Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Hej Chojnowianie ! znacie regulamin portalu ? czytaliście go ?


Jeśli nie to warto się zapoznać jest tam taki punkt:
§ 3. Informacje podstawowe oraz techniczne warunki korzystania z Serwisu
3. Baza profili podlega ochronie prawnej, a administratorem danych osobowych Użytkowników jest Administrator Serwisu. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych przetwarzanych przez powyższe podmioty, prawo do poprawiania tych danych oraz do żądania zaniechania ich przetwarzania poprzez usunięcie Konta. Podając swoje dane osobowe Użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów związanych z działalnością portalu chojnow.pl oraz do celów marketingowych. Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.


Jak myślicie czy ten regulamin i ustawa w, nim zapisana jest przestrzegana, choćby przez administrację portalu chojnow.pl ? może wcale tak nie jest może wręcz przeciwne .


c.d.n z całą pewnością nastąpi :)
zgłoś komentarz
Jeśli wyjeżdżasz tu z przepisami,to jak myślisz trollu,cz podszywanie się pod portal jest zgodne z prawem,czy nie i czy kradnięcie zdjęć z portalu,usuwanie ich loga i zamieszczanie na swojej żałosnej stronie jest zgodne z prawem?
zgłoś komentarz
Słuchaj Melindo to że ty jesteś głupi to wiedziałem od zawsze kiedy na tym portalu dokonasz jakiegoś wpisu jak w tym przypadku.O czym ty do mnie piszesz nie mam zielonego pojęcia ? Jedyne co kojarzę to zdjęcia które umieszczałem na swoim forum zgodnie prawem autorskim art 25 i 26 to samo robi ten portal jednak innych za takie praktyki straszy kancelarią prawną.Resztę odbieram jako pomówienia no chyba że masz jakieś dowody na potwierdzenie swoich urojeń w co bardzo wątpię bo nie mam pojęcia o czym piszesz. Jeszcze jedna rzecz ,już tobie tłumaczyłem trolli szukaj w rodzinie.
zgłoś komentarz
"Uderz w stół, a nożyce się odezwą" - osoba, która ma coś na sumieniu, doszukuje się aluzji do swych czynów w wypowiedziach innych osób i gwałtownie reaguje, czym zwykle się zdradza. Opisana sytuacja jest zarazem opisem znaczenia przysłowia,prawda Melindo :) Czy jakieś inne nożyce się jeszcze odezwą ? Czas pokaże.
zgłoś komentarz
I mam nadzieję,że na straszeniu portal nie poprzestanie,bo kradzież zdjęć jest przestępstwem,a usuwanie loga,to przestępstwo do kwadratu.I może zaprzeczysz,że tak nie robiłeś trollu. Ano mam dowód i ty dobrze o tym wiesz.
zgłoś komentarz
Bądź pewien że portal za twoje doniesienia będzie ci dozgonnie wdzięczny :) szczególnie jedna pani już niedługo przeklnie dzień w którym cie poznała.Znów mnie pomawiasz ,zdjęcia zmieniałem format aby dostosować do strony ponieważ były za duże jednak pod nimi jak nakazuje polskie prawo autorski art 25 i art 26 podawałem źródło skąd zdjęcie pochodzi.Na co masz dowodu ? o czym ja wiem ? powiedz jesteś adwokatem portalu ,pracujesz tam ? Jeszcze jedno ja niema strony a forum które tak często odwiedzasz i czytasz :) stronę to masz i to dość nędzną gdzie umieszczasz zdjęcia 13 latek :)
zgłoś komentarz
Nie schlebiaj sobie,że odwiedzam twoje nędzne forum. Widzę,że i ty odwiedzasz moją. Nawet tobie spodobała się 13 latka,bo myślałeś,że ma dużo więcej,więc uważaj co piszesz.
zgłoś komentarz
Uwierz Chojnowska plotkaro że raz w życiu odwiedziłem twoją stronę i to przez przypadek.Tak bardzo ładna dziewczyna była na zdjęciu który zamieścił ten portal co nie zmienia faktu że ma 13 lat. Jak tam twoje dowody ? kiedy je zobaczę ? dlaczego nie odpowiadasz na pytania czy jesteś adwokatem portalu czy tam pracujesz ? czy tylko jesteś wyżej wspomnianymi "NOŻYCAMI" powiedz dlaczego ten temat tak cię nęka ? co masz plotkaro na sumieniu ?
zgłoś komentarz

Co się tyczy tematu to wiem że ludzie mają za długi język i często bywa on zgubny.
Jeśli portalowi wypłyneły czyjeś dane osobowe to ma lipe po całosci - z ustawy.
Dodatkowo  każda kancelaria z przyjemnością pociagnie kase a ciagnąć z czego jest.
zgłoś komentarz
Jest jak mówisz Marko ! ustawa jest jasno sprecyzowana a kancelaria w przyszłym tygodniu i będę działać.Wiesz że jedna Chojnowska plotkara Melinda ma urojenia to dlaczego administratorka portalu to chapie jak pelikan i mile ozorem ? Jednak niema co ujawniać za dużo trzeba trochę czasu i cierpliwości.Jednak to dla wszystkich mała ilustracja jak wygląda anonimowość w wydaniu Pani Agnieszki :)
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.