Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archive - January 2015

18 January 2015, Redaktorka, All comments: 2
Samochód uderzył w drzewo
W sobotę (17.01) około godziny 20, chojnowscy strażacy dostali informację o wypadku samochodowym w miejscowości Krzywa.
19 January 2015, Redaktorka, All comments: 0
Czy "autostrada śmierci" doczeka się przebudowy?

Przygotowania do przebudowy autostrady z Wrocławia do Krzywej trwają, trudno jednak mówić tu o pełnej gotowości. Droga, która z zgodnie z założeniami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będzie miała po 3 pasy w jednym kierunku, nie znalazła się jeszcze w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023.

16 January 2015, Galeria Piastów , All comments: 0
KARTA PRZEDPŁACONA -40% DLA WSZYSTKICH!

Ferie zimowe to ważny czas dla wszystkich poszukujących niezapomnianych wrażeń. To właśnie z tej okazji park rozrywki PLAY CITY udostępnia swoją ofertę firmową dla klientów indywidualnych. 19 stycznia to pierwszy dzień ferii i możliwość zakupienia karty -40% dla wszystkich, na wszystkie strefy! Oferta ważna od 19 stycznia do odwołania!

19 January 2015, admin, All comments: 0
Konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na zabawę opłatkową do Piotrowic! (Aktualizacja- wyniki)

W ostatnią sobotę stycznia- 31.01.2015r., w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach o godzinie 19:00 odbędzie się zabawa opłatkowa. Gościom przygrywać będzie zespół Blue Band z Chojnowa.Na jednego z naszych czytelników czeka PODWÓJNE ZAPROSZENIE na to wydarzenie!

19 January 2015, Redaktorka, All comments: 0
Gdzie jest zima?

Choć kalendarzowa wiosna przypada dopiero na 21 marca, to już od kilku dni można poczuć jej nadejście. Nie da się ukryć, że jak na styczeń pogoda dopisuje, a termometry wskazują temperaturę powyżej zera. To dobra wiadomość dla wszystkich przeciwników zimy, którzy od lepienia bałwanów wolą taplać się w promieniach słońca. Niestety nie dotyczy to fanów sportów zimowych, którzy z niecierpliwością wyczekują aż z nieba posypie się śnieg, a minusowa temperatura pozwoli mu utrzymać się dłużej niż jeden dzień.

18 January 2015, Maciek, All comments: 1
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Chojnowianki nadal trwa...(VIDEO)
Długo wyczekiwane przez fanów Klubu Sportowego Chojnowianka Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze zaplanowane na dzień 15 stycznia 2015 rozpoczęło się wczoraj kilka minut po 17 i trwa do tej pory… Na sali, w Domu Schrama, pojawiła się garstka członków klubu. Podczas wczorajszego posiedzenia w głosowaniach brało udział 31 osób spośród przeszło 90 uprawnionych.
20 January 2015, Partnerstwo , All comments: 8
Zapraszamy na zabawę opłatkową do Piotrowic!

Koło Gospodyń Wiejskich Konradówka- Piotrowice zapraszają na zabawę opłatkową, która odbędzie się 31.01.2015r.- w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach o godzinie 19:00. Gościom przygrywać będzie zespół Blue Band z Chojnowa.

