Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rowerem za Złotoryję.

Tradycyjnie już zapraszamy do wyjazdu rowerowego gdzieś za Złotoryję - ja osobiście proponuję wyjazd do Stanisławowa - czyli góra Rosocha z dawną poniemiecką radiostacją. Wyjazd na jakieś 4 godziny, czyli ciut ponad 70km.

Zbiórka pod Orlikiem w dużym parku o 9:30 - czekamy na ewentualnych spóźnialskich do około 9:50.

Jeśli ktoś chętny to proszę niech pisze, na dzień dzisiejszy lista wygląda tak:
1. Grzesiek
2. Wojtek
3...

Pytania pod moim profilowym numerem telefonu.
zgłoś komentarz
Witam, mój tato bardzo bardzo duzo jeździ nawet do 130km dziennie. Ale nie zawsze aż tak daleko. Poszukuje osób do wspólnych wycieczek - czasami 20km a czasami 60 i więcej... Każdy kto chce może sie dogadać i zaproponaować. W niedziele chce jechać gdzieś i szuka chetnych osób - czas i miejsce do ustalenia.

Kontakt :  782 309 793
zgłoś komentarz
REPSOL46 niech podrzucą mu wszyscy te telefony jak będzie jechał na długą trasę taką koło 100 kilometrów to sobie punktów nabiją :) moja nokia się nie łapie ;/
zgłoś komentarz
My raz w tygodniu piszemy, że jedziemy. Na ogół jest to niedziela z rana. W tym tygodniu może być różnie a to z racji sobotniego wyjazdu do Czach do Novego Mesta na rowery niektórych z nas.

Choć tak jak piszę, jest to sobotni wyjazd, zatem niedziela jest tematem lekko otwartym.
zgłoś komentarz
Thanks for sharing this very nice articles here Buy Serostim Online. moreover the admin of this site has really worked hard for all this. Once more thanks for sharing your articles. Buy Growth Hormones And Bodybuilding Supplements.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.