na ludowo”

Muzeum Regionalne w Chojnowie zaprasza na wernisaż wystawy „Raz na ludowo – walory filatelistyczne o tematyce ludowej ze zbiorów Hansa Joachima Kuhnerta”.

27 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Co z projektami z ChBO? Dlaczego zwycięskie projekty z 2018 r. nie zostały zrealizowane?

Od ogłoszenia wyników głosowania w Chojnowskim Budżecie Obywatelskim minął już ponad rok, a zarówno rewitalizacja amfiteatru w Parku Śródmiejskim, jak i reaktywowanie miejsca rekreacyjnego w Parku Piastowskim na szczycie Wzgórza Chmielowego wciąż się nie rozpoczęły.

27 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 7
ChZGKiM apeluje o oszczędne korzystanie z wody i zapowiada kontrole

Według prognoz meteorologicznych sucha hydrologiczna w Polsce ma trwać jeszcze przez kilka najbliższych dni. W ostatnim czasie odnotowano znaczny wzrost zużycia wody pobieranej z miejskiej sieci wodociągowej. W związku z tym ChZGKiM apeluje do mieszkańców Chojnowa o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody.

26 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wieści z LMKS Sfora Chojnów

Członkowie klubu odnieśli w tym sezonie liczne sukcesy, co zawdzięczają swojej ciężkiej pracy, poświęceniu i wytrwałości. Klubowicze spędzili na sali treningowej ok. 150 godzin i startowali we wszystkich najważniejszych imprezach sportowych w kraju, odnosząc tam sukcesy.

26 lipiec 2019, PWSZ im. Witelona w Legnicy,
Kiedy i gdzie składać dokumenty na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Jeszcze tylko do 30 lipca 2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja kandydatów na studia na rok akademicki 2019/2020.


25 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

25 lipiec 2019, Partnerstwo,
Jak wybierać buty ślubne?

Buty ślubne są elementem stroju panny młodej, który jest niezwykle istotny. Przede wszystkim, źle dobrane obuwie będą powodowały dyskomfort, który może pojawić się podczas długotrwałego stania lub tańca na parkiecie. Jak je wybrać, żeby nie żałować zakupów?

24 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kurtyna wodna pojawiła się na chojnowskim Rynku

W najbliższych dniach upały znów dadzą się nam we znaki, a jak wiadomo najlepszym sposobem na ochłodzenie jest woda. Na chojnowskim Rynku pojawiła się kurtyna wodna, dzięki której mieszkańcy naszego miasta będą mogli ochłodzić się w upalne dni.

24 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Zaproszenie na Turniej Rycerski pod Zamkiem Cisy

Bractwo Rycerskie Grodu Chojnów i Bractwo Rycerskie Księcia Bolka Świdnickiego organizuje Turniej pod zamkiem Cisy. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend – 27 i 28 lipca.

24 lipiec 2019, PWSZ im. Witelona w Legnicy,
Energetyka z pozytywną opinią Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy o nadanie uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku Energetyka na poziomie studiów pierwszego stopnia (studia inżynierskie) o profilu praktycznym.

23 lipiec 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Policja podsumowuje akcję „Alkohol i narkotyki”

W poniedziałek na terenie powiatu legnickiego zostały przeprowadzone działania pod hasłem „Alkohol i narkotyki”. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość ponad 300 kierujących.