Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

26 czerwiec 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Letnie Wyprzedaże w Galerii Piastów!

Sezon niezwykłych wrażeń w Galerii Piastów jest już bardzo blisko. Poczuj wakacyjną atmosferę i odetchnij od zwyczajnych cen w ożywczym klimacie rabatów i zniżek. Zanurz się w morzu niesamowitych okazji. Ulubione marki teraz jeszcze taniej. Polowanie właśnie się zaczyna, można ustrzelić dla siebie jakąś promocję i pochwalić się znajomym, sąsiadom, rodzinie … radości do wyboru !!!

26 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkolaki z Rokitek pożegnały się przed wakacjami

Przedszkole – pierwszy egzamin samodzielności naszych milusińskich. Czas zawierania pierwszych przyjaźni, które niekiedy przetrwają do końca życia, czas poznawania siebie, swoich upodobań kulinarnych i wspominanego przez lata leżakowania. W przedszkolu pojawiają się pierwsze zakochania, łobuzerskie akcje. Wczoraj w okolicach południa na dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokitkach czekał ostatni przystanek przed szkolną ławą. W uroczysty sposób pożegnali się przed wakacjami.

26 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki ze srebrnym medalem w eliminacjach strefowych piłki nożnej
Wczoraj na Orliku w pobliskich Rokitkach odbyły się strefowe eliminacje do finałów wojewódzkich w piłce nożnej dzieci. W zawodach brali udział chłopcy urodzeni w latach 2001 i młodsi. Cała zabawa rozpoczęła się o godzinie 10:00. Organizatorem eliminacji strefowych było Powiatowe Zrzeszenie "LZS".
26 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
7 pytań do… położnej.
"Trzeba kochać ludzi, bardzo mocno szanować kobiety. Bycie położną to praca z człowiekiem, wchodzenie w intymny świat rodziny. Trzeba być otwartym na potrzeby innych, mieć w sobie pewną czułość, pragnienie niesienia pomocy, wykazywać się empatią, taktem, wzbudzać zaufanie, cierpliwie słuchać i tłumaczyć (nawet kilkukrotnie) dane zagadnienia."
26 czerwiec 2014, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Program profilaktyki zdrowotnej na terenie Wiejskiej Gminy Chojnów
Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice, Fundacja Na Rzecz Dzieci Zagłębia Miedziowego oraz Wójt Gminy Chojnów zapraszają mieszkańców Wiejskiej Gminy Chojnów dnia 09.07.14 o godz 16.00 na salę wiejską, na spotkanie organizowane w ramach realizowanego projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch - program profilaktyki zdrowotnej dla dzieci z terenu wiejskiej gminy Chojnów i Ukrainy"
25 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 4
W Chojnowie ukradli samochód agentów Centralnego Biura Śledczego (aktualizacja)

Od wczoraj tj. 24 czerwca trwają poszukiwania ciemnozielonej Hondy Civic, którą nieznani sprawcy ukradli w Chojnowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że samochodów należał do agentów Centralnego Biura Śledczego, którzy we wtorkowe popołudnie zaparkowali na jednej z ulic naszego miasta służbowy pojazd.

25 czerwiec 2014, Marcin Zatwarnicki, Wszystkich komentarzy: 0
„§Masz Prawo”. Rozwód bez tajemnic.

Na wstępie bardo dziękuję za udział w ankiecie zorganizowanej przez portal chojnow.pl. Pośród wybranych przez Państwa zagadnień jednym z najczęściej wskazywanych było właśnie zagadnienie związane właśnie z postępowaniem o orzeczenie rozwodu. Dlatego też w dzisiejszym artykule przybliżę Państwu podstawowe kwestie z tym związane.

25 czerwiec 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 1
Gimnazjum nr 2 króluje w Świdnickim festiwalu tańca!
Wielkim sukcesem a właściwie sukcesami zakończył się udział zespołu tanecznego BROOKLYN z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie w Ogólnopolskim konkursie Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy.
25 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacje w Chojnowie - MOKSiR i MBP zapraszają na zajęcia!

Jeśli zapytamy dzieci i młodzież o najprzyjemniejszy okres w roku większość bez wahania krzyknie „wakacje”. W najbliższy piątek, 27 czerwca uczniowie zakończą rok szkolny i przez najbliższe dwa miesiące będą mogli odpoczywać, ładować akumulatory, bawić się i czekać na 1 września, kiedy to ponownie rozpoczną naukę. Na czas odpoczynku, podobnie jak w ubiegłych latach, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały wiele atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z programem i zapisów. Ilość miejsc w obu przypadkach ograniczona!

24 czerwiec 2014, Kamil Węgrzyn, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy wszystkich na mega imprezy trwające całe wakacje

To miejsce zostało stworzone z myślą specjalnie o was, a czas dłuży się w nieskończoność co daje jeszcze więcej godzin odlotu dzięki naszym wspaniałym dj-om.

