Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Materiały izolacyjne

Witam piszę w sprawie dotyczącej budownictwa - a mianowicie materiałów izolacyjnych. Szykuję się do budowy domu, a ocieplenie to ważna kwestia. Jak się ostatnio z polskiecentrumdachowe.pl/produkty/materialy-izolacyjne/ocieplenie-podasza/ dowiedziałem: zwłaszcza na poddaszu. Przyznam szczerze, że trochę się pogubiłem i kompletnie straciłem orientację, które sposoby i materiały będą najlepsze pod kątem opłacalności i jakości :Może tutaj znajdzie jakiś specjalista-hobbysta, który wyjaśni mi wszystkie narosłe niejasności????
zgłoś komentarz
Wybór materiałów izolacyjnych jest ogromny, więc nie istnieje rozwiązanie, które tak samo dobrze sprawdzi się w każdym przypadku. Na początek polecam zapoznać się z wpisem https://kb.pl/porady/izolacja-termiczna-domu-krok-po-kroku-rodzaje-materialy-ceny-porady/ - znajdziesz tutaj zbiór praktycznych informacji, dzięki którym nieco rozjaśni Ci się w głowie. Ja postawiłem na tradycyjną wełnę mineralną i jestem zadowolony. Nie jest to jednak poddasze użytkowe, a raczej strych. Nie zauważyłem znaczących strat ciepła.
zgłoś komentarz
Jak chodzi o materiały hydroizolacyjne  to zdecydowanie poszłabym tutaj  w  kierunku firmy  https://waterblock.eu/ .Oni mają sprawdzone artykuły i naprawdę doskonale sprawdzające się w swojej roli. A wiadomo, najważniejsza jest skuteczna ochrona przed wilgocią.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.