Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wybory Na Burmistrza

Chyba Pan Burmistrz się zapłaczę, o ile to prawda to ma bardzo poważnego przeciwnika i na dodatek o wiele bardziej doświadczonego....już widzę te noce nieprzespane przez naszego Włodarza.
Najprawdopodobniej tym kandydatem bedzię Witold Idczak, b. wiceprezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w latach 2007-2011 senator RP zdobył ponad 110 tysięcy głosów, gdy pełnił funkcję wiceprezesa to wspierał firmy rozwijające się w chojnowie co swiadczy ten artykuł http://e-informator.pl/generator.php3?strona=61&artykul=780 ...Taki Burmistrz z takim doświadczenie, na pewno by przyciągnoł firmy do naszej nieistniejącej w praktyce, a tylko na papierze Specjalnej Strefy Ekonomicznej...
zgłoś komentarz
Na pewno będzie mniej zarabiał niż obecny burmistrz Serkies.13 tysięcy pensji ma obecny sternik miasta Serkies.
zgłoś komentarz
Serkies jest przekonany,że przed wyborami pokaże mieszkańcom odremontowany dom MOKSIR i tym kupi wyborców.Na to ludzie nie nabiorą się.Zero inwestycji,zakładów to efekt pracy Serkiesa i kolegów z rady.
zgłoś komentarz
Witam,
To ciekawe info że będzie kontrkandydat. Jednak nie kojaże gościa. Ostatnie doniesienie wywiadu jakie posiadam na temat wyborów to ponoć obecna wice starościna p. Walasek też ma chrapkę na fotek burmistrza. Ponoć kartki z życzeniami świątecznymi z grudnia jakie składała pani starościna były początkiem kampanii. Pożyjemy zobaczymy. Ważne jest też kto zasiądzie w radzie miasta bo jak znowu nauczyciele i lekarze to będziemy dalej w punkcie wyjścia. 
zgłoś komentarz
Burmistrz 13 tyś,a w Chojnowskich firmach płacą 1300 zł,bez komentarza!!!
zgłoś komentarz
Burmistrzem powinien być ktoś z Chojnowa, a nie ktoś obcy i do tego z PIS-U
zgłoś komentarz
byle nie lilka z sld.wywalona dyscyplinarnie z opieki spolecznej za machloje.pozniej swiadkowie jehowi a teraz wielka katoliczka dajac prace na lewo i prawo rodzinie i znajomym ja by miala prywatna firme.jak nie zamkinie stolowke to otworzy dom dziecka gdzie bida az huczy i jeszcze swoim imieniem nazwie.ale co poradzic jak trzeba spacic kredyt za dom i sie zali tym publicznie ze wybory na burmistrza trzeba wygrac.
zgłoś komentarz
zreszta racja lilka nie jest z chojnowa a z kondradowki.wiec szans nie widze.
zgłoś komentarz
Witam ponowie,
Inka ma rację po co nam obca osoba która nie kojarzy się z Chojnowem. Jednak nic nie wiadomo, aby startowac na burmistrza wcale nie trzeba być mieszkańcem danego miasta. Jednak patrząc na tą trójkę to Janek wydaje się najmniejszym złem. Lilka to od razu zatrudni znajomych tak jak to zrobiła w domu dziecka. Osoby bez przygotowania są opiekuami, oraz sztuczny etat dla syna jako informatyk do odsługi dwóch komputerów. Nie chce być pesymistą ale nadchodzące wybory to ostatni dzwonek dla naszego miasta. Jak nic się nie zmieni w zarządzaniu miastem po wyborach to za 10lat Chojnów będzie poligonem doświadczalnym dla wojsk chemicznych. Bo oprócz wałęsających się psów i kotów nic tu nie zostanie.  
zgłoś komentarz
Nie ma nic lepszego niż czytanie podpłaconych klakierów :) i teksty typu " Burmistrz z takim doświadczenie, na pewno by (patrzcie jak napisał ten wyraz) przyciągnoł firmy do naszej nieistniejącej w praktyce, a tylko na papierze Specjalnej Strefy Ekonomicznej..." umarłem ze śmiechu:) a co ten Idczak Midas? po pierwsze a po drugie ludzie najważniejsze to mieć swój rozum :) bo to nawet nie jest śmieszne, czasy kiedy kampanie prowadziło się tylko na wiecach minęły , internet jako środek reklamowy to teraz codzienność :) więc tak ludzie P.Idczaka i reszty potencjalnych kandydatów :) już zacierają rączki bo chojnów.pl to teren grząski i łatwo zasiać tam ziarno niezgody.... A tekst "Na pewno będzie mniej zarabiał niż obecny burmistrz Serkies" zostawiam bez komentarza 
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.