Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

wybory, a estetyka miasta

Witam szanownych Forumowiczów, mam pytanie odnośnie tych pięknych dekoracji z twarzy ludzi, którzy chcą dla nas wszystkiego co najlepsze, wszystkiego o czym nawet nie marzymy, jak pięknie brzmią slogany:
- prawda,
- uczciwość,
- odwaga,
- młodość..... itp., itd.,,,
Tylko tak dziwnie dzisiaj mi się zrobiło gdy u wylotu ulicy Wolności przy wyjeździe z mostu zobaczyłam 3 kandydatów na burmistrza i taki wierszyk mi się przypomniał:

"... a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...".

Epoka nie ta, ludzie niby inni, a jakby to samo....

Jakie Państwo macie odczucia patrząc na twarze tych zbawców społeczności lokalnej...
zgłoś komentarz
Dosłownie - nic nie znaczące slogany.
Puste słowa.
Hasła jak za komuny.
A ile kłamstw !
zgłoś komentarz

gdzies wyczytalem ze ruda pani miala konto tu na portalu nazywala sie nowa? ale zostala zdemaskowana i szybko konto usunieto.opisywani byli radni oraz burmistrz.taka osoba ma rzadzic miastem?po trupach do celu?

zgłoś komentarz
For the person asking for sites about worthwhile financial tips, top money words of advice, top finance recommendations, good financial words of advice, simple finance recommendations, I highly suggest this good financial words of advice profile or for worthwhile financial recommendations, finance tips for young adults, finance tips images, finance tips for 20's, good financial recommendations, check out this simple money recommendations profile.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about sell my car nh, sell my car for scrap metal, sell my care, buy me car parts and tell me im pretty, buy my carmax, carvana buy my car, sell my car need for speed heat, car valuation tool, car valuation companies, car buyers sa, I highly suggest this top sell my car tips page
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.