Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

07 luty 2023, Helios Legnica,
Już jutro Kino Kobiet z Magic Mikem [+ KONKURS/WYNIKI]

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

06 luty 2023, Partnerstwo,
Ruszają największe w regionie targi edukacyjne
14. Legnickie Prezentacje Edukacyjne, organizowane przez Collegium Witelona Uczelnia Państwowa, rozpoczną się 7 lutego (wtorek), przy ul. Sejmowej 5A. Tego dnia Witelonka zaprasza wszystkich do odwiedzenia targów w murach uczelni, w godz. 9.00 - 14.00. Następnie - do połowy kwietnia - targi będzie można odwiedzać online, na stronie: www.lpe.collegiumwitelona.pl
05 luty 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oszukują na BLIK-a oraz podczas rezerwacji noclegów
Lokalna policja ostrzega przed oszustami, którzy próbują wyłudzać pieniądze i szukają różnych metod aby nieuczciwie się wzbogacić. Przestępcy włamują się na konta profili społecznościowych, podszywają się za naszych znajomych, prowadzą łudząco przypominające strony internetowe umożliwiające rezerwacji noclegu.
03 luty 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
8 poszukiwanych osób zatrzymanych w ciągu minionej doby
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali w ciągu ostatniej doby 8 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Najdłużej z zakładzie karnym pozostanie 41-letni mieszkaniec gminy Chojnów.
02 luty 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów na mapie Biegu Tropem Wilczym
5 marca o godz. 12.00 w wielu miejscach Polski odbędę się Biegi "Tropem Wilczym". W tym roku wydarzenie odbędzie się także w największym mieście powiatu legnickiego.
01 luty 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS [wyniki]

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 3 do 9 lutego. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Masz ci los”.


31 styczeń 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Chcemy wygrać z sepsą - WOŚP w Chojnowie

Gratulacje należą się organizatorom trzech orkiestrowych eventów, wykonawcom, wolontariuszom i oczywiście UCZESTNIKOM, którzy wsparli kolejną wspaniałą ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

31 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kontrole autokarów przed feriami
Lokalna drogówka w ramach działań "Bezpieczne ferie" planuje kontrole autokarów przeznaczonych do przewozu dzieci i młodzieży. Kontrolę - z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń - należy umówić co najmniej 2 dni przed wyjazdem.
30 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci realizują program Bezpieczne Ferie 2023
W związku ze zbliżającą się przerwą zimową, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie realizują program „Bezpieczne Ferie 2023”. Policjanci spotykają się z uczniami aby przypomnieć im o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku.
29 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Samorządy przypominają o obowiązkach ciążących na zarządcach obiektów budowlanych
Samorządy ziemi chojnowskiej opublikowały komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych.
27 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski. Znamy wyniki głosowania
Urząd Gminy Chojnów opublikował wyniki głosowania na projekty zgłoszone w tegorocznym budżecie obywatelskim. Frekwencja wyniosła ponad 20 proc.
26 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy
Mieszkańcy powiatu legnickiego już wkrótce będą mogli w Urzędzie Gminy skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej.
26 styczeń 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 27 stycznia do 02 lutego. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „PIMI z Krainy Tygrysów”.

25 styczeń 2023, Partnerstwo,
Sprawdź, jak rozliczyć PIT 2022
Zobacz, jak wygląda rozliczenie e PIT 2022. W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby dopełnić formalności bez błędów. Podpowiemy, jaki program do rozliczenia PIT warto użyć, aby ułatwić sobie zadanie.
24 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Bezpieczna Autostrada A4. Policja zapowiada cykliczne działania
Dolnośląski odcinek A4 od lat znajduje się w czołówce najniebezpieczniejszych autostrad w Polsce. W miniony piątek funkcjonariusze ze wszystkich jednostek policji, przez których teren przebiega ta trasa, przystąpili do wzmożonych działań pod nazwą "Bezpieczna autostrada A4".
24 styczeń 2023, Partnerstwo,
5 skutecznych ćwiczeń na tricepsy
Wiele osób wykonujących ćwiczenia fizyczne odpuszcza ćwiczenia na triceps i koncentruje się głównie na bicepsie. Jest to tak naprawdę jeden z największych błędów, które mogą popełnić początkujący entuzjaści ćwiczeń fizycznych czy to na siłowni czy też w domu.
23 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IPN poszukuje świadków w sprawie Zbrodni Lubińskiej
31 sierpnia 1982 roku, podczas pokojowej manifestacji w Lubinie, zginęły trzy osoby. Do dnia dzisiejszego nie odnaleziono osób, które strzelały do manifestantów. Oddziałowa Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu we Wrocławiu prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają wiadomości w sprawie lub też przechowują pochodzące z tych wydarzeń dowody rzeczowe.
23 styczeń 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Inwestycje w Chojnowie w 2022 roku Prezentujemy spis inwestycji zrealizowanych w Chojnowie w 2022 roku.
22 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski. Wkróce koniec głosowania
Jutro ostatni dzień głosowania w ramach tegorocznej edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jak informuje Urząd Gminy, swojego wyboru dokonało już ponad 800 mieszkańców podchojnowskich wsi.
20 styczeń 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dwóch nieodpowiedzianych kierowców straciło prawo jazdy
Policja podsumowała działania "Prędkość" realizowane na drogach powiatu legnickiego oraz Legnicy. Funkcjonariusze przeprowadzili 90 kontroli pojazdów.