Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Czy portal chojnow.pl jest w jakikolwiek finansowane przez urząd miasta ?

Zadaje to pytanie związku cenzurą na portalu, ale także, że chodzą takie głosy, że portal chojnow.pl finansuje urząd miasta .Jeśli nie jest to prawdą proszę o konkretną odpowiedź przeczącą, a jeśli jest to od, kiedy i jakie pieniądze urząd miasta przeznacza na portal. Jest to istotne na, tyle że, jeśli faktycznie portal jest finansowany to "my" wszyscy Chojnowianie powinniśmy o tym wiedzieć, bo przecież to "nasze" pieniądze .Będziemy, wtedy wiedzieć czy portal jest niezależny od władz miasta czy jest następną tubą po gazecie Chojnowskiej "sukcesu" władz miasta.Wiem, że takie pytanie nurtuje nie tylko mnie, ale i innych użytkowników portalu . Zapewne, taką informację, która ucięła, by raz na zawsze spekulacje i niepotrzebne domysły. Proszę o odpowiedź administrację, a także zapraszam do dyskusji na ten temat.
zgłoś komentarz
Psymon myslisz,że portalu nie stać samemu utrzymac się?
zgłoś komentarz
Niema to żadnego znaczenia czy stać samodzielnie czy nie BigForm na utrzymanie portalu czy nie ! ważne jest czy jest dofinansowany z urzędu miasta czy nie .Jak widać tego nie wiem stąd pytanie.
zgłoś komentarz
...ach dla jasności bo pewnie jakiś "czytający ze zrozumieniem" mi to zarzuci ,mnie kondycja firmy i jej przychody zupełnie nie interesują ,to nie moja sprawa ale jeśli jednak firma w jakiś sposób jest wyróżniona ze środków miejskich mamy prawo o tym wiedzieć .Czy to formie ulg czy np darmowej reklamy i oczywiście bezpośredniego finansowania powinna być jawna .
zgłoś komentarz
jesli jest tak jak piszesz psymon to byloby bezsensowna zagrywka ze strony  um bo oni afiszuja sie ostatnia ogromnie z tym ich portalem oficjalnym banery zrobili tez
zgłoś komentarz
Więc nie będzie problemu aby portal podał nam konkrety na temat tej "współpracy" z urzędem miasta,tak myślę.
zgłoś komentarz
Psymon gdyby um oplacal portal,to bys nie mogl pisac tutaj na januszka w portalu?
zgłoś komentarz
Wiedz że ja na Januszka jak mówisz nic nie piszę ,jeśli już to krytykuje pewne poczynania władz w tym jego .Rozumiem że dla ciebie ta informacja jest nieistotna ale dla mnie jest ważna .
zgłoś komentarz
Piszesz ,krytykujsz go,na tle religii jestes uczulony,co ci swieta przeszkadzaja?
zgłoś komentarz
Szkoda że ten psymon znów powrócił:(:(a czepia sie religii bo jest nie więżący i tyle.Świąt nie ma,dlatego jest uczulony.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.