Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Archive - January 2015

04 January 2015, Redaktorka, All comments: 0
Sylwester przebiegł spokojnie

Wszyscy wiemy jak nietrudno jest o nieszczęście podczas sylwestrowej zabawy. Nieumiejętne korzystanie z materiałów wybuchowych może doprowadzić do wizyty w szpitalu, nie wspominając już o wsiadaniu za kierownicę po spożyciu alkoholu. W tym drugim przypadku możemy ucierpieć nie tylko my sami, ale zarówno niewinni ludzie, którzy tej nocy postanowili bawić się z głową.

05 January 2015, Redaktorka, All comments: 2
Podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego roku
Z hukiem pożegnaliśmy rok 2014, a przed nami kolejny, pełen nowych wyzwań i celów. To czas nie tylko noworocznych postanowień, zmartwień i radości, ale przede wszystkim kolejnych wydarzeń podczas których ponownie się spotkamy. Aby 2014 nie pozostał tylko wspomnieniem skrywającym się we mgle, postanowiliśmy nieco odświeżyć minione zdarzenia by każdy mógł przeżyć to raz jeszcze. Poniżej przedstawimy Państwu najważniejsze chwile z życia Chojnowa.
06 January 2015, admin, All comments: 0
Muzyczna Gwiazda Dni Chojnowa 2015

Dni Chojnowa, które w tym roku zaplanowano na dni 19 i 20 czerwca to wydarzenie cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców. Jak co roku, władze miasta zadbają o to, aby w programie znalazły się interesujące imprezy kulturalne i sportowe.

01 January 2015, admin, All comments: 0
Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja portalu

Kolejny rok przechodzi do historii. Wielu z nas złożyło noworoczne postanowienia, posiada marzenia i plany do zrealizowania w 2015 roku. Z tej okazji, wszystkim naszym Czytelnikom życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, pomyślności, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz samych dobrych chwil! Nawet jeśli miniony rok był udany- nadchodzący niech będzie jeszcze lepszy!

02 January 2015, admin, All comments: 0
PZS zaprasza na Maturalnego Poloneza

Pomysł zatańczenia poloneza w centrum miasta zrodził się wśród zeszłorocznych maturzystów Powiatowego Zespołu Szkół. Uczniowie zaprezentowali mieszkańcom miasta doskonałe widowisko, kiedy to tanecznym krokiem,w blasku świątecznych ozdób przemierzyli rynek trzymając w dłoniach pochodnie.Tegoroczni maturzyści również zapraszają na „Maturalnego Poloneza”, którego zatańczą 6 stycznia (we wtorek) o godz. 17.45.

09 January 2015, admin, All comments: 0
Bezpłatna mammografia w Chojnowie
11 stycznia przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie odbędą się bezpłatne badania mammograficzne. Są nimi objęte panie od 50 do 69 roku życia. Już trwają zapisy na badanie.
02 January 2015, Redaktorka, All comments: 0
CBŚP poszukuje mężczyzny zamieszanego w handel narkotykami

Funkcjonariusze CBŚP poszukują nieznanego mężczyzny do sprawy narkotykowej nadzorowanej przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku. Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu personaliów tego człowieka, bądź ma informacje na temat jego pobyt proszony jest o kontakt na numer telefonu 058-32-14-529

02 January 2015, admin, All comments: 0
Karta Dużej Rodziny

W siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie oraz siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie można pobierać i składać wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny – w ramach realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych.

26 January 2015, Redaktorka,
Kolęda 2015: PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ W CHOJNOWSKICH PARAFIACH (Aktualizacja)
Tuż po Bożym Narodzeniu rozpocznie się czas wizyt duszpasterskich w naszych domach – tzw. kolędy. Podobnie jak rok temu na łamach Portalu CHOJNOW.PL zamieszczać będziemy program wizyty duszpasterskiej w obu chojnowskich parafiach. W dalszej części plan na najbliższe dni.
03 January 2015, admin, All comments: 6
Jak zmieniał się Chojnów w 2014 roku...podsumowanie najważniejszych inwestycji

Rok 2014 za nami, przyszedł zatem czas na podsumowanie wykonanych inwestycji. Mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać z wielu nowych możliwości i udogodnień. Dzięki podjętym pracom, zmienia się wizerunek naszego miasta, rozszerza się oferta sportowa i kulturalna, podnosi jakość życia i komfort mieszkańców. Choć część inwestycji zostanie zakończona dopiero w tym roku, zapowiadają się one bardzo obiecująco.

05 January 2015, Partnerstwo, All comments: 4
Nie zmieniłeś jeszcze opon na zimowe? Serdecznie zapraszamy Auto Serwis Malik
Zima już za pasem. Pora na zmianę opon już dawno minęła. Wielu z nas jednak czeka na ostatnią chwilę, aż pojawi się pierwszy śnieg. Nie warto czekać, chcesz zmienić opony, naprawić auto lub też naprawić pojazd po stłuczce serdecznie zapraszamy do Auto Serwisu Serwisu Opon Auto Malik. Oczekujesz fachowej porady lub też kompleksowej obsługi? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!