Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

adwokat rozwodowy

Hej. Czy możecie mi polecić dobrego adwokata, który zajmuje się sprawami rozwodowymi? Planuję w najbliższym czasie wnieść pozew o rozwód. Czy możecie mi kogoś doradzić?
zgłoś komentarz
Znajoma nie tak dawno poleciła mi https://rozwodznim.pl/o-kancelarii.html  co o nich sądzicie? Wydaje mi się, że warto nawiązać z nimi współpracę
zgłoś komentarz
Jeśli chodzi o adwokata od rozwodów to mogę polecić kancelarię adwokacką adwokat.jgora.pl . Korzystałem z ich usług przy rozwodzie i uważam, że są warci polecenia.
zgłoś komentarz
Jeśli przyczyną rozwodu jest niewierność, to mądrym posunięciem może okazać się wynajęcie prywatnego detektywa. Efekt jego pracy przedstawiony podczas rozprawy rozwodowej może mieć istotny wpływ na finał i wielkość zasądzonych alimentów. Bardzo dobrym biurem detektywistycznym specjalizującym się w tego typu sprawach jest Arcadia z Wrocławia https://detektyw-wroclaw.pl/rozwod/
zgłoś komentarz
Można się rozwieźć jak ludzie, ale nie każdy chce. Nawet jak jedna strona ma dobre intencje różnie to bywa w życiu. Ja wiem sama po sobie, polubownie za porozumieniem stron się niestety nie dało... Dobra kancelaria prawna to w tym wypadku na wagę złota a mecenas  Łukasz Węgłowski ze Szczecina ma duze doświadczenie, warto do niego się odezwać.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.