Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

26 listopad 2018, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 1
Renta dożywotnia

Większość emerytów miewa problemy finansowe. Jednak przejście na emeryturę nie musi oznaczać pogodzenia się z niekorzystną sytuacją finansową. Dlatego, jeśli ukończyłeś 65. rok życia, posiadasz własne mieszkanie i chcesz podreperować swój domowy budżet na emeryturze, dowiedz się więcej na temat renty dożywotniej. Jak ją uzyskać? I jakie konkretnie kryteria musisz spełnić?

25 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Bezpłatne badanie oczu w Chojnowie
29 listopada mieszkańcy Chojnowa będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania oczu, które pozwoli ocenić jakość powierzchni oka oraz filmu łzowego pod kątem występowania u nich zespołu suchego oka (ZSO). Badania są realizowane przez Fundację NEUCA dla Zdrowia, która rozpoczęła kolejną akcję profilaktyczną w całej Polsce.
24 listopad 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowscy maturzyści zmierzyli się z egzaminami próbnymi

W tym tygodniu maturzyści z Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie zmierzyli się z próbnymi egzaminami.

23 listopad 2018, Partnerstwo,
Weź udział w konkursie i wygraj bon podarunkowy do sklepu dziecięcego Baby Love [WYNIKI]
Chojnowski sklep dziecięcy Baby Love zaprasza do udziału w mikołajkowym konkursie, w którym do wygrania jest bon podarunkowy o wartości 50 złotych!
23 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rada Gminy i Wójt zainaugurowali nową, pięcioletnią kadencję [ZDJĘCIA]

O godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów rozpoczęła się inauguracyjna sesja nowej, pięcioletniej kadencji. Jej głównym punktem było wręczenie zaświadczeń o wyborze, złożenie przysięgi przez radnych i wójta oraz wybór przewodniczącego rady, którym ponownie został pochodzący z Rokitek Bogdan Styrkowiec.

23 listopad 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Muzyczna uczta dla duszy – za nami koncert zespołu Pokolenia

W czwartkowy wieczór sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji wypełniła się po brzegi. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać wyjątkowych aranżacji współczesnych utworów chrześcijańskich w wykonaniu zespołu Pokolenia.

23 listopad 2018, Partnerstwo,
Black Friday rozpoczęty
Szaleństwo zakupów z okazji Czarnego Piątku rozpoczęte. Sprawdźcie jakie zniżki/rabaty przygotowały dla Was sklepy znajdujące się na terenie Galerii Piastów.
23 listopad 2018, Parterstwo,
Gotówka na każdy sezon: Kredyt dla Rolnika w Nest Banku
Prowadzenie gospodarstwa rolnego wiąże się z wieloma wyzwaniami, w tym finansowymi. Aby zebrać plony i uzyskać dochód, trzeba najpierw odpowiednio zainwestować. Nie chodzi tu tylko o bieżące wydatki związane z prowadzeniem działalności, ale też o inwestycje w nowoczesny sprzęt i rozwiązania, dzięki którym gospodarstwo może się rozwijać. Tylko co zrobić, kiedy na koncie zabraknie pieniędzy? Rozwiązaniem może być kredyt. W Nest Banku jest teraz dostępny BIZnest Kredyt dla Rolnika, dopasowany do potrzeb osób, które prowadzą gospodarstwa rolne.
23 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szkoła Podstawowa nr 4 wśród laureatów konkursu Laboratoria XXI wieku

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie znalazła się wśród pięciu szkół z terenu zagłębia miedziowego, które zostały nagrodzone w konkursie Laboratoria XXI wieku, organizowanego przez Fundację KGHM Polska Miedź. Stawką konkursu było nowoczesne wyposażenie szkolnych pracowni chemiczno-fizycznych.

23 listopad 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend.

22 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 17
Andrzej Tracz: Nie mogłem poprzeć i nie poparłem koalicji PSL-PiS w powiecie
W miniony wtorek na inauguracyjnej sesji Rady Powiatu Legnickiego doszło do wyboru nowego zarządu powiatu, na czele którego stanął starosta Adam Babuśka, będący kandydatem uformowanej w minionym miesiącu koalicji Prawa i Sprawiedliwości, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Porozumienia dla Samorządu Lokalnego. Kandydatów koalicji poparli wszyscy radni wybrani z list trzech komitetów z wyjątkiem Andrzeja Tracza - chojnowskiej "jedynki" na liście ludowców.