Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Prezesowa klubu niczym przywódca Korei Północnej

Taki o to tekst pojawił się na e-legnica cytuje:W Chojnowie, a konkretnie wokół klubu sportowego Chojnowianka, wrze niczym w ulu pełnym pszczół... Niestety oliwy do ognia dolewa nie wiadomo dlaczego, prezes klubu pani Małgorzata Członka. Od niej właśnie otrzymaliśmy maila poniższej treści - przytaczamy go w całości (zachowujemy oryginalność tekstu nadesłanego).
"Prezes Klubu Sportowego Chojnowianka oraz Stowarzyszenia "Niebieski Parasol" nie będzie udzielać żadnych informacji dla Portalu e-legnieckie oraz nie życzy sobie ukazywania żadnych artykułów o Klubie i Stowarzyszeniu oraz o swojej osobie na łamach w/w portalu. Z wyrazami szacunku M. Członka.
zgłoś komentarz
Ciag dalszy tekstu: Cieszy mnie niezmiernie iż prezes ledwo A-klasowego klubu finansowanego niemal w całości z samorządowej kasy wyznacza nowe trendy w polityce informacyjnej. Budujące jest to, ze pani prezes nie życzy sobie jakiegokolwiek pisania o klubie, nieważne dobrze czy źle! Tym samym w stylu rządzenia dorównała tak wybitnym postaciom jak chociażby przywódca Korei Północnej i wielu innych współczesnych dyktatorów. Problem w tym, że klub finansowany jest przez samorząd i chojnowianie, nie tylko kibice tego klubu, mają prawo wiedzieć co dzieje się w klubie, który pośrednio finansują. I dlatego musimy z przykrością zawiadomić panią prezes, że nie zamierzamy spełniać jej życzenia. A swoją drogą interesuje nas czy burmistrz Chojnowa Jan Serkies pochwala takie próby nakładania mediom kagańca?
zgłoś komentarz
Prezesowo odejdź i oszczędź miastu wstydu. Totalna kompromitacja. Z takimi rządami to może pani prowadzić dzieci a nie klub piłkarski. Od dłuższego czasu źle dzieje się w klubie i teraz już wiadomo czyja to zasługa. A Janek obeicanek wspiera panią prezes, co on na to pewnie poklepie ją po ramieniu o powie że dobrze działa - byle z dala od mediów. Bo z pewnych źródeł wiem, że i nasz burmistrz nie życzy sobie żeby cokolwiek pojawiało się na portalu. Idelanego zatrudnił pracownika. Co na to zarząd klubu? Przecież to kompromitacja wszystkich
zgłoś komentarz
żałosne to faktycznie jest.
zgłoś komentarz
Renatka co Ty na to?Zwijaj żagiel i do garów,do miotły.
zgłoś komentarz
No to jak po czymś takim burmistrz nie pogoni prezesowej na zbity pysk, to wystawi sobie tylko świadectwo niemrawości.Chyba pani Członce epoki i kraje się pomyliły, albo u niej czas w miejscu stanął...
zgłoś komentarz
do zapisu p.bylu,09.05.2013r.godz.19/22,,Prezes Klubu Sportowego Chojnowianka"takiego stanowiska w Statucie KS Chojnowianka nie ma"/patrz:&28-Prezes Zarządu"/do wczoraj członek Zarządu-mgr Józef Szymański,Pozdrawiam!
zgłoś komentarz
To jak to jak to Józiu jest prezes klubu?To ona może tak?
zgłoś komentarz
Pan Serkies nie wie co ma zrobić, sam sobie sprowadził problem w postaci Członki i Reni. Teraz mamy cyrk brakuje tylko małp
zgłoś komentarz
Pamiętam jak ponad roku temu krytykowałem prezes Członkę i wtedy sporo osób jej broniło a jednak pokazała na koniec że się nie myliłem. @Jozef063 powiedz jak to jest ,dlaczego zarząd pozwał aby Członka zatrudniał skazanego prawomocnym wykrokiem łapówkarza ? gdzie wtedy byliście i dlaczego przez pierwsze pół roku było to ukrywane i jak był finansowany ? To nie tylko Członka ale i zarząd pozwalał na to że robiła co chciała a kompromitowała klub i Chojnów .Jakim cudem została po tylu klęskach wybrana ponownie na prezesa i to na trzy lata bo ja tego pojąć nie potrafię.Kto stoi za tymi decyzjami ,komuś odjęło rozum.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.