Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Karnawał w Play City
 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

17 luty 2020, Partnerstwo,
Tłusty czwartek z Piekarnią Kupczyk [WYNIKI KONKURSU]
Już wkrótce tłusty czwartek - dzień w którym tradycyjnie objadać będziemy się pączkami i faworkami. Mieszkańcy Chojnowa uwielbiają słodkości, dlatego też zapraszamy Was do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy wraz Piekarnią Kupczyk. Do wygrania pakiet z 10 pączkami.
20 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Powiatowy Zespół Szkół zacieśnia współpracę z Lidlem
19 lutego w budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy doszło do podpisania listu intencyjnego dotyczącego współpracy pomiędzy powiatem legnickim i Powiatowym Zespołem Szkół a firmą Lidl. Uczniowie technikum oraz szkół branżowych I stopnia niebędący młodocianymi pracownikami będą mogli w okresie nauki odbywać staż uczniowski w rzeczywistych warunkach pracy w celu ułatwienia uzyskiwania doświadczenia i nabywania umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania pracy w zawodzie.
20 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Karnawałowa zabawa Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 [ZDJĘCIA]
Korzystając z zaproszenia, gościliśmy dzisiaj w Ceglanym Dworku na karnawałowej zabawie zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
20 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Antykwariat zaprasza na Dobranocki dla Dorosłych II
Działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji grupa teatralna Antykwariat zaprasza na spektakl "Dobranocki dla dorosłych II".
20 luty 2020, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Zabawa Karnawałowa w Play City

Zakończenie ferii wcale nie musi być smutne! Park Rozrywki Play City w Galerii Piastów zamieni ten dzień w kolorową zabawę karnawałową!

19 luty 2020, Partnerstwo,
[KONKURS] Filmowe hity w kinach Helios! + repertuar

Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje „Bad Boy” - najnowsza produkcja Patryka Vegi. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć film o królu disco polo, pierwszy polski erotyk oraz animację dla całej rodziny. Jedno jest pewne – w repertuarze kin Helios każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie!

19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolizja trzech samochodów na DK94. Jedna osoba w szpitalu
Do kolizji trzech samochodów osobowych doszło około godziny 12:00 na drodze krajowej nr 94 w Michowie. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.
19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wystawa seniorów w Domu Kultury
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na wystawę "Wyraź siebie". Składają się na nią prace legnickich seniorów.
19 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nowe wyposażenie dla stacji kolejowych w Chojnowie i Okmianach oraz przystanku w Osetnicy
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. za 181 milionów złotych wyposażą 133 stacje i przystanki w pełną informację pasażerską. Na liście tej znalazły się stacje na linii E 30 Zgorzelec-Wrocław, w tym Okmiany, Chojnów i przystanek w Osetnicy. W planach montaż wyświetlaczy oraz infokiosków z informacją o rozkładzie jazdy na peronach i w przejściach oraz nowe nagłośnienie i monitoring. Celem projektu współfinansowanego ze środków unijnych POliŚ jest ułatwienie codziennych i okazjonalnych podróży koleją.
18 luty 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina wiejska doczeka się żłobka?

Z inicjatywy Karoliny Struskiej na ręce wójta gminy Chojnów Andrzeja Pyrza trafiła petycja z prośbą o utworzenie gminnego żłobka, pod którą podpisało się 153 młode matki z terenu gminy.

18 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Inwentaryzacja i prace porządkowe w bibliotece. Dział dorosłych tymczasowo nieczynny
Z powodu prac inwentaryzacyjnych i porządkowych, dział dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie będzie nieczynny. Co robić, gdy mamy do oddania książkę?