Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Program wizyty duszpasterskiej w chojnowskich parafiach

a po ile teraz wizyta u pacjenta ?
kiedy zamieszczony zostanie grafik wizyt innych wyznań ? zastanowie się któremu zapłacić i ile jak poznam średnią rankingową za tę usługę , co obejmuje ta usługa i czy mie można zrobić coś tak  żeby miasto z budzetu płaciło bo jak już za nauke religii w szkołach płaci to za to się nie da ? radni wezcie coś z tym zróbcie ,  tylko nie mowcie ze sie nie da
zgłoś komentarz
Nic ! przecież oni za wizyty duszpasterskie grosza nie biorą nawet ministrantom nie zabierają kasy .Zawsze chodzi tylko i wyłącznie o duszpasterstwo a nie kasę ! Wcale się nie wypytują o sąsiadów jak żyją i gdzie pracują .UM wspaniale dotuje kościół katoliki w Chojnowie nie tylko 400 tyś na lekcje religii ale wszystkie imprezy plastyczne czy kościelne są praktycznie finansowane z kasy urzędu miasta.Zobacz wszystkie imprezy opłatkowe,festyny,przedstawienia teatralne itd kasa idzie z urzędu miasta .Może dlatego że chodzą ci wspaniali księża za darmo tyle i głoszą zasady wiary i celebrują liturgię a nie żadną mamonę burmistrz kupi im jakiś dobre samochody na tą okoliczność ? kto wie.
zgłoś komentarz
Nie wiem Psymon ale wczoraj Janek ministrant zostawił im chyba swoje auto. Wczoraj widziałem jego wóz zielony jak stał na Dąbrowskiego. Być może omawiali sprawy budżetowe na przyszły rok, albo grafik kiedy ma do mszy służyć i płaszczyć się? kto wie
Swoją drogą podobają mi się godziny odwiedzin od 10. Wezmę urlop, i będę czekał na jaśnie wielmożnego pana w sukience który mnie nawiedzi na chwilę po ofiarę. Już nie mogę się doczekać.
zgłoś komentarz
Spróbujcie zadać jakieś trudniejsze pytanie podczas wizyty księdza to możecie spodziewać się jego szybkiego wyjścia. W zeszłym roku spytałem przez ciekawość czemu widoczny jest podział między dwoma parafiami, dlaczego księża tak rywalizują.... odpowiedź była bardzo prosta ..." zasiedziałem się już będę szedł dalej..." faktycznie zasiedział się 2 minuty. Tak to jest...
zgłoś komentarz
Zapytaj go lepiej czy za lekcje religii, które naucza, i bierze z publicznych pieniędzy, rozlicza się z fiskusem jak ja i ty. I czy wszystkie inne rzeczy wlicza w zeznanie PIT jak pogrzeb, ślub itp. Bo przecież wg KONSTYTUCJI roz. II art. 32 pkt 2 mówi Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Jak ja prowadzę działalność gospodarczą to muszę ewidencjonować wszystkie dochody, płacić VAT, ZUS itd. PRAWO. To wszyscy powinni być równi wobec prawa. A chyba są równi i równiejsi. Albo inaczej SĄ CZARNI i .....?
zgłoś komentarz
jeśli jakiś księciunio jest zatrudniony w szkole a niewątpliwie jest zatrudniony dostaje na koniec roku podatkowego pit ze szkoły gdyż szkoła jako pracodawca ma obowiązek go rozliczyć z pobieranych mu składek itd.objęty jest tzw funduszem pracowniczym oraz kartą nauczyciela . nie wiem jak nauczyciele sobie na to pozwolili ale nie ważne. w każdym razie ów księciunio jest duchownym zatrudnianym za państwowe pieniądze w świeckiej szkole na stanowisku nauczyciela przedmiotu o nazwie religia. nauczycielem tego przedmiotu nie można zostać nie będąc zaakceptowanym przez duchownych komisję ;-) to chyba niezgodne z zasadami czystej konkurencji ;-)
zgłoś komentarz
Już niedługo u mnie będzie komornik-księciunio smile ale się natnie biedaczysko , zapytam chłopa wprost czy chce kasę bo jak chce choć by 1 grosz musi pisać fakturę Vat. inaczej dzwonię na policję i do skarbówki tongue
zgłoś komentarz
Poborcy podatkowi z Watykanu mają przywilej jako jedyni w Polsce pracy na czarno i nic nie zrobisz płacą groszowy ryczałt co kwartał choć tyle mówią o patriotyzmie czy innych bzdetach .Co do kasy to oni oficjalnie jej nigdy podczas spisu owieczek nigdy nie chcą ,do perfekcji opanowali sztukę niechcenia pieniędzy i jednoczesne ich branie :)
zgłoś komentarz
Oj chłopaki ale trujecie dupe z tymi wizytami, aż się to robi nudne. Marko skoro masz tyle obiekcji to po co przyjmujesz księdza u siebie?! Druga niedorajda psymon - starszy plotkarz chojnowski. W pale się nie mieści jak można się tak wszystkim interesować. Osobiście jakbym był innego wyznania to na pewno nie znałbym imion księży, bo raczej by mnie to nie interesowało. Ps i psymonie zmień ten awatar bo się rzygać chce jak na to patrzę:).
zgłoś komentarz
Nasz premier ci się nie podoba ? cóż poradzę że naród wybrał go na drugą kadencję .No nie każdy jest Rumcajsem i nie każdy może być taki szlachetny jak ty a że pałkę masz małą nic na to nie poradzę ma mam większą ale mimo to plotkami się nie zajmuję ,śmiem twierdzić że nigdy niepotwierdzonej informacji nie podaję . Nie wiem jak ludzi innych wyznań ja jako osoba bez wyznania uważam i wychodzę z założenia że mam prawo wypowiedzi na tematy które uznam że warto komentować ,jeśli one się tobie nie podobają to ich nie czytaj ,to takie proste :)
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.