Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

07 luty 2024, Partnerstwo,
KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Kwalifikacja wojskowa ma na celu wprowadzenie danych do ewidencji wojskowej oraz określenie zdolności do pełnienia służby wojskowej przez obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

05 luty 2024, Partnerstwo,
Czy pies może jeść różne karmy?
Żywienie psa nie jest łatwym tematem. Nie wszyscy właściciele czworonożnych pupili wiedzą, jak do tego podejść, aby nie wyrządzić krzywdy swojemu zwierzakowi. Zadają sobie pytanie, czy można łączyć karmy, czy należy korzystać tylko z jednej. Jak urozmaicić dietę psu, by nie jadł cały czas tego samego, a jednocześnie by mu to nie zaszkodziło. Sprawdź nasz artykuł, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!
02 luty 2024, Partnerstwo,
Koncert charytatywny w Domu Kultury
Zespół wokalno-instrumentalny „POKOLENIA" i Przyjaciele Chór polsko-ukraiński oraz Zespół młodzieżowy, serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 10 lutego 2024 r. (sobota) o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.
02 luty 2024, Partnerstwo,
Jak poprawnie ustawić monitor do pracy i rozrywki?
Pracując przed komputerem przez dłuższy czas często mamy poczucie, że po pewnym czasie zaczyna nam być niewygodnie. Aby tego uniknąć, warto lepiej rozplanować swoją przestrzeń do pracy i rozrywki - na przykład przy użyciu uchwytu na ekran.
02 luty 2024, Partnerstwo,
Profesjonalne usługi tłumaczeń ustnych
Zapotrzebowanie na tłumaczy nie maleje. Jest wręcz przeciwnie. Warto więc poznać najważniejsze cechy takich usług. A ile kosztuje fachowe tłumaczenie ustne? O tym też piszemy.
01 luty 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 2
22-latek i 19-latek z gminy Chojnów odpowiedzą za posiadanie narkotyków
W ciągu jednej doby policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali 5 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. Do zatrzymań doszło także na terenie gminy Chojnów.
01 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kino Kultura zaprasza
Mimo niesprzyjającej aury za oknem mamy dla Was receptę na świetną rozrywkę! W weekendy zapraszamy Was do naszego kina, gdzie czeka na Was niezapomniana podróż przez świat kina.
01 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wiesław Wojciechowski i Świat Barw – zapraszamy na wernisaż

Muzeum Regionalne w Chojnowie po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarskiej wyjątkowego artysty powiązanego z naszym miastem – Wiesława Wojciechowskiego. Tym razem w Sali Wystaw Czasowych będziemy mieć okazję podziwiać wystawę zatytułowaną „Świat Barw”.

01 luty 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lutego.

31 styczeń 2024, Partnerstwo,
Home office – jak zadbać o ergonomię pracy w domu?
Pracodawcy coraz częściej umożliwiają swoim pracownikom wykonywanie obowiązków w zaciszu własnego domu. To rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Trzeba tylko pamiętać o właściwym zaaranżowaniu przestrzeni do pracy. Ergonomiczne meble oraz akcesoria pomogą uniknąć bólu pleców i pozytywnie wpłyną na koncentrację. Dowiedz się, w jaki sposób urządzić miejsce do pracy i na jakie rozwiązania zwrócić uwagę, by wykorzystać potencjał home office.
31 styczeń 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Pokaz lokalnej solidarności: Chojnów zebrał ponad 31 tysięcy dla WOŚP

W minioną niedzielę Chojnów stał się areną wielkiego święta dobroczynności i rozrywki podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku odbywał się pod hasłem Płuca po Pandemii. Miasto tętniło życiem, a mieszkańcy zjednoczyli się w jednym celu - pomocy potrzebującym. Wydarzenie to przeszło do historii nie tylko jako charytatywna akcja, ale także jako dzień pełen radości i jedności społecznej.

30 styczeń 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa głosowanie w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego
Do 5 lutego trwa głosowanie w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głos można oddać za pomocą platformy internetowej.
28 styczeń 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy
Urząd Gminy Chojnów informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej.
25 styczeń 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 26 stycznia do 1 lutego.

25 styczeń 2024, Partnerstwo,
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra w Galerii Piastów!

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę handlową, 28 stycznia, od godziny 13.00. Najgłośniejsza orkiestra świata gra już po raz 32 i z tej okazji mamy dla Was masę atrakcji.


25 styczeń 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
32. Finał WOŚP w Chojnowie ♥️

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę.


24 styczeń 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zatrzymano 33-latka z Chojnowa. Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 33-latka z Chojnowa, który poza obszarem zabudowanym poruszał się pieszo bez wymaganych elementów odblaskowych. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz przez Sąd Rejonowy w Złotoryi celem odbycia kary pozbawienia wolności.
23 styczeń 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Będzie mocno wiało
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem.
20 styczeń 2024, Partnerstwo,
Tajemnice średniowiecznych zamków
Jedną z najbardziej fascynujących części historii, jest średniowiecze, w tym zamki, które powstawały w tym okresie. Są to potężne budowle, które lokalizowane były najczęściej w bardzo pięknych miejscach - na wzgórzach, czy przy zbiornikach wodnych. Wiele z nich przetrwało do dnia dzisiejszego i w ciągu dalszym możemy je podziwiać.
19 styczeń 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
DNI CHOJNOWA 2024

Znamy już oficjalną datę Dni Chojnowa oraz wiemy, które gwiazdy wystąpią na chojnowskiej scenie!