17 January 2015, Redaktorka, All comments: 0
Rozpoczęły się ferie zimowe - jak je spędzić?
Co najbardziej cieszy uczniów? Prócz samej nauki, największą radość niesie za sobą wolne. Tym bardziej kiedy trwa ono dwa tygodnie i nazywa „ferie zimowe”. Piątek 16-nastego stycznia, okazał się jednym z najlepszych piątków w ciągu roku. Dzieci oraz młodzież z województwa zachodniopomorskiego, opolskiego, mazowieckiego, a przede wszystkim dolnośląskiego w dniu wczorajszym rzuciły plecaki w kąt i nieprędko po nie sięgną, bo dopiero 2 lutego. By nie okazało się, że wolne dni upłynęły tylko na patrzeniu się w sufit, przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na spędzenie tego czasu.
17 January 2015, admin, All comments: 0
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Sobota to pierwszy dzień ferii zimowych dla uczniów z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. W dniu wczorajszym, dzieciom i młodzieży z pewnością dopisywał dobry humor- po powrocie ze szkoły wszyscy mogli odłożyć plecaki na całe dwa tygodnie. Nowy semestr rozpocznie się 2 lutego.Dwa tygodnie upłyną pod hasłem odpoczynku i dobrej zabawy. Niezależnie od tego, czy uczniowie wyjeżdżają z rodziną, biorą udział w zimowiskach czy zostają w mieście- wszyscy powinni pamiętać, że w tym czasie należy szczególnie zadbać o bezpieczeństwo.
28 January 2015, Redaktorka, All comments: 0
Sesja Rady Miasta Chojnowa

Serdecznie zapraszamy na sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się 29 stycznia 2015 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

15 January 2015, Redaktorka, All comments: 0
Kulturalny czwartek - część V
Każdy człowiek na świecie choć przez chwilę doświadczył kontaktu z książką. Zdarzało się, że od początku naszej edukacji w szkole, byliśmy zmuszeni do sięgania po nie i czerpania z nich wiedzy. Wraz z ukończeniem naszej szkolnej edukacji, możemy raz na zawsze pozbyć się lektur, które nawet samym wyglądem nie zachęcały nas do przewrócenia choćby pierwszej kartki. Z czasem w naszym życiu nadchodzi moment, kiedy przy odrobinie czasu i chęci, zasiadamy na wygodnej kanapie z kubkiem gorącej herbaty w ręce i z przyjemnością otwieramy książkę. Dziś mam dla Państwa propozycję wartą spędzenia popołudnia w powyższym połączeniu.
17 January 2015, admin, All comments: 0
"Zimowa Układanka" dla przedszkolaków i uczniów od Intermarche
W czwartkowe południe, dzieci z miejscowych przedszkoli i podstawówek, po brzegi wypełniły salę widowiskową Domu Schrama. Wszystko to za sprawą przedstawienia "Zimowa Układanka" w wykonaniu Teatru Wariaté, na które najmłodsi otrzymali zaproszenie od supermarketu Intermarché.
15 January 2015, admin, All comments: 5
Bomba w Gimnazjum nr 1

Około godziny 11.30 do Gimnazjum nr 1 wykonano anonimowy telefon z informacją, że na terenie budynku znajduje się ładunek wybuchowy. Bardzo szybko ewakuowano wszystkich uczniów i nauczycieli. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej i kilka radiowozów.

15 January 2015, Galeria Piastów, All comments: 0
Przedszkolandia i Tercet Egzotyczny w Galerii Piastów!

Już w sobotę 31 stycznia od godziny 14:00 zapraszamy wszystkich na duże patio Galerii Piastów. Na specjalnie przygotowanej scenie legnickie przedszkolaki wystąpią dla swoich babć i dziadków i jednocześnie zawalczą o cenne nagrody. Na finał ze specjalną dedykacją dla wszystkich seniorów wystąpi jeden z najstarszych działających polskich zespołów - TERCET EGZOTYCZNY.

15 January 2015, Maciek, All comments: 0
"Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - wizyta chojnowskich policjantów w Rzeszotarach
Chojnowski Komisariat Policji wraz z Inspekcją Transportu Drogowego w dniu 13 stycznia zorganizowali spotkanie edukacyjne w Rzeszotarach. Szkolna pogawędka dotyczyła „Bezpieczeństwa ruchu drogowego”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały czynny udział w spotkaniu. Nasz Komisariat Policji reprezentował Piotr Demiańczuk, który wspólnie z Dariuszem Pawlikiem przekazali najmłodszym niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na drodze.