24 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biblioteka w wakacje - godziny otwarcia

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje. Również Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie przechodzi w nowy tryb pracy. W związku z przerwą wakacyjną zmieniają się godziny otwarcia placówki.

24 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
7 pytań do… górnika.
"Górnicy zarabiają dobrze. Z tego co się orientuję ok. 6.000 zł netto – mówię o górnikach pracujących na dole, bezpośrednio przy eksploatacji, doświadczonych, z długim stażem pracy. Początkujący górnik ma ponad 3.000 zł netto."
23 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Skradziono rower zawodniczki UKK „Oriens MTB” Chojnów!

20 czerwca 2014 r. z budynku przy ul. Kościuszki w Chojnowie skradziono czarno-czerwony rower górski MTB firmy SCOTT. Na ramie roweru widoczne były naklejki koloru żółtego. Ów rower należy do zawodniczki naszego klubu kolarskiego, UKK „Oriens MTB” Chojnów. Pomóżmy w odnalezieniu zaginionego sprzętu!

23 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Muzyczna sobota w Jublu

W najbliższą sobotę, 28 czerwca kawiarnia Jubilatka zaprasza na wieczorek muzyczny. Tym razem na scenie wystąpi legnicka grupa WHY. Początek – godzina 20.00. Zapraszamy!

23 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianie w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów
V edycja biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów, która odbywa się corocznie w Złotoryi przeszła do historii. Na tej ekscytującej imprezie sportowej nie zabrakło chojnowskiego akcentu. Na trasie biegu pojawiło się czterech młodych mieszkańców Chojnowa. Trzech z nich reprezentowało klasy 1-3: Jakub Kamiński, Kacper Bajerski oraz Marcel Kaczmarek. Mieliśmy również jednego reprezentanta starszych klas, a był nim Wojciech Chmielowski.
23 czerwiec 2014, Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 0
Hardcorowy spływ z „Jedynką”
To było naprawdę szalone przedsięwzięcie. Kiedy dzisiaj siedzę przed komputerem, zastanawiam się, czy trafiają się więksi wariaci niż my. Wydawać by się mogło, że jakieś trzy czarownice w kapelusikach i koronkowych rękawiczkach zaklęły nam pogodę. Niestety, nasza impreza jest z rodzaju tych, których nie można odwołać. Jesteśmy zależni od innych i ponosimy tego koszta. Ale nie o tym chcę wam opowiedzieć. Trzeci rok spływów i kolejna próba wody. Poddali się jej bez wahania nasi uczestnicy.
23 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Poznaliśmy plan sparingów KS Chojnowianka przed IV ligą.
KS Chojnowianka pomału musi zacząć myśleć o zbliżającym się wielkimi krokami sezonem inaugurującym występy w IV lidze. Nasi piłkarze, zanim jednak rozpoczną rozgrywki ligowe, rozegrają kilka spotkań kontrolnych, w celu lepszego przygotowania. Poznaliśmy najbardziej prawdopodobny plan sparingów naszego zespołu.
22 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Piłka nożna to gra zespołowa" - rozmowa z Aleksandrem Bernatem
Aleksander Bernat to niespełna 17-to letni piłkarz Czarnych Rokitki, który jest, co prawda cały czas w wieku juniora młodszego, jednak na co dzień występuje w juniorach starszych Czarnych Rokitki trenowanych przez Janusza Cygana i jest wyróżniającą się postacią w swojej drużynie. Świetne występy w meczach juniorskich zaowocowały zaufaniem trenera Mirosława Dragana, który w decydujących meczach o utrzymanie w lidze okręgowej odważnie postawił na juniora a ten odpłacił mu się bramkami strzelanymi w każdym meczu!
21 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
7 pytań do… kosmetyczki.
"Kosmetyczka, to wymarzony zawód dla kobiety, ale jak w każdym zawodzie bywają chwile nerwowe i stresujące, ale nie są one związane z moimi klientkami. Sytuacje w których się stresuję, a jest ich naprawdę niewiele, to niewysłana na czas przesyłka z towarem, kiedy urządzenie odmawia posłuszeństwa lub kiedy z nieznanych przyczyn gaśnie światło. Cała reszta z pozytywnym nastawieniem do życia zawsze się udaje!"
21 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Krótka droga do IV ligi. Podsumowanie sezonu 2013/2014 w wykonaniu biało niebieskich
Ciężki i bardzo emocjonujący sezon piłkarski już niestety za nami. KS Chojnowianka z A klasy awansowała do piłkarskiej okręgówki. Jako beniaminek nasza ekipa spisała się ponad wszelkie oczekiwania. Nastąpiło wiele zmian zwłaszcza przy drużynie seniorów. Na początku sezonu, tuż przed rozpoczęciem rozgrywek, stanowisko szkoleniowca objął Rafał Kryszczuk. Młody trener swoim uporem i zacięciem pokazał, że w ciągu zaledwie kilu tygodni można zbudować zespół, który będzie walczył o najwyższe trofea.