Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

OBÓZ - WAKACJE Z PSEM - KARPACZ 2012

OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012
CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICYZaprasza właścicieli psów do wzięcia udziału w aktywnym wypoczynku z psem organizowanym u stóp Śnieżki w Karkonoszach.
PROGRAM ZAJĘĆ:45 godzin lekcyjnych szkolenia psa z zakresu PT- Pies Towarzyszący, Obedience,Wycieczka Dogtrekkingowa, Warsztaty Pies WystawowyNa tym szkoleniu psy uczone są chodzenia na smyczy, chodzenia bez smyczy, przywołania do nogi, do mnie, wykonywania komend przy nodze właściciela, siad, waruj, stój, aportowania, stawania do przeglądu, zmiany pozycji siad i waruj, nieprzyjmowania pokarmu od osób obcych i z ziemi, psie sztuczki. Jest to szkolenie w miarę łatwe i przyjemne.
Wykłady teoretyczne:To szereg spotkań podczas, których poruszymy bardzo ważne tematy dotyczące wychowania, higieny i żywienia naszego pupila. Porozmawiamy o mowie ciała psa, Dowiemy się jak radzić sobie z problemami behawioralnymi ( lęki, fobie, agresje), jak budować pozytywną więź człowiek – pies, jak eliminować w sposób właściwy niepożądane zachowania ( skakanie, podgryzanie, niszczenie sprzętów, nauka czystości), jak radzić sobie z psem agresywnym, oraz wiele innych ważnych rzeczy dotyczących naszego czworonoga.Uczestnicy obozu otrzymują materiały szkoleniowe, na zakończenie dyplom ukończenia Kursu PT.
Przykładowy program codziennych zajęć w pięknej scenerii Karpacza i jego okolic:1) 2-godzinny trening poranny (Posłuszeństwo: PT, podstawy Obiedience)2) 1-godzina zajęć teoretycznych3) 2 godzinny trening po południowo -wieczorny PT i wspólne psie pogadanki przy ognisku lub grillu
W planie całodzienna wycieczka dogtrekkingowa, mini zawody sportowe z psem, zajęcia nocne z  psami.Zajęcia prowadzi instruktor z 24 letnim doświadczeniem, członek ZKwP Oddział  w Legnicy.
TERMINY I MIEJSCE: TURNUS I : 16.07. - 25.07.2012 roku - KARPACZ - 10 dni TURNUS II: 13.08. - 22.08.2012 roku - KARPACZ - 10 dni
CENA za kurs  550 złotych - Cena kursu nie obejmuje noclegów i wyżywienia. 
ZAKWATEROWANIEUczestnicy kursu we własnym zakresie załatwiają sobie zakwaterowanie w niżej wymienionym pensjonacie:PENSJONAT ''MARYNIA'' w Karpaczu, ul. Linowa 7, 100 m od Białego Jarutel. 75 761 94 06, 508 640 552e-mail; pensjonatmarynia@wp.plwww.maryniakarpacz.pl
do Państwa dyspozycji pokoje, 2,3,4 osobowe, wyposażone w lodówki, łazienki, TV-sat, Wi-Fi, klimatyzacja, jadalnia z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni, bezpłatny parking, teren rekreacyjny na imprezy plenerowe (grill, ognisko).
Cena: 80 zł / osobo-doba z wyżywieniem – w cenie - śniadania (szwedzki stół), obiado-kolacja, ognisko integracyjneCena: 50 zł / osobo-doba bez wyżywienia  - w cenie ognisko integracyjne
Więcej informacji oraz przyjmowanie zgłoszeń:
CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICYtel: 76 862 04 84, 694 381 614e-mail; champion_legnica@op.plwww: champion_legnica.republika.pl  (w zakładce OBOZY)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! 
zgłoś komentarz
So finally click here this website ways to get free robux thanks for the developed this game.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.