Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zapraszamy do zadawania pytań na sesję Rady Miasta

W dniu 20 czerwca 2013 roku odbędzie się sesja Rady Miasta. Zapraszamy do zadawania pytań które zostaną skierowane na sesji do Radnych oraz Burmistrza .
zgłoś komentarz
Witam,
Moje pytanie jest następujące:Jakie kroki zostały poczynione przez radę czy burmistrza w sprawie zwiększenia karetek pogotowia? obecnie na stanie jest jeden pojazd który obsługuje miasto i gminę to jakieś 20tyś. mieszkańców i teren dość rozległy, poza tym blisko naszego miasta leci autostrada i w razie "W" to pogotowie z Chojnowa ma najbliżej. Więc jeśli karetka jest na wyjeżdzie a wypadnie coś  nagłego co w tedy. Czekać aż wrócą z wypadku, przyjedzie karetka z Legnicy lub Złotoryi ( wiadomo że decydują minuty jeśli chodzi o ratowanie życia), czy modlić się czy od razu dzwonić po grabarza. Ta sprawa dotyczy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek i statut społeczny. Uważam że 2 karetki to minimum jakie powinno być na stanie. Możę miasto z gminą mogli by się dorzucić do tego interesu jak by marszałek kręcił nosem że nie ma środków, zamiast dawać kasę na dokarmianie kotów lub dla plebana.
pozdrawiam Smok
ps. pożar domu na ul. Kolejowej to nie moja sprawka.
zgłoś komentarz

Proszę zapytać, czy plany urzędu miasta obejmują uruchomienie istniejącej fontanny, znajdującej się na placu dworcowym. Jeszcze kilka lat temu fontanna ta była oczyszczona i uruchomiona, stanowiła fajną atrakcję miasta. Poza tym jest to zabytek, który teraz stoi bezużytecznie, a prawdopodobnie urządzenia doprowadzające wodę są, być może wymagają modernizacji. Szkoda by taka atrakcyjna fontanna używana była tylko jako stojak do choinki na zimę.

zgłoś komentarz
Proszę zapytać jakaż to inwestycja jet prowadzona na Placu Wogezów? Dziękuję bardzo.
zgłoś komentarz
Mam pytanie do Pana Burmistrza dlaczego posiedzenie rady miasta odbywa się o godz.9 w radzie są pracownicy finansowani z budżetu miasta tj. lekarze , pielęgniarki,nauczyciele i inni czy ci radni w miejscu pracy mają dzień wolny od pracy bezpłatny czy Pan sprawdza swoich podwładnych czy radni mają bezpłatny dzień bo pobierają w tym dniu dietę pozdrawiam Pana Burmistrza.
zgłoś komentarz
Dlaczego Pan Burmistrz pozwala na inwestycje w mieście dużym korporacją w postaci marketów, nie wspierając i wykańczając małych przedsiębiorców i nie zajmując się na przykład  odnowieniem targowiska w Chojnowie ??? Wytłumaczeniem nie są nowe miejsca pracy, ponieważ pracy za 5-7 zł za godzinę jest dużo !!!! Zamiast na konkretne inwestycje, które mogłyby pomóc mieszkańcom, duże  pieniądze są przeznaczone na np takie pierdoły jak posąg w środku miasta ! Jest to ważne zagadnienie proszę o odpowiedź !!! 
zgłoś komentarz
Kiedy ścieżka rowerowa?
zgłoś komentarz
Może wypowiedział się Pan Kierownik Ośrodka Zdrowia w jaki sposób zwalnia swoich pracowników na posiedzenie rady czy radni mają dzień wolny od pracy czy pobierają dietę i wynagrodzenie w miejscu pracy dotyczy to również Dyr. szkól na jakich zasadach nauczyciele ( radni ) opuszczają miejsce pracy i uczestniczą w sesji podobno mają dużo pracy tj. 18 godz w tygodniu
zgłoś komentarz
Dlaczego Pan Burmistrz poprzez swoich podwładnych tj. dyr.szkół przedszkoli zmusza do uczestnictwa w sobotę tj 22.06.2013 do uczestnictwa otwarcia dni Chojnowa czyli parada w szkołach jeżeli ktoś nie przyjdzie to bedzie miał obniżone zachowanie
zgłoś komentarz
Mamy upały po 34 stopnie czy nie można by w naszym nowym rynku zamontować kurtyny wodnej ?Jaka frajda by była głównie dla dzieci :) ale i ochłoda dla reszty mieszkańców....
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.