Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

15 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Skarby, miłość, tajemnice – zapraszamy na wykład Joanny Lamparskiej w Muzeum Regionalnym

Muzeum Regionalne w Chojnowie ma zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić na fascynujący wykład Pani Joanny Lamparskiej, renomowanej popularyzatorki historii, autorki licznych bestsellerów oraz twórczyni programów telewizyjnych odkrywających tajemnice Dolnego Śląska.

14 luty 2024, admin,
Akcja Alkohol i Narkotyki w powiecie legnickim
W miniony poniedziałek na drogach powiatu legnickiego prowadzone były działania pod nazwą "Alkohol i Narkotyki". Policjanci ujawnili dwóch kierujących po użyciu alkoholu, jednego po narkotykach i jednego nietrzeźwego kierującego.
13 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej - zapraszamy

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej U-15 o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa.

13 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami XIII Samorządowa Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego
Burmistrz Chojnowa, Jan Serkies, w tym roku uhonorował reprezentantów sportów walki.
13 luty 2024, Partnerstwo,
Witelonka zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi

W najbliższy czwartek (15.02) Collegium Witelona Uczelnia Państwowa - wiodąca w kraju Uczelnia wyższa kształcąca praktycznie - zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwartych Drzwi. Wyjątkowy, bo jubileuszowy: odbywający się po raz 25.

12 luty 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Znamy wyniki 9. edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego
Zakończyło się głosowanie w ramach 9. edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Najwyższą frekwencję zanotowano w: Kolonii Kołłątaja, Zamienicach, Dobroszowie, Czernikowicach oraz Jaroszówce.
12 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Informacja w związku z pożarem w szatni na Stadionie Miejskim

W związku z tym po przeprowadzeniu szczegółowej analizy przyczyn pożaru przez biegłych, Samorząd niezwłocznie przystąpi do niezbędnych prac remontowych.

10 luty 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozmowy o bezpieczeństwie z dziećmi z Niedźwiedzic i Goliszowa
W przedszkolu w Goliszowie oraz w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach odbyły się spotkania w ramach programu poprawy bezpieczeństwa pieszych na terenie powiatu legnickiego.
08 luty 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trójka złodziei zatrzymana
Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Chojnowie w czasie wolnym od służby zatrzymał jednego ze sprawców kradzieży sklepowej, a dwie pozostałe osoby wskazał, dzięki czemu również zostały zatrzymane.
08 luty 2024, Partnerstwo,
Z okazji Walentynek NAGRODY OD SERCA w Galerii Piastów!Ciesz się zakupami, baw się i wygrywaj!
07 luty 2024, Artykuł sponsorowany,
Buty na różną pogodę – co warto mieć wiosną w swojej kolekcji?
Wiosna coraz bliżej, dlatego już teraz możesz zastanowić się nad tym, jakiego obuwia brakuje w Twojej garderobie. Z tego artykułu dowiesz się, jakie buty przydadzą Ci się na różne warunki pogodowe. Doradzimy też, jakie modele będą w tym roku modne!
07 luty 2024, Partnerstwo,
KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Kwalifikacja wojskowa ma na celu wprowadzenie danych do ewidencji wojskowej oraz określenie zdolności do pełnienia służby wojskowej przez obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

05 luty 2024, Partnerstwo,
Czy pies może jeść różne karmy?
Żywienie psa nie jest łatwym tematem. Nie wszyscy właściciele czworonożnych pupili wiedzą, jak do tego podejść, aby nie wyrządzić krzywdy swojemu zwierzakowi. Zadają sobie pytanie, czy można łączyć karmy, czy należy korzystać tylko z jednej. Jak urozmaicić dietę psu, by nie jadł cały czas tego samego, a jednocześnie by mu to nie zaszkodziło. Sprawdź nasz artykuł, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!
02 luty 2024, Partnerstwo,
Koncert charytatywny w Domu Kultury
Zespół wokalno-instrumentalny „POKOLENIA" i Przyjaciele Chór polsko-ukraiński oraz Zespół młodzieżowy, serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 10 lutego 2024 r. (sobota) o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.
02 luty 2024, Partnerstwo,
Jak poprawnie ustawić monitor do pracy i rozrywki?
Pracując przed komputerem przez dłuższy czas często mamy poczucie, że po pewnym czasie zaczyna nam być niewygodnie. Aby tego uniknąć, warto lepiej rozplanować swoją przestrzeń do pracy i rozrywki - na przykład przy użyciu uchwytu na ekran.
02 luty 2024, Partnerstwo,
Profesjonalne usługi tłumaczeń ustnych
Zapotrzebowanie na tłumaczy nie maleje. Jest wręcz przeciwnie. Warto więc poznać najważniejsze cechy takich usług. A ile kosztuje fachowe tłumaczenie ustne? O tym też piszemy.
01 luty 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 1
22-latek i 19-latek z gminy Chojnów odpowiedzą za posiadanie narkotyków
W ciągu jednej doby policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali 5 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. Do zatrzymań doszło także na terenie gminy Chojnów.
01 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kino Kultura zaprasza
Mimo niesprzyjającej aury za oknem mamy dla Was receptę na świetną rozrywkę! W weekendy zapraszamy Was do naszego kina, gdzie czeka na Was niezapomniana podróż przez świat kina.
01 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wiesław Wojciechowski i Świat Barw – zapraszamy na wernisaż

Muzeum Regionalne w Chojnowie po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarskiej wyjątkowego artysty powiązanego z naszym miastem – Wiesława Wojciechowskiego. Tym razem w Sali Wystaw Czasowych będziemy mieć okazję podziwiać wystawę zatytułowaną „Świat Barw”.

01 luty 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lutego.