Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rowerem: Chojnów - Złotoryja - Pielgrzymka - Zagrodno - Chojnów.

W kondycji zawsze jest coś do poprawy - u każdego - uwierz mi :)
My nikogo nie zostawiamy z tyłu, nikt też nie jedzie na wyścigi.

Proponuję w tygodniu popracować nad kondycją na krótkich wypadach, takich do godziny oraz żeby tyłek do siodła się przyzwyczaił. Na weekend, czyli pewnie na sobotę postaram się zaproponować jakąś trasę tak na półtora - dwie godziny, czyli do 30-40km. Wstępnie myślę o Grodźcu lub Rokitkach a potem przez las w Biskupinie.

Oczywiście w tygodniu też chętnie pokręcę celem poznania się :D, kolega Wojtek również twierdzi, iż będzie jeździł.
zgłoś komentarz
zobacze jak z czasem bede stac bo praca do wieczora rownie w weekendy. ale ogladajac fotki chce sie popracowac nad kondycja :)
zgłoś komentarz
Dobre te tematy z wycieczkami rowerowymi. Dopiero teraz je widzę ale na 60 km to i tak bym się nie pisał. Dawaj Grzesiek z następną propozycją na około 30 km to jadę z wami i też taka moja sugestia na podobne następne przebiegi może więcej chętnych przybędzie. Jeszcze by było super jak by Admin  podkleił te tematy pod "Wycieczki rowerowe" w zakładce Turystyka.
zgłoś komentarz
Piotr - a my się znamy? Na sobotę planujemy, przynajmniej ja tak 30-40 km.
zgłoś komentarz
Thanks for sharing this very nice articles here Buy Serostim Online. moreover the admin of this site has really worked hard for all this. Once more thanks for sharing your articles. Buy Growth Hormones And Bodybuilding Supplements.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.